reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?


No mnie kuuuuusi
Ale jeszcze dzis nieee
Kurde ja sie czuje tak dobrze, no totalnie nic... jakbym w ogole nie byla po invitro ani po transferze... wiecie ze az mnie to zaczyna martwic (oczywiscie no a jakze[emoji23]) nawet zadnych tkniec przed okresem a przeciec tyle progesteronu biore i estradiol
To NORMALNE??


Pytanie z innej beczki

Czy prolutex trzymacie w lodowce? Bo tak mi poelegniarki powiedzialy a napisane jest na nim zeby nie przwchowywac w lodowce...?
 
reklama
To badanie mi zlecil immunolog z Krakowa Sydor. Ja zrobilam takie kombo: zrobilam to co zleciła klinika, to co zlecil Sydor i to co zlecila taka moja ginka zaufana.
Po czym z wynikami pojechalam do Pasnika.
Takze z immunologii mialam zbadane chyba prawie wszystko co sie dalo.
Nie wiem co robić dalej czemu nie ma implantacji nic A nic... O Sydorze slyszalam i nie wiem czy się d9 niego jeszcze udać co to robić u Pasnik byłam nie ma na mni3 pomysłu intralipid nie pomógł i he0aryna 5 dni przed transferem też nic nie pomogło... nie wiem może inny będzie miałam inna wizję może jakieś sterydy nie wiem zmiana lekarza w klinice nic nie wiem
 
Bardzo bardzo mi przykro. Trzymaj sie !!Mi sie jakos dluzy. Do prenatalnych jeszcze wiecznosc. I czekam czy moze po 13-14tc mdłości troszke odpuszcza.
U mnie 22+5 i też coś się dłuży. Być może przez te połówkowe właśnie [emoji848]
Ostatnio segregowalam malutenkie ubranka i chciałabym już mieć moje cudowności w ramionach. [emoji7]
Kochana u mnie 19 tc i dalej mdłości i wymioty takie same
Dziś oddałam kibelkowi śniadanie [emoji53] ehh nic przyjemnego, dlatego współczuję.
Jak się czujesz? Rośniesz szybciutko? [emoji1] Odważyłaś się już coś zakupić?
 
No mnie kuuuuusi
Ale jeszcze dzis nieee
Kurde ja sie czuje tak dobrze, no totalnie nic... jakbym w ogole nie byla po invitro ani po transferze... wiecie ze az mnie to zaczyna martwic (oczywiscie no a jakze[emoji23]) nawet zadnych tkniec przed okresem a przeciec tyle progesteronu biore i estradiol
To NORMALNE??


Pytanie z innej beczki

Czy prolutex trzymacie w lodowce? Bo tak mi poelegniarki powiedzialy a napisane jest na nim zeby nie przwchowywac w lodowce...?
@Dzoannna Mam tak samo po tym transferze. Niczym się nie przejmuj. A co do prolutex ja trzymam w pokoju. Panie w aptece nie kazały mi trzymać w lodówce.
 
No mnie kuuuuusi
Ale jeszcze dzis nieee
Kurde ja sie czuje tak dobrze, no totalnie nic... jakbym w ogole nie byla po invitro ani po transferze... wiecie ze az mnie to zaczyna martwic (oczywiscie no a jakze[emoji23]) nawet zadnych tkniec przed okresem a przeciec tyle progesteronu biore i estradiol
To NORMALNE??


Pytanie z innej beczki

Czy prolutex trzymacie w lodowce? Bo tak mi poelegniarki powiedzialy a napisane jest na nim zeby nie przwchowywac w lodowce...?
Prolutex w temp pokojowej.
Ja po transferze tez nic nie czulam. Zupelnie. I nawet bedac w 6tc nic nie czulam. Dopiero ze 3tyg temu wjechaly nudnosci. I w sumie wolalabym dalej nic nie czuc [emoji14]
 
Nie wiem co robić dalej czemu nie ma implantacji nic A nic... O Sydorze slyszalam i nie wiem czy się d9 niego jeszcze udać co to robić u Pasnik byłam nie ma na mni3 pomysłu intralipid nie pomógł i he0aryna 5 dni przed transferem też nic nie pomogło... nie wiem może inny będzie miałam inna wizję może jakieś sterydy nie wiem zmiana lekarza w klinice nic nie wiem
To jesli Pasnik nie ma pomyslu to mysle ze Sydor niewiele wiecej pomoze.
A robilas ten test era - receptywnosci endometrium?
 
reklama
Do góry