reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

A bardzo chętnie dowiem się co to za otulacz :)

A proszę bardzo. Mięciutki cieplutki, październikowa plucha nie będzie straszna :) kupiony na Allegro ze sklepu „cocobird”
 

Załączniki

  • F2D117FD-2CD2-41AC-9287-C9B429E78560.jpeg
    F2D117FD-2CD2-41AC-9287-C9B429E78560.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 120
  • 627D44E8-E573-4F1B-BF6C-4722102A4198.jpeg
    627D44E8-E573-4F1B-BF6C-4722102A4198.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 111
reklama
Mi brakuje inhalatora, bujają, nawilżacza powietrza i torby do wózka, szukam małej poręcznej

Jakiego inhalatora?
Nawilzacz powietrza sobie darowałam.
Torbę do wózka mam ale na twoim miejscu przemyślałabym jej rozmiar. Co wsadzisz w jakaś mała? A jeszcze lepiej, może plecak? Torba potrzebuje conajmniej jednej ręki a przy dziecku okaże się ze czasem sześć rak to za mało. Ja mam dla starszej córki poręczny plecak i mam za każdym razem wolne ręce.
 
Jakiego inhalatora?
Nawilzacz powietrza sobie darowałam.
Torbę do wózka mam ale na twoim miejscu przemyślałabym jej rozmiar. Co wsadzisz w jakaś mała? A jeszcze lepiej, może plecak? Torba potrzebuje conajmniej jednej ręki a przy dziecku okaże się ze czasem sześć rak to za mało. Ja mam dla starszej córki poręczny plecak i mam za każdym razem wolne ręce.

Inhalatora na zaś w razie choroby(taki z maseczkami). Torba na rzepy który wisi na rączce wózka, także nie muszę jej trzymać w ręce :). Co wsadzę ? To co najpotrzebniejsze klucze porfel telefon pampersa małe chusteczki i coś na przebranie. Nie chce mikro torebusi ale jakaś ładna zgrabna bez miliona przegródek :) .
 
Ok. Jeśli chodzi o torbę to ja nieco inaczej do tego podchodzę i mnie mała bez miliona przegródek by nie urządziła. Teoretycznie taka torba może wisieć na wózku ale w praktyce się okazuje, ze nie wszędzie się da wózkiem wjechać. Wtedy trzeba dziecko, torbę i często inne rzeczy zanieść.
Dodatkowo u nas torba idzie z maluszkiem do żłobka i przedszkola wiec musi być na tyle pakowna żeby pomieścić dodatkowe ciuszki i pampersy.
 
Ok. Jeśli chodzi o torbę to ja nieco inaczej do tego podchodzę i mnie mała bez miliona przegródek by nie urządziła. Teoretycznie taka torba może wisieć na wózku ale w praktyce się okazuje, ze nie wszędzie się da wózkiem wjechać. Wtedy trzeba dziecko, torbę i często inne rzeczy zanieść.
Dodatkowo u nas torba idzie z maluszkiem do żłobka i przedszkola wiec musi być na tyle pakowna żeby pomieścić dodatkowe ciuszki i pampersy.

Jasne. Każdy dostosowuje do siebie. Ja dużo jeżdżę autem także brakuje mi czegoś na podstawowe szpargałki na krótkie spacery :)
 
A proszę bardzo. Mięciutki cieplutki, październikowa plucha nie będzie straszna :) kupiony na Allegro ze sklepu „cocobird”
Dziękuję! Super wygląda :) ja na razie rozbijam się o kwestię jeszcze co kupić do gondoli. Czy ogolnie zimowy kombinezon i cieplejszy kocyk lub otulacz. Czy trochę cieńszy kombinezon i śpiworek. Jak wy rozwiązałyście tę kwestię?
 
reklama
Dziękuję! Super wygląda :) ja na razie rozbijam się o kwestię jeszcze co kupić do gondoli. Czy ogolnie zimowy kombinezon i cieplejszy kocyk lub otulacz. Czy trochę cieńszy kombinezon i śpiworek. Jak wy rozwiązałyście tę kwestię?

Fajnie wyglada i w samochodzie można rozwinąć żeby się nie gotowało tak samo w sklepie u lekarza czy gdziekolwiek( mam fotelik który rozkłada się na płasko, wiec nie muszę przekładać do gondoli w razie snu w aucie). Ja mam zimowy śpiworek do wózka z cotonmoose i kombinezon( dresowy podszyty cienkim misiem, drugi kombinezon mam cieńszy na suwak w środku wykończony jak cieplejsze bluzy ) - to jest zestaw do gondoli. Do fotelika właśnie ten otulacz.

Brałam takie kombinezony dla małego, abym na 100% wiedziała ze jest dobrze dociagniety pasami w foteliku. Oczytalam się bardzo dużo o bezpieczeństwie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry