reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana tak mi przykro [emoji24][emoji24] to nie miało tak wyglądać... jaki teraz macie plan??? Tego właśnie najbardziej się boje, człowiek się stara ma nadzieje a i tak wychodzi jak wychodzi. Mam nadzieje ze się podniesiesz po tym i zaczniesz działać

Ty sie tu nie zamartwiaj na zapas!
Ja Ci zycze z calego serca zebys za 1 razem zaszla i urodzila dzidziusia. Tyle cierpliwosci mialas w czekaniu na to ivf ze Ci juz wystarczy!! Optymizm!![emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Może warto zrobić?Ja z moim partnerem robiłam ,gin kazał,fakt długo się czeka,ale chociaż wiedzieliśmy przed samym in vitro,że wszystko z genetyką ok u nas ,że nie ma żadnych nieprawidłowości.Może warto zrobić te badania?choć powiem ci ,że troszkę niestety kosztują
Genetyczne można podobno na NFZ. Tylko trzeba mieć skierowanie. Myślę że po tylu próbach wam się należy.
 
Jak dobrze, ze tez tutaj trafiłam [emoji5]
Mam nadzieje,ze jak u nas się juz zacznie stymulacja to też lekarz podejdzie z kazdej strony, żeby nie robic czwgos po omacku.
Jestem z tych pesymistycznych, jak sama nie dowiesz się co trzeba zrobić to większość lekarzy tego nie zrobi przy pierwszej czy drugiej stymulacji. Jeśli Twój lekarz okaże zainteresowanie to daj znać kto to, sama się chętnie do niego wybiorę. A @Justyska13 sama wszystko ogarnęła, a wcześniejszy transfer to mam wrażenie wina lekarza, że wogole się odbył (@Justyska13 jeżeli uważasz inaczej to sprostuj to)
 
@Dzoannna bardzo mi przykro czekałam na inne wiadomości od Ciebie cały czas Was czytam nie udzielam się bo jakoś odsunelam się od tego wszystkiego po nie udanym ostatnim transferze ale cały czas z Wami. Ty tego nie rób bo naprawdę dajesz dużo iinnym pozytywnym myśleniem i pomocą; ) ja potrzebowałam czasu teraz z mężem robimy sobie wakacje co prawda 5 dniowe w górach ale zawsze coś bo od 2 lat tylko lekarze więc teraz czas dla nas. Wracam do gry znowu na jesień od początku wszystko :)dziś @Justyska13 pokazała że udaje się to tylko trzeba czadu jednym zajmuje to krócej innym dłużej. Jutro aż jadę na badania homocysteina i takie ttam daliście mi kopa do ruszenia sisię niby mam ten mutacje ale kwas biorę zzwykly według zaleceń docenta ale trzeba ruszyć się znowu i krew i upuscic do badania.

Wypoczywaj Kamaaa!!! Zlap wiatr w żagle!!!
 
reklama
Do góry