reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały pęcherzyk 7tc

Wiem jak to jest , 2 razy poroniłam , ale na prawdę mam nadzieję ,że u Ciebie się uda , przecież lekarz nie skreślił tej ciąży , ja przy pustym jaju ,miałam mega niską bete na poziomie 20 po 48godz koło 50 ,potem plamienia ,u Ciebie tego nie ma więc jest szansa
Przykro mi z powodu tego co przeszlas. A puste jajo w którym tygodniu zdiagnozowano?
 
reklama
Przykro mi z powodu tego co przeszlas. A puste jajo w którym tygodniu zdiagnozowano?
Wiesz co ,mojemu gin już na 1 wizycie około 4 tyg coś nie pasowało , w 6 tyg już był prawie pewien ,kazał czekać ,ale pojawiło się plamienie ,później krwawienie ,pojechałam do szpitala ,zrobili usg ,na następny dzień ponownie i podali tabletki ,nie pomogły i zabieg łyżeczkowania
 
Wiesz co ,mojemu gin już na 1 wizycie około 4 tyg coś nie pasowało , w 6 tyg już był prawie pewien ,kazał czekać ,ale pojawiło się plamienie ,później krwawienie ,pojechałam do szpitala ,zrobili usg ,na następny dzień ponownie i podali tabletki ,nie pomogły i zabieg łyżeczkowania
Ja ogólnie do tej pory nie miałam nawet maleńkiej kropelki krwi. Lekarka dziś powiedziała, że dopiero przy 3 cm pęcherzyku można potwierdzić puste jajo na 100 % w mojej sytuacji. Te czekanie to jest najgorsze. Długo na lyzeczkowanie leży się w szpitalu?
 
Ja ogólnie do tej pory nie miałam nawet maleńkiej kropelki krwi. Lekarka dziś powiedziała, że dopiero przy 3 cm pęcherzyku można potwierdzić puste jajo na 100 % w mojej sytuacji. Te czekanie to jest najgorsze. Długo na lyzeczkowanie leży się w szpitalu?
nie ja następny dzień po zabiegu wyszłam do domu , poczekaj z takimi sprawami nie ma się co śpieszyć , nie takie przypadki tu były na forum i urodziły zdrowe dzieci , ale zdecydowanie lepiej jak organizm sam się oczyści ,niż zabieg
 
nie ja następny dzień po zabiegu wyszłam do domu , poczekaj z takimi sprawami nie ma się co śpieszyć , nie takie przypadki tu były na forum i urodziły zdrowe dzieci , ale zdecydowanie lepiej jak organizm sam się oczyści ,niż zabieg
U znajomej dzidzia pojawiła się w 10 tyg ciąży. Trochę się martwię że będzie chciała mnie już w poniedziałek do szpitala skierować bo coś tak napomknela.
 
U znajomej dzidzia pojawiła się w 10 tyg ciąży. Trochę się martwię że będzie chciała mnie już w poniedziałek do szpitala skierować bo coś tak napomknela.
O widzisz jak późno i wszystko ok ?? wiesz no lekarz wie co robi ,a czasem nie dobrze chodzić ,z czymś co się nie rozwija ,może to narobić problemów ,choć jak to mówią natura zrobi selekcję naturalną , ja sobie tak to tłumaczyłam ,że tak było lepiej i dla mnie i dla tego dzieciątka ,które najprawdopodobniej urodziło by się chore
 
U koleżanki mały w listopadzie skończy 3 lata. Okaz zdrowia. Niby wiadomo jak to sobie tłumaczyć ale ogólnie i tak jest ciężko.
 
W ciąży z synem serduszko pojawiło się dopiero w 8tc. Także jeszcze nic straconego :* wszystko zależy od tego kiedy była owulacja j kiedy nastąpiło zagnieżdżenie. 3mam kciuki za serduszko [emoji8]
Jeśli chodzi o puste jajo to beta zaczęła mi spadać i zaraz po tym pojawiły się takie brudne "upławy". Monii mysle że ten tydzień dłużej nie zrobi różnicy i naprawdę warto poczekać bo nieraz z takiej skreślonej przez lekarzy ciąży rodzą się zdrowiutkie dzieci
 
W ciąży z synem serduszko pojawiło się dopiero w 8tc. Także jeszcze nic straconego :* wszystko zależy od tego kiedy była owulacja j kiedy nastąpiło zagnieżdżenie. 3mam kciuki za serduszko [emoji8]
Jeśli chodzi o puste jajo to beta zaczęła mi spadać i zaraz po tym pojawiły się takie brudne "upławy".
U mnie na razie rosła. Idę jeszcze jutro i w poniedziałek na sprawdzenie. No i w poniedziałek wizyta. U mnie niby dziś był już 8 tc .
 
reklama
@Blb1256 A moim zdaniem nie wygląda to dobrze. Jeśli beta 3 sierpnia wynosiła 142, to na dzisiaj powinna wynosić powyżej 10000, a lekarz powinien widzieć już bicie serca. Jeśli 3 sierpnia beta była dodatnia, to musiało to być ok 14 dni po owulacji - czyli tak jak piszesz teraz powinien być siódmy/ósmy tydzień ciąży.
Dzisiaj beta już wynosiła 10 716
 
Do góry