reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Za mały pęcherzyk 7tc

witch84

Fanka BB :)
Rozwiązania
62
Ale to że rośnie nie musi świadczyć o prawidłowo rozwijającej się ciąży....

reklama

Fado123

Rozwiązania
2
Oczywiście że nie ,ale skoro lekarz kazał to niech zrobi ,

Moniiiiiiii

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam. Ja ostatni okres miałam 25.06.2019r. U lekarza byłam 29.07.2019 lekarz stwierdził że to 4/5tydzien był widoczny pecherzyk. Następna wizyta była 13.08.2019r. Lekarz stwierdził, że to 7 tydzień jednak nie widać zarodka. Badalam bete Pani Doktor stwierdziła,że wygląda wszystko dobrze jednak na usg tylko pecherzyk 2.15 cm. Kolejna wizyta w poniedzialek. Na koniec powiedziala, ze jest nadzieja bo beta nie wyglada na puste jajo. Moze ktoras z Was miala podobnie. Nie musze dodawac ze nerwy czlowieka zjadaja. :(

witch84

Rozwiązania
62
Nie wiem jak wygląda beta wskazująca na puste jajo ??
@Moniiiiiiii Wszystko zależy od sprzętu i od lekarza. Ciężko cokolwiek powiedzieć nie widząc obrazu na USG. Pęcherzyk jest prawidłowej wielkości jak na ten wiek ciąży - zarodek powinien mieć ok 20mm, więc też powinien już być widoczny. Ja bym jednak nie traciła nadziei.

Moniiiiiiii

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Pani Doktor powiedziała, że beta przy pustym jaju rośnie ale mniej. A ja mam prawidłowy przyrost jak na ten wiek ciąży. I że to ja bardzo dziwi.

Fado123

Rozwiązania
2
Pani Doktor powiedziała, że beta przy pustym jaju rośnie ale mniej. A ja mam prawidłowy przyrost jak na ten wiek ciąży. I że to ja bardzo dziwi.
A masz regularne cykle ? no w 7 tyg serduszko powinno być ,chyba że masz dłuższe cykle

Moniiiiiiii

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Powiem szczerze, że miałam nadzieję duża nadzieję do dziś. A dziś to tylko płakać mi się chce.

reklama

Fado123

Rozwiązania
2
Powiem szczerze, że miałam nadzieję duża nadzieję do dziś. A dziś to tylko płakać mi się chce.
Wiem jak to jest , 2 razy poroniłam , ale na prawdę mam nadzieję ,że u Ciebie się uda , przecież lekarz nie skreślił tej ciąży , ja przy pustym jaju ,miałam mega niską bete na poziomie 20 po 48godz koło 50 ,potem plamienia ,u Ciebie tego nie ma więc jest szansa

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Tysiek991 Potrzebuję porady 7
B Potrzebuję porady 4
P Potrzebuję porady 13
K Potrzebuję porady 21

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry