reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Ja zawsze biore luteine do @.
Bylam dziś na monitoringu. I mamy 18 mm 20 mm 22mm i 16 mm na lewym. Endometrium 8mm jutro ovitrelle a w sobote IUI

Ile zazwyczaj Ci pęka pęcherzyków? Mi po clo, pomimo kilku, tylko jeden ale naturalnie i dopiero jak osiągnie 26mm. Teraz naturalnie bez clo tez przy 26 pękł (tak myśle bo 24mm miał na IUI a pękł w następny dzień po 44 godzinach po podaniu ovirtelle)
 
Dziewczyny sorki ze spamuje, pytanie mam: czy zauważacie zmiany w śluzie po IUI? U mnie od 3dpo biały gesty i dużo a zawsze był rzadki, biało-przezroczysty i mało. Czy to może być po duphaston?
 
Dziewczyny sorki ze spamuje, pytanie mam: czy zauważacie zmiany w śluzie po IUI? U mnie od 3dpo biały gesty i dużo a zawsze był rzadki, biało-przezroczysty i mało. Czy to może być po duphaston?
Nie pomogę, bo u mnie go zawsze mało... a po tej iui to pojawia się biały lub przezroczysty lub z lekko żółtą poświatą... też w niewielkich ilościach.

Echh... ja dziś 10 dzien po iui i już czuję oddech @ na plecach Podbrzusze zaczyna ćmić jak zazwyczaj na @. Zazwyczaj po kilku godzinach się pojawia... czyli jutro powinna być... 11 dni po iui... znaczy jak byk iui była za późno i dobrze czułam, że owu była w weekend
 
Jak macie sile i finanse to IVF was ratuje, my jak 3 razy IUI się nie uda to robimy ivf
Na razie jest przerwa jedziemy na urlop bo mąż juz jest bardzo zmęczony tym wszystkim nie wiem czy mi sie uda go namówić na IVF mimo że finanse są to on jest bardzo sfrustrowany ta sytuacja i bardzo to dobija kazdy miesiąc jak pojawia się @ juz sama nie wiem na razie co najmniej miesiąc przerwy
 
Kurczę, po 2 dniach rezygnacji zaczynam się chyba na nowo nakręcać... niby od wieczora pojawiło się to ćmienie w podbrzuszu jak na @, momentami dość silne ale nie jest to ciągłe jak zazwyczaj, tylko co jakiś czas... do tego bez żadnych skurczy macicy póki co... Hmm...
 
Kurczę, po 2 dniach rezygnacji zaczynam się chyba na nowo nakręcać... niby od wieczora pojawiło się to ćmienie w podbrzuszu jak na @, momentami dość silne ale nie jest to ciągłe jak zazwyczaj, tylko co jakiś czas... do tego bez żadnych skurczy macicy póki co... Hmm...

Ja też tak mialam u mnie niestety sie rozkręciło z 1 dniowym opóźnieniem jak nigdy ale moze u ciebie sie uda trzymam kciuki
 
reklama
Ja też tak mialam u mnie niestety sie rozkręciło z 1 dniowym opóźnieniem jak nigdy ale moze u ciebie sie uda trzymam kciuki
Obawiam się, że u mnie będzie to samo Zajrzalam do kalendarza jak to wyglądało przy poprzednich iui, bo mam pozapisywane i było tak jak piszesz... jednego dnia ćmienie podbrzusza, następnęgo plamienie a potem już @ Pewnie przez luteinę tak łagodnie się rozkręca

Boszz... przez te skaczące myśli: raz że się udało, za chwilę że nie, potem znowu że tak czuję się jakbym miała chorobę dwubiegunową... masakra... a ci faceci z nami wytrzymują
 
Do góry