reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny u nas dziś kalendarz pusty,i szczerze to świeci pustkami :(
Trzymamy kciuki za działające z zakrzaków i proszę o podawanie terminów wizyt
@Vinszka @Pala @Pini88 @Skarbulenka @Kurcia @Elessi
i inne ciężarówki dawajcie znać o wizytach
Dziewczyny starające się również zachęcam do podawania terminów KCIUKI FORUMOWE DZIAŁAJĄ!!!!
Wpisz mnie proszę na 29 lipca wizyta u Paśnika :)
 
Dziewczyny mam pewien problem,czuję pieczenie i swędzenie w okolicach intymnych,czy jest coś w aptece bez recepty dostępne,które można we wczesnej ciąży wziąć?Teraz weekend,ciężko będzie znaleźć gina.A może można wziąć gineintyma globulki ,na infekcje,co reklamują?jak myślicie?kiedyś mi pomogły,ale czy teraz mogę wziąć?
 
Dziewczyny mam pewien problem,czuję pieczenie i swędzenie w okolicach intymnych,czy jest coś w aptece bez recepty dostępne,które można we wczesnej ciąży wziąć?Teraz weekend,ciężko będzie znaleźć gina.A może można wziąć gineintyma globulki ,na infekcje,co reklamują?jak myślicie?kiedyś mi pomogły,ale czy teraz mogę wziąć?
Możesz kupić klotrimazol masc/krem, jak miałam podobne objawy po transferze to gin kazał mi miejscowo stosowac, nie jest to mocny lek, ale bezpieczny w ciąży, jak nie pomoże to po weekendzie się skontaktuj z ginem
 
reklama
Dziewczyny mam pewien problem,czuję pieczenie i swędzenie w okolicach intymnych,czy jest coś w aptece bez recepty dostępne,które można we wczesnej ciąży wziąć?Teraz weekend,ciężko będzie znaleźć gina.A może można wziąć gineintyma globulki ,na infekcje,co reklamują?jak myślicie?kiedyś mi pomogły,ale czy teraz mogę wziąć?
Nic nie stosuj na własną rękę. Kup tamtum rosa i podmywaj się dwa razy dziennie, powinno to przynieść ulgę. W poniedziałek idź do ginekologa ja zmieniłam lutinus na prolutex i podrażnienie przeszło bez leków.
 
Do góry