reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod sn czy cc

Anonimss

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Luty 2019
Postów
35
Hej dziewczyny powiedzcie mi pierwszy raz urodziłam synka siłami natury 4500 ale synek był owinięty pepowina Ja nie urodziłam sama nie miałam sił mdlalam lekarz ''wycisnal ' mi małego w ostatnich minutach. Po porodzie nie mógł przez to sam oddychać miał problemy Z pluckami czy następnym razem mogłabym wybrać cc? . Po sn mam straszną traumę. Póki co nigdy nie chce mieć dzieci. Minęło 1,5 roku A jak pomyślę o moim porodzie to mam ciarki i chce mi się plakac. Pytam z ciekawosci
 
reklama
Hej dziewczyny powiedzcie mi pierwszy raz urodziłam synka siłami natury 4500 ale synek był owinięty pepowina Ja nie urodziłam sama nie miałam sił mdlalam lekarz ''wycisnal ' mi małego w ostatnich minutach. Po porodzie nie mógł przez to sam oddychać miał problemy Z pluckami czy następnym razem mogłabym wybrać cc? . Po sn mam straszną traumę. Póki co nigdy nie chce mieć dzieci. Minęło 1,5 roku A jak pomyślę o moim porodzie to mam ciarki i chce mi się plakac. Pytam z ciekawosci
Mysle, ze po takich przejsciach normalny ginekolog zrozumie i da skierowanie na cc. Jesli nie to zawsze mozesz probowac przez psychologa, ktory potwierdzi traume.
Jesli zdecydujesz sie na drugie dziecko to po prostu znajdz lekarza, ktory Cie wysluchs i uszanuje Twoja decyzje.
 
Waga dziecka oscylująca w granicach 4500 jest podstawa do cesarki.
A ze drugie dziecko zazwyczaj jest nieco większe niż pierwsze to moim zdaniem jak najbardziej.
Ale Polska to często nie tylko kraj, to stan umysłu, wiec ciężko powiedzieć co tam nasi cudowni medycy wymyśla.
 
Hej dziewczyny powiedzcie mi pierwszy raz urodziłam synka siłami natury 4500 ale synek był owinięty pepowina Ja nie urodziłam sama nie miałam sił mdlalam lekarz ''wycisnal ' mi małego w ostatnich minutach. Po porodzie nie mógł przez to sam oddychać miał problemy Z pluckami czy następnym razem mogłabym wybrać cc? . Po sn mam straszną traumę. Póki co nigdy nie chce mieć dzieci. Minęło 1,5 roku A jak pomyślę o moim porodzie to mam ciarki i chce mi się plakac. Pytam z ciekawosci
Jejku, z bólem serca to czytam i współczuję takiego strasznego porodu :(
Moim zdaniem w tym przypadku jak najbardziej mogłabyś uzyskać dokument do cc - przeżyłaś wielką traumę.
Ale odwiedź psychologa i ustal sobie wizyty - często kluczem jest rozmowa przyczynowo-skutkowa nakierunkowana na pokonanie fobii. Kolejny poród sn nie musi wcale tak wyglądać.
Jeśli nie psycholog, to znajdź sobie osobistą położną lub klinikę, gdzie urodzisz przez cc na życzenie (obie wersje płatne).
 
Waga dziecka oscylująca w granicach 4500 jest podstawa do cesarki.
A ze drugie dziecko zazwyczaj jest nieco większe niż pierwsze to moim zdaniem jak najbardziej.
Ale Polska to często nie tylko kraj, to stan umysłu, wiec ciężko powiedzieć co tam nasi cudowni medycy wymyśla.
Nie wiadomo czy dziecko 2 będzie większe od 1...
 
reklama
reklama

Podobne tematy

Do góry