reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ??

reklama
Ciąża jest wtedy gdy dojdzie do zagnieżdzenia.
Czyli za jakieś 10-12 dni, jeśli doszło do zapłodnienia komórki jajowej.

Nie każda zapłodniona komórka jajowa się zagnieżdża.
Teraz można się domyślać, że miałaś owulację.
Nic więcej.
 
@DarkAsterR nie jesteś dziwna :D Ja jajników też nie czułam, ale wiesz, jak się czyta o objawach ciążowych w internecie, to ból jajników jest wymieniany jako jeden z pierwszych, więc od razu wszystkie go sobie wkręcają :D
U mnie w pierwszej ciąży cycki - myślałam, że oszaleję, stanika założyć nie mogłam, tak bolały.
A w drugiej ciąży absolutnie nic :D
 
@DarkAsterR nie jesteś dziwna :D Ja jajników też nie czułam, ale wiesz, jak się czyta o objawach ciążowych w internecie, to ból jajników jest wymieniany jako jeden z pierwszych, więc od razu wszystkie go sobie wkręcają :D
U mnie w pierwszej ciąży cycki - myślałam, że oszaleję, stanika założyć nie mogłam, tak bolały.
A w drugiej ciąży absolutnie nic :D
Ja nic nie czułam haha :D
Tylko raz mnie tak jakby tam zaszczypalo jakby sie cos wzeralo to było dziwne moze zagnieżdżenie, kto wie :o i któregoś razu oparłam sie brzuchem o blat i tak mnie zakuło w jednym miejscu i postanowiłam zrobic test :D
To wszystkie moje objawy.
 
@DarkAsterR nie jesteś dziwna :D Ja jajników też nie czułam, ale wiesz, jak się czyta o objawach ciążowych w internecie, to ból jajników jest wymieniany jako jeden z pierwszych, więc od razu wszystkie go sobie wkręcają :D
U mnie w pierwszej ciąży cycki - myślałam, że oszaleję, stanika założyć nie mogłam, tak bolały.
A w drugiej ciąży absolutnie nic :D

No właśnie mnie cycki bolały, ze oszaleć mogłam. W obu ciążach. Szczerze powiedziawszy nawet dzień przed spodziewanym okresem. Stad już bardzo wcześnie wiedziałam co się dzieje. Ale jajniki siedziały cichutko.
Swoją droga dlaczego akurat ból jajników ma sygnalizować ciąże? W końcu nie tam się wszystko zagnieżdża. Rozumiałabym, ze można je czuć podczas owulacji ale jako oznaka ciazy..? Dziwne.
 
reklama
@DarkAsterR nie jesteś dziwna :D Ja jajników też nie czułam, ale wiesz, jak się czyta o objawach ciążowych w internecie, to ból jajników jest wymieniany jako jeden z pierwszych, więc od razu wszystkie go sobie wkręcają :D
U mnie w pierwszej ciąży cycki - myślałam, że oszaleję, stanika założyć nie mogłam, tak bolały.
A w drugiej ciąży absolutnie nic :D
Ja w 3 ciazy odrazu wiedziałam ze sie obcy zagniezdzil...mialam zlewne poty naprzemian z dreszczami:D
 
reklama
Czyli internet swoje a natura swoje :)
No pewnie, ze tak :) i tak jak napisałaś podczas owulacji to zrozumiałe, a wydaje mi sie, ze podczas ciąży jajniki raczej sie „wyłączają”, wiec dla mnie to troche nielogiczne. Dlatego nie warto za czesto zaglądać w internet, bo jak sie bardzo chce to zawsze sie znajdzie objawy ciąży :(.
 
Do góry