reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam. Po ostatnim in vitro zostało mi :
Prelutex 6 fiołek ważność do 04 2021 plus strzykawki i igły
Lutinus półtora opakowania ważne do 02 2022
Duphaston 16 tabletek ważne do 11 2023
Jeśli któraś jest chętna to proszę o wiadomość.
 
Bristol to daleko ;) Ale jednak opieką medyczną angielska wszędzie podobna :( Udało Ci się zdalnie skonsultować z Pasnikiem czy byłaś u niego?
No daleko... Mialam jeszcze dwie darmowe procedury ivf w Anglii ale zrezygnowalam bo mnie psychicznie wykańczali.
U Pasnika bylam na dwóch wizytach po nieudanym styczniowym crio. Teraz kontaktuje sie mailowo.
 
No daleko... Mialam jeszcze dwie darmowe procedury ivf w Anglii ale zrezygnowalam bo mnie psychicznie wykańczali.
U Pasnika bylam na dwóch wizytach po nieudanym styczniowym crio. Teraz kontaktuje sie mailowo.
Też rozwazalam podejście w UK bo na miejscu ale koszta po pierwsze znacznie wyższe (mi nie przysługuje refundacja gdyż mam już jedno dziecko) a po drugą podejście to leczenia w UK mnie kompletnie nie przekonuje... dzięki Invicta mam już syna więc zaufalam im ponownie i mamy tam mrozaki (już tylko dwa...)
Czyli do Pasnika mozna raz pojechać a potem ewentualnie zdalnie??
 
Hej dziewczyny, we wtorek byłam na wizycie i w poniedziałek będę podchodzić do transferu na cyklu naturalnym. Dostałam ovitrell na pęknięcie pęcherzyka zastrzyk zrobiłam we wtorek o 20. DZiś boli mnie bardzo brzuch nawet jak chodzę prZy poruszaniu nogami. Czy To normalne taki ból ?
Po prostu pekl najprawdopodobniej pecherzyk, takze raczej wszystko jest ok :)
Tez mam transfer w poniedziałek :)
 
Dziewczyny, 10dpt beta 165 mIU/ml (wczoraj było 98, ale bałam się sprawdzać i zrobiłam to dopiero po sprawdzeniu dzisiejszego wyniku), progesteron 14,50 ng/ml, estradiol 298 pg/ml. Jutro dzwonie do kliniki pytać, czy nie zwiększyć dawek leków. Jutro kolejny zastrzyk z accofilu, a w sobotę kolejna weryfikacja i zobaczymy, co dalej będzie. Jak mówi mój mąż: małymi kroczkami do przodu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, 10dpt beta 165 mIU/ml (wczoraj było 98, ale bałam się sprawdzać i zrobiłam to dopiero po sprawdzeniu dzisiejszego wyniku), progesteron 14,50 ng/ml, estradiol 298 pg/ml. Jutro dzwonie do kliniki pytać, czy nie zwiększyć dawek leków. Jutro kolejny zastrzyk z accofilu, a w sobotę kolejna weryfikacja i zobaczymy, co dalej będzie. Jak mówi mój mąż: małymi kroczkami do przodu.
Super! Niej beta dalej tak rośnie. Ci do progesteronu podejrzewam, ze bedziesz miala zwiekszone dawki. U mnie bylo tak samo.
 
Do góry