reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Hej kochane :) ja już po i nie do końca bo okazało się że dziecko jest za małe na badanie i mam przyjść za dwa tygodnie :/ jestem zła sraciłam tyle czasu a poza tym przy zapisywaniu się na badanie podawałam dzień ostatniej miesiączki i mi liczyła kiedy mam przyjść a teraz gdy doktor usłyszała o terminie miesiączki to odrazu powiedziała że jest za wcześnie na badanie :/ no trudno
ale lipa! To jak ona to wyliczala :/
A my termin mamy taki sam z tego co patrzyłam na listę a ja dzisiaj mam 11+1 wyliczone z OM [emoji6] (okres miałam 1.05)
Ja też miałam okres 1.05 i mi dr wyliczył badanie między 27.07 a 3.08 że wtedy dopiero. Więc mam usg 1.08 za dwa tygodnie będę wtedy 13 +1.
 
reklama
A jednak nie masz możliwości kontynuowania L4? [emoji21] Z tym lekarzem z ubezpieczenia (nie pamiętam dokładnie, ale coś takiego chyba pisałaś?)
Niestety tylko ginekolog może mi dac zwolnienie. Ten dał mi na nie całe 2 tygodnie powiedział ze w drugim trymestrze będę się już czuć dobrze i mogę pracować. Nic nie dało to ze mówiłam ze mam fizyczna i stresująca prace. Ale na szczęście teraz będę miała z nim ostatnia wizytę. Mam wrażenie ze ten lekarz traktuje wszystkie ciąże „taśmowo” na wizytach jakbym j o nic nie pytała to by słowem się nie odezwał. Mega chłodny gość. Dlatego żegnam się z nim. Teraz w poniedziałek mam prenatalne i w czwartek ostatnia wizytę z nim. Na szczęście udało mi się zaklepać termin u mojego poprzedniego gina super go wspominam, zreszta kolejki sa do niego 2 miesięczne wiec to mówi samo za siebie. Na wrzesień wzięłam miesiąc temu. A wczoraj udało mi się zaklepać termin na sierpień bo ktoś chyba anulował a ja minimum 10x odświeżam ta stronę gdzie się rezerwuje wizyty, bo mam nadzieje ze jakimś cudem ktoś zrezygnuje i uda mi się zaklepać termin nawet teraz tzn po poniedziałkowych prenatalnych. :))
 
ale lipa! To jak ona to wyliczala :/

Ja też miałam okres 1.05 i mi dr wyliczył badanie między 27.07 a 3.08 że wtedy dopiero. Więc mam usg 1.08 za dwa tygodnie będę wtedy 13 +1.
Też mam za 2 tygodnie prenatalne 31.07 [emoji3526] mam już wyniki PAPP-A ale i tak z nich nic nie wyczytam [emoji28] (kazali mi zrobić między 10 a 11 tygodniem więc zrobiłam w 10+6)
 
reklama
Do góry