reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

o Ola 86 to podobna sytuacja jak moja 33 do października :-p i dwoje łobuzów. Ja mam córkę prawie 9 lat jak w suwaczku widać i syna prawie 6 lat. Czy Twoja ciąża to była wyczekana planowana...czy raczej hooooo suprise??
 
reklama
o Ola 86 to podobna sytuacja jak moja 33 do października :-p i dwoje łobuzów. Ja mam córkę prawie 9 lat jak w suwaczku widać i syna prawie 6 lat. Czy Twoja ciąża to była wyczekana planowana...czy raczej hooooo suprise??
Nasza była planowana :) ja bardzo chciałam jeszcze jednego malucha i przekonałam męża że to jest dobry moment :) choć wiem że w rodzinie będą mega zaskoczeni... I też mam 28.08 wizytę :) ale juz druga, na pierwszej byłam z powodu mocnych plamien
 
Mizoro a no właśnie....ja bym jeszcze poczekała to bardziej mąż się spina i każe mi pójść potwierdzić itd. Nom badania trzeba zrobić. Mizoro na kiedy masz termin?
 
Mizoro a no właśnie....ja bym jeszcze poczekała to bardziej mąż się spina i każe mi pójść potwierdzić itd. Nom badania trzeba zrobić. Mizoro na kiedy masz termin?

Z kalkulatorow internetowych wychodzi mi 05.04, ale poniewaz bedzie cc, to pewnie tak jak poprzednim razem zaplanują mi je tydzien przed terminem. Tylko, ze moja Miśka sie pospieszyła i wody odeszly mi 2 tyg. przed terminem wiec mialam cięcie z rozpoczętą juz akcją porodową.
 
Pójdę jeszcze raz do niego za 3 tygodnie. Jak będzie coś nie tak to szukam innego. Jedna kobieta skarżyła się na niego w internecie na opiniach, że widział martwą ciążę poszła do innego lekarza a ciąża żywa. Zobaczymy co mi powie. Na razie mówi, że jest dobrze.
No mi podpadł z tą diagnozą nadczynności widząc tylko tsh
Z kalkulatorow internetowych wychodzi mi 05.04, ale poniewaz bedzie cc, to pewnie tak jak poprzednim razem zaplanują mi je tydzien przed terminem. Tylko, ze moja Miśka sie pospieszyła i wody odeszly mi 2 tyg. przed terminem wiec mialam cięcie z rozpoczętą juz akcją porodową.

Jakie masz wskazania do cc, jeśli mogę spytać?
 
reklama
A mam do was pytanie - czy używacie w ciazy jakieś specjalne plyny do higieny intymnej? Takie, które mogą pomóc zminimalizować ryzyko występowania tak powszechnych w ciazy infekcji pochwy. Chodzi mi o takie płyny z dobrym, naturalnym składem (bo na składach kosmetyków nie znam się kompletnie).
 
Do góry