reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Kurcia boje się jak szlak betowac wcześniej niż 10dpt, tak zalecił lekarz. Ale to wypada niedziela wiec parowałoby w sobote 9dpt.
Z jednej strony poleciałabym juz na bete ale boje sie tak wcześnie a z drugiej coraz większe mam obawy po co czekać jak i tak sie nie uda pewnie.

Tym bardziej że dziś sie obudziłam z bólem jak na okres :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

dziś 5dpt
 
reklama
Wiem wiem Kochana ze klasa zarodkow to nie wszystko i ze nie wyklucza ich. To ze dotrwaly do stadium blastocysty tez o czyms swiadczy co nie?:) scratchingu nie mialam. Napisalam do doc jaki jeszcze jest na mnie plan dzialania. Bo intralipid jest na duze nk? Bo moje nk jest 10%..to tak dopuszczalnie.
Teraz czekam na miesiaczke po odstawieniu lekow jak na zlosc jeszcze nie przyszla. A dzis 6dzien bez lekow. Wyjezdzamy nad morze wiec zalezy mi by przyszla jak najszybciej. I tu pytanie kobietki ile czekacie na miesiaczke po odstawieniu? Mnie sie wydawalo ze 5 dni u mnie to max... A teraz prosze. Chce to nie ma...
u mnie miesiączka przyszła po 2 dniach
 
No mnie kuuuuusi
Ale jeszcze dzis nieee
Kurde ja sie czuje tak dobrze, no totalnie nic... jakbym w ogole nie byla po invitro ani po transferze... wiecie ze az mnie to zaczyna martwic (oczywiscie no a jakze[emoji23]) nawet zadnych tkniec przed okresem a przeciec tyle progesteronu biore i estradiol
To NORMALNE??


Pytanie z innej beczki

Czy prolutex trzymacie w lodowce? Bo tak mi poelegniarki powiedzialy a napisane jest na nim zeby nie przwchowywac w lodowce...?
ja nie trzymam w lodówce, nie kazali.
no dziś obudził mnie lekki ból jak na okres, ale wstałam i juz nic nie czuje, nie wiem czy piersi bardziej nie robią mi się takie bolące, bo wczoraj tego nie czułam.

AAA dziewczyny mam estrofemu 3x1 w badaniach wyszedł 990 jak myślicie może zwiększyć go trochę 4x1???
 
U mnie 22+5 i też coś się dłuży. Być może przez te połówkowe właśnie [emoji848]
Ostatnio segregowalam malutenkie ubranka i chciałabym już mieć moje cudowności w ramionach. [emoji7] Dziś oddałam kibelkowi śniadanie [emoji53] ehh nic przyjemnego, dlatego współczuję.
Jak się czujesz? Rośniesz szybciutko? [emoji1] Odważyłaś się już coś zakupić?
@Vinszka pięknie to już 22tc świetnie. Ale co meczą cię mdłości? To ty już przeglądasz ubranka, fajnie że dużo nie musisz wymieniać bo i chłopiec, i pora roku zima podobnie :-) :)
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
LIPIEC to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

2019-07-23 ................................. PUSTKI
2019-07-24 Justyska13 progesteron+estradiol
2019-07-24 Riddikulus wizyta w klinice przed kolejna walką
2019-07-25 cytrynka122 betaIII
2019-07-26 Pyśka9971 wizyta sreduszkowa ❤️
2019-07-26 TheKalinka84 beta
2019-07-26 Vinszka połówkowe
2019-07-27 Justyska13 beta
2019-07-29 Śliwka12345 wizyta u dr Paśnika
2019-07-30 Butelka123 wizyta podgladanie maluszka❤️
2019-07-31 Pala podglądanie maluszka
2019-07-31 Kurcia wizyta, podgląd maluszka ❤️
2019-08-07 anulka36 wizyta serduszkowa❤️
2019-08-08 Vinszka podglądanie maluszka❤️
2019-08-08 Dzoannna wizyta w nowej klinice
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-12 Marzycielka7 wizyta w klinice
2019-08-15 Majaaa termin porodu
2019-08-20 Kokoszka33 termin porodu
2019-08-21 Skarbulenka podglądanie maluszka❤️
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-09-29 Pola0702 wizyta u dr Paśnika
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
 
dziewczynki wstawiam kalendarz, który świeci pustkami
PLISSS dopisujcie się z terminami :) :) :) :)

Za działające z ukrycia trzymamy kciuki

Miłego deszczowego dnia
 
20190723_091407.jpg
 
No mnie kuuuuusi
Ale jeszcze dzis nieee
Kurde ja sie czuje tak dobrze, no totalnie nic... jakbym w ogole nie byla po invitro ani po transferze... wiecie ze az mnie to zaczyna martwic (oczywiscie no a jakze[emoji23]) nawet zadnych tkniec przed okresem a przeciec tyle progesteronu biore i estradiol
To NORMALNE??


Pytanie z innej beczki

Czy prolutex trzymacie w lodowce? Bo tak mi poelegniarki powiedzialy a napisane jest na nim zeby nie przwchowywac w lodowce...?
Nie psnikujemy :d wszystko będzie dobrze.
Ja nie trzymam w lodowce - na opakowaniu jest, że przechowywać poniżej 25 stopni ;)
 
ja nie trzymam w lodówce, nie kazali.

no dziś obudził mnie lekki ból jak na okres, ale wstałam i juz nic nie czuje, nie wiem czy piersi bardziej nie robią mi się takie bolące, bo wczoraj tego nie czułam.

AAA dziewczyny mam estrofemu 3x1 w badaniach wyszedł 990 jak myślicie może zwiększyć go trochę 4x1???
@Justyska13 Ja mam niższy estradiol od Ciebie, wyszło tam ok. 760 i też biorę 3x1 i lekarz nie kazał mi już zwiększać powiedział że jest ok.
 
reklama
ja nie trzymam w lodówce, nie kazali.

no dziś obudził mnie lekki ból jak na okres, ale wstałam i juz nic nie czuje, nie wiem czy piersi bardziej nie robią mi się takie bolące, bo wczoraj tego nie czułam.

AAA dziewczyny mam estrofemu 3x1 w badaniach wyszedł 990 jak myślicie może zwiększyć go trochę 4x1???
@Vinszka pięknie to już 22tc świetnie. Ale co meczą cię mdłości? To ty już przeglądasz ubranka, fajnie że dużo nie musisz wymieniać bo i chłopiec, i pora roku zima podobnie :-) :)
Ja bym zostawiła estrofem jak jest, ale szkoda że nie masz tego pakietu co ja miałam. Jednak co lekarz, to lekarz. U mnie II weryfikacja była w 6 dpt i beta powinna być dwucyfrowa. Nie chce Ciebie naciskać, ale jak nie wytrzymasz jutro to możesz iść hehe zwłaszcza, że Ty masz dwa kropeczki. [emoji110][emoji110]

Nie mam już mdłości, ale wymioty się czasami zdarzają.
 
Do góry