reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały pęcherzyk 7tc

reklama
Witam. Ja ostatni okres miałam 25.06.2019r. U lekarza byłam 29.07.2019 lekarz stwierdził że to 4/5tydzien był widoczny pecherzyk. Następna wizyta była 13.08.2019r. Lekarz stwierdził, że to 7 tydzień jednak nie widać zarodka. Badalam bete Pani Doktor stwierdziła,że wygląda wszystko dobrze jednak na usg tylko pecherzyk 2.15 cm. Kolejna wizyta w poniedzialek. Na koniec powiedziala, ze jest nadzieja bo beta nie wyglada na puste jajo. Moze ktoras z Was miala podobnie. Nie musze dodawac ze nerwy czlowieka zjadaja. :(
 
Nie wiem jak wygląda beta wskazująca na puste jajo ??
@Moniiiiiiii Wszystko zależy od sprzętu i od lekarza. Ciężko cokolwiek powiedzieć nie widząc obrazu na USG. Pęcherzyk jest prawidłowej wielkości jak na ten wiek ciąży - zarodek powinien mieć ok 20mm, więc też powinien już być widoczny. Ja bym jednak nie traciła nadziei.
 
Pani Doktor powiedziała, że beta przy pustym jaju rośnie ale mniej. A ja mam prawidłowy przyrost jak na ten wiek ciąży. I że to ja bardzo dziwi.
 
reklama
Powiem szczerze, że miałam nadzieję duża nadzieję do dziś. A dziś to tylko płakać mi się chce.
Wiem jak to jest , 2 razy poroniłam , ale na prawdę mam nadzieję ,że u Ciebie się uda , przecież lekarz nie skreślił tej ciąży , ja przy pustym jaju ,miałam mega niską bete na poziomie 20 po 48godz koło 50 ,potem plamienia ,u Ciebie tego nie ma więc jest szansa
 
Do góry