reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Ja mam nadzieję, że tym razem będę miała kawał brzucha, bo w pierwszej ciąży się nim nie nacieszyłam, bardzo długo na niego czekałam i nie był za duży chociaż Klusek ważył 4360 g. Zimą w kurtce nikt obcy go nie zauważał, więc ustępowanie miejsc czy przepuszczanie w kolejkach kompletnie mnie ominęło wtedy. :D
Wrzucę Wam zdjęcia. :)


Ostatnie tydzień po terminie. :D

O nie! Mam brzuch jak Ty w 34 tygodniu. Ciekawe co będzie dalej. Chodź na razie to jest taki tłuszcz, jakbym po prostu przytyła. Ciąża spożywcza.

Dziewczyny, ciąża potwierdzona! Jest pęcherzyk prawidłowo umiejscowiony [emoji7]Zobacz załącznik 1009683

Gratulacje! :)

Ja na 17:30 idę do lekarza.. także już mnie zżera od środka! Trzymajcie kciuki!
 
reklama
Ja mam nadzieję, że tym razem będę miała kawał brzucha, bo w pierwszej ciąży się nim nie nacieszyłam, bardzo długo na niego czekałam i nie był za duży chociaż Klusek ważył 4360 g. Zimą w kurtce nikt obcy go nie zauważał, więc ustępowanie miejsc czy przepuszczanie w kolejkach kompletnie mnie ominęło wtedy. :D
Wrzucę Wam zdjęcia. :)


Ostatnie tydzień po terminie. :D
Jej, mały ten brzuszek. I w zasadzie tylko w brzuszek chyba poszły wszystkie kg [emoji16] piękna pamiątka. Mój mąż założył, że od kiedy ciąża będzie potwierdzona to codziennie będzie mi robił zdjęcia żeby widzieć jak się zmieniam [emoji4]
Dziewczyny, ciąża potwierdzona! Jest pęcherzyk prawidłowo umiejscowiony [emoji7]Zobacz załącznik 1009683
Świetna wiadomość! [emoji7] Teraz tylko odpoczywać, nie stresować się i czekać na serduszko [emoji4]
 
Tylko martwi mnie jedna rzecz. Lekarz kompletnie nie zna się na endokrynologii i powiedział, że letrox 50 to dla mnie za dużo i kazał brać pół tabletki. TSH 0,813 to już dla niego nadczynność i postraszył mnie troszkę konsekwencjami. Nie wiem czy mam brać tą 50tkę czy bzdury gada?
 
Tylko martwi mnie jedna rzecz. Lekarz kompletnie nie zna się na endokrynologii i powiedział, że letrox 50 to dla mnie za dużo i kazał brać pół tabletki. TSH 0,813 to już dla niego nadczynność i postraszył mnie troszkę konsekwencjami. Nie wiem czy mam brać tą 50tkę czy bzdury gada?
Jak na podstawie samego tsh zdiagnozował nadczynność? Na początek zrób trójkę tarczycową i leć do endokrynologa.
 
reklama
Swoją drogą ja będąc pod opieką enokrynologa, mając TSH 0,9 (przy niedoczynności, a nie nadczynności ;)) biorę Letrox 75.
Nie pamiętam kto ci przypisał 50, ale jeśli endokrynolog to zostaw, ale zrób trójkę i wybierz się jeszcze raz skoro ginekolog się nie zna.
 
Do góry