reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już jestem po transferze, dzisiaj moj 2dpt. Nic tutaj nie pisalam i nie wpisywalam sie do kalendarza bo już mialam schize że nie dotrwa do blastki i nici z transferu (mrozony byl 3 dniowy, rozmrazali w sobote a w poniedzialek mialam transfer)
No i dotrwal jednak mój blastus[emoji4]
Mam takie same zalecenia z accofilem 1/3 dawki codziennie. Wczoraj sobie porozdzielalam do insulinowek i juz pierwsza dawke wzielam.
A o relanium poprosilam bo ostatnio mialam pozamaciczna i chcialam cos dodatkowo przeciwskurczowego.

U Ciebie też już coraz bliżej, szybko zleci[emoji6]
Ale dlaczego musisz accofil rozdzielać?
 
reklama
Nawet nie wiedziałam ,ze takie daje zalecenia
Zawsze myślałam ze ta dawka i tak jest na mnie za mala
To podobnie wychodzi bo albo zaleca całość co 3 dni albo 1/3 codziennie. Tylko leukocyty wydaje mi sie że sa na bardziej stałym poziomie. Nie skaczą tak z wysokich na niższe i znów wysokie itd...
A jakie Ty mialas leukocyty że wydaje Ci sie ze za mala dawka dla Ciebie?
Pamietam ze ty też masz haplotyp AA, ja też. A jakie hla-c męża?
 
To podobnie wychodzi bo albo zaleca całość co 3 dni albo 1/3 codziennie. Tylko leukocyty wydaje mi sie że sa na bardziej stałym poziomie. Nie skaczą tak z wysokich na niższe i znów wysokie itd...
A jakie Ty mialas leukocyty że wydaje Ci sie ze za mala dawka dla Ciebie?
Pamietam ze ty też masz haplotyp AA, ja też. A jakie hla-c męża?
Tak mam ten kariotyp
Nie doczytałam zw codziennie dawkę bierzesz to w sumie wolałabym raz się kłuć z jedna dawka niz codziennie
Nie cierpię się wkuwać
Męża nie badałam w Polsce tylko za granica i stwierdzili Ze nie ma przeciwstawien ale na oczy nic nie widziałam
 
Ja dzisiaj nie mam transferu niestety, mały nie rozwija się po rozmrozeniu, dadzą mu czas do jutra, ale szansa jest mała... To nasz ostatni mrozaczek.
Myślałam że sobie świetnie radzę, ale widzę że taka informacje łamią...
Przykro mi kochana, wiem jak boli... ale trzymamy ogromne, ogromne kciuki za kropusia. Niech sobie będzie leniuszkiem ale silnym i niech ruszy w końcu dupke i nadgania teraz...
 
reklama
Ja już jestem po transferze, dzisiaj moj 2dpt. Nic tutaj nie pisalam i nie wpisywalam sie do kalendarza bo już mialam schize że nie dotrwa do blastki i nici z transferu (mrozony byl 3 dniowy, rozmrazali w sobote a w poniedzialek mialam transfer)
No i dotrwal jednak mój blastus[emoji4]
Mam takie same zalecenia z accofilem 1/3 dawki codziennie. Wczoraj sobie porozdzielalam do insulinowek i juz pierwsza dawke wzielam.
A o relanium poprosilam bo ostatnio mialam pozamaciczna i chcialam cos dodatkowo przeciwskurczowego.

U Ciebie też już coraz bliżej, szybko zleci[emoji6]
Ooo to fajnie ze juz jestes po w takim razie trzymam mocno kciuki za piekna bete! Bedzie dobrze! Ja mam znowu shizy ze sie zle odmrozi i nie bedzie transferu. Gryzie mnie to a jak zaczynam mowic o tym mezowi to nie chce sluchac mowi ze gadam glupoty i mam zmienic nastawienie:/ ja przy 1 ivf mialam skurcze przy drugiej dostalam kroplowke i teraz przy crio tez biore kroplowke. Bede do ciebie pisac jak sobie nie poradze z dzieleniem tego accofilu :)
 
Do góry