reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja ostatnio też nie mogę spać :confused: budze się między 5 a 6, a wczoraj zasnęłam po 22:laugh2: wszystko napiszę jak coś będę wiedzieć.
Ja mam nastawiony budzik na 6 by wziąć leki i już zasnąc nie mogłam
Pisząc o tym transferze miałam raczej na myśli ten krwotok z endometrium i jego zszywanie (dobrze pamiętam @Justyska13 ?). Bo wyniki TSH i jeszcze czegoś to powiedzmy, że mógł się niespodziewać.
No u mnie może świezy transfer nie był dobrym posunięciem, jak widac różnie to bywa nawet na crio z obstawa leków że jednym się udaje innym nie. I ta cholerna loteria jest przykra i nie do przewidzenia. Tak ten krwotok to był z miejsca wkucia się igły do pobrania komórek, no ale skąd kolwiek to nie było to organizm osłabiony, no ale jak to mówia niech teraz moje kropeczki zakopują się bardziej :-) :)
Dziewczyny odpisze w jednym poscie, dzieki za wszystkie rady!
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png

Nie bede sie powtarzac jak fajnie Was miec....

Ide teraz na nfz do lekarza od nieplodnosci i nie odpuszcze.
Co sie da bede badala - ale pewnie tutaj bede sie musiala troche sluchac doswiadczonej Pani Dr.
Na pewno zajrzenie do srodka (tu obawiam sie zmniejszenia AMH i jednak endometriozy)
Na pewno genetyka (mam nadzieje ze skierowanie na nfz dostane)
Wg mnie mam tez PCOS - to chce potwierdzic - to jest zespol i rownie ciezko go rozpoznac co endometrioze
Czynnik meski - nasienie o obnizonej ruchliwosci - ale raz byla minimalna ilosc plemnikow przy iui wiec byc moze tutaj cos jest na rzeczy. Nie mniej do blastek dotrwaly zarodki. Tu tez trzeba bedzie przebadac dokladniej nasienie.
No zapisuje wszystko i zobacze co sie da zrobic.
Na spokojnie...
Przyczyna jest nieznana - podejrzenie endometriozy.
Mialam HSG podczas ktorego rzekomo oceniono ze macica rowniez jest ok. Ale po bolu podczas badania wnioskuje ze jajowody mogly byc niedrozne... jednak wynik ok.
Tsh ok
krzywa ok
Progesteron w 2 fazie ok
Prolaktyna ok
Teraz mialam heparyne i acard wiec tutaj powinno byc ok przy tym transferze

Zdaje sobie sprawe juz na tym etapie ze przyczyn moze byc ogrom... moga sie nakładać, organizm moze byc zmeczony juz tym wszystkim.
Nie ma pospiechu...
a i jeszcze jakby co po konsultacji zapytam o immunologie ale jeszcze nie znam tej babeczki z ktora bede rozmawiac.

Moje cykle byly zawsze nieregularne, wiec tutaj tez cos moze nie dzialac jak nalezy. Moze faktycznie trzeba te statystyki „wyrobic” zeby sie udalo... sorki za brzydkie okreslenie do tej sytuacji ale troche tak jest
Asia tak jak mówisz na spokojnie zbieraj, badaj. Odpocznij. Niech trochę organizm odpocznie od hormonów. Trzymam mocno kciuki za Ciebie
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png

Ja mialam 9 komorek pobranych, a tez ledwo chodzilam po punkcji. W dniu transferu (3 dniowy zarodek) moje jajniki byly ogromne, a na usg miesiac pozniej - nadal powiekszone, ale warto bylo, bo usg bylo usg serduszkowym. Wiec naprawde nie ma zasady. Tez ni sie wydaje, ze delikatna hiperka moze sprzyjac zagniezdzeniu.
Dlatego mówie różnie bywa to jest loteria i nikt nie zbada nam tego kiedy się uda, a kiedy nie
Mam wyniki 3 weryfikacji
Beta HCG 97,68
Progesteron 44,8
Estradiol jeszcze nie ma wyniku.

@Justyska13 prosiłaś o więcej informacji. Jest to 28 dc. Jestem obstawiona lekami acard, neoparin, estrofem, luteina dopochwowa, luteina podjęzykowo, metypred, prolutex i Progesteron Besins.
no to super kochana oby tak dalej progsteron cudowny masz, teraz umawiasz się na wizyte czy jeszcez będziesz robić weryfikacje?
 
Ostatnia edycja:
Ja mam nastawiony budzik na 6 by wziąć leki i już zasnąc nie mogłam

No u mnie może świezy transfer nie był dobrym posunięciem, jak widac różnie to bywa nawet na crio z obstawa leków że jednym się udaje innym nie. I ta cholerna loteria jest przykra i nie do przewidzenia. Tak ten krwotok to był z miejsca wkucia się igły do pobrania komórek, no ale skąd kolwiek to nie było to organizm osłabiony, no ale jak to mówia niech teraz moje kropeczki zakopują się bardziej :-) :)

Asia tak jak mówisz na spokojnie zbieraj, badaj. Odpocznij. Niech trochę organizm odpocznie od hormonów. Trzymam mocno kciuki za Ciebie
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png


Dlatego mówie różnie bywa to jest loteria i nikt nie zbada nam tego kiedy się uda, a kiedy nie

no to super kochana oby tak dalej progsteron cudowny masz, teraz umawiasz się na wizyte czy jeszcez będziesz robić weryfikacje?
@Justyska13 Dwa dni temu się zapisałam się na 1 sierpnia jako na 4 weryfikacje. Więc jak możesz to dopisz mnie do kalendarza. Będę też sprawdzać przyrost bety co 48 H.
ooo świetnie. Ty masz estrofem 3x1
Tak, dawkowanie leków na chwile obecną zostaje takie samo.
 
Zrobiłabym histeroskopie. U mnie okazało się, że mam stan zapalny macicy. I to, prawdopodobnie, było przyczyną dwóch nieudanych transferów. Dali antybiotyk i w kolejnym cyklu nastąpiła implementacja.

I dostalas antybiotyk Doxycylinum tzf??
Dzieki za info:)
Myslalam ze steryd rozwiazuje temat stanu zapalnego w endometrium....?
 
reklama
Dziewczyny tez miewacie takie bóle jak na okres?. Dziś już jest 8dpt i dziś zaczęło mnie tak kręcić chwilami jak bym miała zaraz dostać @???? Nie wiem czy to normalne?
 
Do góry