reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Doskonale Cię rozumiem i szczerze powiem, że jestem w szoku jak inne podejście jest jednak w innym kraju i współczuję Ci, że musisz przeżywać rozczarowanie i to oczekiwanie po raz kolejny. My 4 lata starań, ale nie mamy dziecka i chyba dlatego tak trudno odpuścić. Jednak jeśli nie uda się z immunologia i naszymi dwoma mrozaczkamj to też robimy stop, 4 lata ukierunkowane na jeden cel, bezskutecznie jest bardzo wykańczające. Zazdroszczę Ci w sensie pozytywnym córeczki i mimo wszywtko- nie mamy zdolności przewidywania przyszłości- aby Wasze pragnienie zostania rodzicami ponownie udało się -jakkolwiek- zrealizować. Przytulam ♥
Kochana dziekuje za te slowa. O corke walczylismy 5 lat. Mielismy przed nia dwa poronienia. Jedne w 11 tc, drugie w 7 tc. Jak sie udalo nie wiem. To jest nasz cud. Tule cie mocno!
 
reklama
właśnie też mnie to martwi bo w poniedziałek był 990. @Vinszka a ty jaki miałaś? o co wogóle z nim chodzi???
Ja miałam w 3 dpt coś koło 750 chyba i miałam podniesienia dawkę na 3x2 w 6 dpt było już 1500 aaaale po czasie mi to wszystko pływało. Jak progesteron był ok tak estradiol za niski i na odwrót. Dlatego odstawienie było późne.

Nie wiem dokładnie o co chodzi z estradiolem wiem tylko, że dla mojego lekarza był ważny tak samo jak progesteron.
 
Witajcie babeczki kochane.

Witam nowe użytkowniczki.

Justys ciesze się razem z Tobą.

Dzoanna cholernie mi przykro. Nie tak miało być. Może jednak za wcześnie ta beta?

Ja dzisiaj mam dzień na wariackich papierach. Z pracy wyszłam za późno a i tak ledwo wyszłam juz miałam telefon. Wsiadam do auta a tu kapec! A przecież pedze na wizytę. Wpadam zgrzana zestresowany a lekarz mnie wita informacja, ze teraz się nie stymulujemy bo klinika ma przerwę w działaniu w sierpniu. On nie wie czemu drugi lekarz mi tego na poprzedniej wizycie nie powiedzial. Jakby tego było mało to jeszcze drugi lekarz nie zlecił mi wirusologii wiec i tak nic do czasu wyników. Nosz mnie aż zagotowało w środku. Także o cykl musimy przełożyć. Teraz mam wizytę z wynikami na 07.08 umówiony i jak będzie ok to podchodzimy.
 
Dziękuję kochana, ale boje się nadal, wiemy jak to wygląda, teraz musze powtórzyć betę tylko czy robić w piątek czy w sobotę?
Ja robiłam bete w 6dpt-24,potem dopiero w 12dpt
Dziękuję kochana, ale boje się nadal, wiemy jak to wygląda, teraz musze powtórzyć betę tylko czy robić w piątek czy w sobotę?
W piątek zrób zobaczysz jak przyrastapo co czekać
 
@Dzoannna bardzo mi przykro, tak mocno nas wspierasz, a sama masz pod górkę z nieznanych przyczyn. Kochana popłacz sobie chwilę i zbieraj się do walki.
Dobrze, że masz już nową klinikę:) nowe siły i nadzieje wraz z tym przyjdą.
Przytulam ciepło myślami.
 
@Dzoannna kochanie... tak bardzo mi przykro. Jestes takim swiatelkiem na tym forum. Zawsze pozytywna, zawsze o wszystkich pamietasz... zycie jest niesprawiedliwe... mocno, ale to mocno cie tule. Dzis jestem myslami z toba! Trzymaj sie kochana. Jakbys chciala pogadac to pisz smialo

@Justyska13 serdecznie gratuluje! Trzymam kciuki, zeby ta 13 byla najszczesliwsza!
 
Ja miałam w 3 dpt coś koło 750 chyba i miałam podniesienia dawkę na 3x2 w 6 dpt było już 1500 aaaale po czasie mi to wszystko pływało. Jak progesteron był ok tak estradiol za niski i na odwrót. Dlatego odstawienie było późne.

Nie wiem dokładnie o co chodzi z estradiolem wiem tylko, że dla mojego lekarza był ważny tak samo jak progesteron.

Zastanawia mnie jedna rzecz
Jak to mozliwe ze ja mam
3 x 1 estrofem
I Justys
3 x 1 estrofem

A wyniki tego hormonu we krwi tak rozne....?
 
reklama
Ja miałam w 3 dpt coś koło 750 chyba i miałam podniesienia dawkę na 3x2 w 6 dpt było już 1500 aaaale po czasie mi to wszystko pływało. Jak progesteron był ok tak estradiol za niski i na odwrót. Dlatego odstawienie było późne.

Nie wiem dokładnie o co chodzi z estradiolem wiem tylko, że dla mojego lekarza był ważny tak samo jak progesteron.
U mnie progesteron w poniedzialek byl ponad 40 wiec bylo ok ale w piatek zrobie wszytkie 3 hormony dla pewnosci.


Wlasnie moze ma ktos do odstąpienia estrofem, progesterone besins?
 
Do góry