reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Dziewczyny, pracujecie jeszcze? Czy już jesteście na zwolnieniu? [emoji3]
Pracuje. Niestety u mnie nie bedzie tak latwo o L4 bo pracuje "u siebie" w dwoch roznych firmach. Takze na typowy odpoczynek ciazowy nie mam co liczyc a i po porodzie dosc szybko musze ogarnac jakos prace zdalna z noworodkiem... mam nadzieje ze komus sie to udalo...


Dziewczyny jak radzicie sobie z mdlosciami? Ja nie wymiotuje ale mam od rana do nocy takie okropne uczucie jakby ssania, uwierania w zoladku i przelyku, troche jakby glodu? A jem i glodna nie jestem.
A to uczucie mnie tak meczy ze az ciezko mi robic cokolwiek. Siedzenie przy biurku to dramat.
 
Dziewczyny ja tez tak pomyślałam jak wy, ze chodzi o gerberki te słoiczki ;)

Dziewczynki ja już dawno po badaniach ☺ Wszystko jest Ok, dzidzia póki co wyglada na zdrowiusienka, nic jej nie dolega :) i UWAGA... wychodzi na to ze jestem bardziej styczniowka, bo tam mi obliczyli termin wg OM 31.01 a wg USG 27.01:p dziś 12+3 i UWAGA nr 2!:p Doktorek twierdzi ze to dziewczynka... pytam na ile procent? Mówi na 100:p No to pięknie ... Bo z mężem marzymy o synku ... ale mimo wszystko najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy i córeczkę będę kochać równie mocno ❤❤❤❤❤

@Julika.s Trzymam kciuki ✊✊

Aha i jeszcze jedno ... mogę spokojnie polecić ta klinikę a tym bardziej doktora u którego byłam ;) Może średnio mi się spodobało ze określił już płeć na 100% bo moim zdaniem nikt nie powinien tego jeszcze z taka pewnością mówić już na pierwszych prenatalnych:p ale ogólnie jestem bardzo zadowolona, wszystko nam pokazał po kolei tłumaczył, wsztseko dokładnie sprawdził, puścił serduszko, nawet pokazał nam obraz w 3D;) także dziewczyny które ida do Sodowskiego- jak najbardziej dobry wybór ☺️
Super wiadomość! 27.01.20 - to taki sam termin jak ja hihi :D ♥️
 
@coco07 ale super że już cokolwiek na tym etapie można powiedzieć o płci! [emoji7][emoji7] Myślałam że to dopiero koło 16-20 tygodnia i to jak się ładnie ułoży! Pochwal się jakimś zdjęciem [emoji16]

@Velvetka, pozazdrościłam Ci tych kanapek [emoji23]
 
Ale super [emoji2956] gratulacje i jestem ciekawa czy się potwierdzi płeć bo czytałam że na prenatalnych prawdziwość danych jest 70% dla dziewczynki i 90% dla chłopca [emoji6]
Dziewczyny ja tez tak pomyślałam jak wy, ze chodzi o gerberki te słoiczki ;)

Dziewczynki ja już dawno po badaniach [emoji5] Wszystko jest Ok, dzidzia póki co wyglada na zdrowiusienka, nic jej nie dolega :) i UWAGA... wychodzi na to ze jestem bardziej styczniowka, bo tam mi obliczyli termin wg OM 31.01 a wg USG 27.01:p dziś 12+3 i UWAGA nr 2!:p Doktorek twierdzi ze to dziewczynka... pytam na ile procent? Mówi na 100:p No to pięknie ... Bo z mężem marzymy o synku ... ale mimo wszystko najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy i córeczkę będę kochać równie mocno [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

@Julika.s Trzymam kciuki [emoji110][emoji110]

Aha i jeszcze jedno ... mogę spokojnie polecić ta klinikę a tym bardziej doktora u którego byłam ;) Może średnio mi się spodobało ze określił już płeć na 100% bo moim zdaniem nikt nie powinien tego jeszcze z taka pewnością mówić już na pierwszych prenatalnych:p ale ogólnie jestem bardzo zadowolona, wszystko nam pokazał po kolei tłumaczył, wsztseko dokładnie sprawdził, puścił serduszko, nawet pokazał nam obraz w 3D;) także dziewczyny które ida do Sodowskiego- jak najbardziej dobry wybór [emoji5]️
 
Dziewczynki jakie legginsy, spodnie itp. Polecacie? Może któraś kupowała na allegro takie zwykłe i ocieplane?
Nie wiem na co sie zdecydować.
W lidlu na razie nie ma więc lipa ale szukam też takich zwykłych legginsow nie tylko jeansów.
Może jakieś nazwy sklepów podacie w których na pewno są takie ciążowe ciuszki?
[emoji6][emoji847][emoji3590]
 
Hej kochane :) ja już po i nie do końca bo okazało się że dziecko jest za małe na badanie i mam przyjść za dwa tygodnie :/ jestem zła sraciłam tyle czasu a poza tym przy zapisywaniu się na badanie podawałam dzień ostatniej miesiączki i mi liczyła kiedy mam przyjść a teraz gdy doktor usłyszała o terminie miesiączki to odrazu powiedziała że jest za wcześnie na badanie :/ no trudno
 
Dziewczynki jakie legginsy, spodnie itp. Polecacie? Może któraś kupowała na allegro takie zwykłe i ocieplane?
Nie wiem na co sie zdecydować.
W lidlu na razie nie ma więc lipa ale szukam też takich zwykłych legginsow nie tylko jeansów.
Może jakieś nazwy sklepów podacie w których na pewno są takie ciążowe ciuszki?
[emoji6][emoji847][emoji3590]
Leginsy i inne ciążowe ciuszki są w h&m
 
reklama
Dziewczyny, pracujecie jeszcze? Czy już jesteście na zwolnieniu? [emoji3]
Ja już nie pracuje ;) Jestem na zwolnieniu, bo pracowałam z malutkimi dziećmi i byl ciężki okres w pracy a dwa to zarazki i choroby:unsure:

Dzięki dziewczyny za kciuki :) ja rozumiem ze wiez z córka itd ale imię dla chłopczyka mam już wybrane od 15 lat i zawsze marzyłem o Nikodemie ❤ Teraz na około pełno znajomych daje to imię swoim synkom a mnie szlag trafia ze ja jeszcze nie mam swojego Nikosia i okazuje się ze jeszcze poczekam;) i tu nie chodzi tylko o imię ale jakoś wole kontakt z malutkimi chlopczykami od zawsze;) wole chłopców urwisów niż „ksiezniczkowe” dziewczynki, choć mi samej dużo bliżej do księżniczki niż do urwisa:p plus chyba w pewnym stopniu jakaś malutenka presja ze strony męża bo mąż odkąd się poznaliśmy mówił mi ze marzy o synku, bo on jest ostatni z ich „rodu”:p i musi nazwisko przekazać itd...
Ale powtarzam raz jeszcze, najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy i tyle tak naprawdę się liczy ❤❤❤
A zdjęć niestety nie mam zbyt fajnych i wyraźnych :sorry2: Ale spróbujcie coś tu dojrzeć ☺️
 

Załączniki

  • 895C3A58-CD2F-4709-8D40-ACB0FDC2A751.jpeg
    895C3A58-CD2F-4709-8D40-ACB0FDC2A751.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 71
  • 180ED975-397A-49D4-84FA-98167E3F6B39.jpeg
    180ED975-397A-49D4-84FA-98167E3F6B39.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 70
Do góry