reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie babeczki kochane.

Witam nowe użytkowniczki.

Justys ciesze się razem z Tobą.

Dzoanna cholernie mi przykro. Nie tak miało być. Może jednak za wcześnie ta beta?

Ja dzisiaj mam dzień na wariackich papierach. Z pracy wyszłam za późno a i tak ledwo wyszłam juz miałam telefon. Wsiadam do auta a tu kapec! A przecież pedze na wizytę. Wpadam zgrzana zestresowany a lekarz mnie wita informacja, ze teraz się nie stymulujemy bo klinika ma przerwę w działaniu w sierpniu. On nie wie czemu drugi lekarz mi tego na poprzedniej wizycie nie powiedzial. Jakby tego było mało to jeszcze drugi lekarz nie zlecił mi wirusologii wiec i tak nic do czasu wyników. Nosz mnie aż zagotowało w środku. Także o cykl musimy przełożyć. Teraz mam wizytę z wynikami na 07.08 umówiony i jak będzie ok to podchodzimy.
Nobto sa wlasnie lekarze w nosie maja ze czlowiek leci ma zlamanie karkubi dla nas to cale zycie. Ale spokojnie soboe badania ogarniesz o do dziela.
 
reklama
Zastanawia mnie jedna rzecz
Jak to mozliwe ze ja mam
3 x 1 estrofem
I Justys
3 x 1 estrofem

A wyniki tego hormonu we krwi tak rozne....?
Asia wudaje m oe ze jeali jest implantacja to estradiol wzrasta a jak noe dochodzi to spada. I jakbjest ciaza to pozniej cos mo się kojarzy ze jakies funkcje przejmuje progesteron i ogolnie jeden i drugi ważny jest do utrzymania ciazy
 
Zobacz załącznik 1002119
Nie udalo sie
Zakopuje sie pod ziemie.
Dziekuje Wam za wszystko... dajecie mega wsparcie! Bez Was byloby jeszcze ciezej. Powodzenia dla oczekujacych na pozytywny wynik.
Justys napisz jak u Ciebie
emoji173.png
Bardzo mi przykro.........
Zobacz załącznik 1002119
Nie udalo sie
Zakopuje sie pod ziemie.
Dziekuje Wam za wszystko... dajecie mega wsparcie! Bez Was byloby jeszcze ciezej. Powodzenia dla oczekujacych na pozytywny wynik.
Justys napisz jak u Ciebie
[emoji173]️
Bardzo mi przykro.....
 
Oj... szkoda że takie słodko-gorzkie wiadomosci dziś na forum...
Wierzyłam że u obu bedzie pięknie i bedziemy mogły się tylko cieszyć...

@Dzoannna bardzo mi przykro kochana, mocno Cię przytulam[emoji22]
Teraz jest ciężko, ale to tylko kwestia czasu i troche cierpliwości i Tobie też będzie dana radość z bycia mamą.

@Justyska13 gratuluje!!!
Wiem że jest strach o to co bedzie dalej, ale ciesz sie też kochana z każdego pozytywnego małego kroczku...
a my trzymamy mocne kciuki za szczesliwy ciag dalszy...
 
reklama
@Justyska13 gratuluję i dalej trzymam kciuki za piękny wzrost bety :*
@Dzoannna bardzo mi przykro, wiem co czujesz bo sama to niedawno przeszłam.. Może lipiec nie był szczęśliwym miesiącem dla nas.. Ale kiedyś uda się nam na pewno :* odreaguj wyplacz sie a potem stan na nogi i walcz :* jeszcze będziemy mamuśkami najwidoczniej chociaż to przykre jeszcze nie był nasz czas ale i do nas się usmiechnie słońce ściskam mocno!
 
Do góry