reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Kwietniowe mamy, które mają potwierdzone już ciążę testem, podzielcie się kochane jakie mialyscie objawy przed zrobieniem testu, czy czulyscie się jakoś inaczej ? I co z tym sluzem, czy zawsze występuje, czy jest inny niż zwykle mialyscie przed @? Dzięki I życzę duuuuzo zdrówka:*
Ja miałam totalny brak objawów.... No chyba że objawem był dobry nastrój [emoji39]potem sie zaczęły pobolewania, gazy , wzdęcia i mdłości. I brak ochoty na cokolwiek :) a śluzu wcale nie miałam dużo.
 
reklama
Kwietniowe mamy, które mają potwierdzone już ciążę testem, podzielcie się kochane jakie mialyscie objawy przed zrobieniem testu, czy czulyscie się jakoś inaczej ? I co z tym sluzem, czy zawsze występuje, czy jest inny niż zwykle mialyscie przed @? Dzięki I życzę duuuuzo zdrówka:*

Widzę , że mamy podobne rozsterki
 
Kwietniowe mamy, które mają potwierdzone już ciążę testem, podzielcie się kochane jakie mialyscie objawy przed zrobieniem testu, czy czulyscie się jakoś inaczej ? I co z tym sluzem, czy zawsze występuje, czy jest inny niż zwykle mialyscie przed @? Dzięki I życzę duuuuzo zdrówka:*
ja mialam mdlosci, zawroty glowy, ale wiaze to raczej z przyjmowanym progesteronem, nawet tearz nie mam jakis mega objawow, oprocz sennosci i mdlosci.
 
Witajcie.

Chciałabym poczekać na rozwój wydarzeń w Waszym towarzystwie. Otóż ostatnią @ miałam 6.07 termin kolejnej to 3.08. Byłabym bardzo szczęśliwa gdyby @ się nie pojawiła. Zamierzam zrobić test dzień po terminie. A teraz żyje nadziejami.

Objawy które mam to ból piersi i pobolewanie podbrzusza. Wiem że to nic nadzwyczajnego bo przed okresem też tak miewam.

Czytałam w necie że dużo spośród oczekujących kobiet ma dużo śluzu w tym okresie. Co Wy na to?
Ja miałam odwrotnie, było go niewiele. W pierwszej ciąży była masakra, potop wręcz, a teraz susza. Dopiero w terminie @ zaczęło się robić bardzo mokro i tak do teraz . Różnica była tylko jedna, w środku przy badaniu szyjki miałam problem żeby ją w ogóle znaleźć :laugh2:
 
reklama
Do góry