reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Będzie 6+3. Może jeszcze za wcześnie na serduszko, ale chcę mieć lekarza, któremu będę mogła zaufać, no i chcę wyjaśnić kwestię tej torbieli, mam nadzieję, że jutro się uda [emoji849] za tydzień mam na nfz (chcę mieć darmowe badania skoro do medicover już nie pójdę), więc wtedy powinno być serce na bank [emoji4]Nazwą firmy nie chcę rzucać na forum, to pozostawię dla siebie [emoji6] udało mi się tam dostać z programu praktyk z uczelni i zostałam na dłużej [emoji4] fajnie, że coś takiego jest organizowane, na pewno dużo mi to ułatwiło, bo mam już co wpisać w cv, więc w przyszłości będzie łatwiej o fajną pracę jak już wrócę w obieg [emoji16]Jej, warsztat stolarski! Ale zazdroszczę [emoji7] super jest spełniać marzenia, ale sama chyba nie odważyłabym się na taki krok [emoji6]

A co do finansów. Ja jestem z tych co muszą mieć najpierw pewny zarobek, zabezpieczenie finansowe, własne 4 kąty, a później dopiero dzieci. Chcę móc sobie pozwolić na każdą zakupową zachciankę [emoji16] Chociaż nie twierdzę, że ci co tego nie mają i w innej kolejności się ich życie toczy są źli. Najważniejsze, żeby dzieci były chciane i kochane! [emoji3059] Reszta to kwestia organizacji i priorytetów [emoji6]
Zapomnialam o tej Twojej torbieli :( to faktycznie, idz, idź [emoji8]

A o firmę dokładną mi nie chciało, a raczej o zakres działania, tylko się może niezbyt precyzyjnie wyslowilam, mam duzy problem z tym ostatnio :D
Z jakiej dziedziny chemii - spożywcza, kosmetyki, medyczne coś.... ;)
 
Powodzenia, zazdroszczę wizyty i trzymam kciuki [emoji4][emoji106]Nie nakrecam się... Dokucza mi ta kolka i nie jest przyjemnie. Nic z tym nie robię bo na razie tłumaczę sobie, że tak ma być. Jedyne co robię to o tym piszę [emoji849] kogo mam się poradzic jak nie inne kobiety w ciąży.

Mam 33 lata, pracuje jako kierownik ds.administracyjno-gospodarczych.
Na, nie odbieraj tego źle, po prostu takie doszukiwanie się złego w objawach ciąży to nic dobrego :) wierzę że wszystko jest ok, a to po prostu burze hormonów :)
 
Dziewczynki wgl czym się zajmujecie? [emoji108]

Może bliżej byśmy się poznały. Lepiej mi będzie zapamiętać wtedy Nicki. Powtórzcie ile macie lat i takie podstawowe informacje. Oczywiście wszystko względem skrajnej prywatności [emoji846]
Ja pracuje w firmie logistycznej w Holandii. U mnie z samopoczuciem jeden dzień lepiej, jeden gorzej ale tragedii nie ma. Pierwszą wizytę u położnej mam 12.09. Teraz u mnie 5tydz+1
 
Jakie bierzecie zestawy witamin?
I moze macie juz jakies rozeznanie jakie kremy na rozstępy są aktualnie najlepsze? Obiła mi się o uszy marka Palmers. Na pewno kosmetyki tej firmy maja piękny zapach i bardzo dobry skład.
Całą 1wszą ciążę smarowałam się balsamem i nie mam zadnych rozstępów. Także zamierzam tym razem rówież wcierac mazidła w kazda czesc ciała a w szczególności brzuch, piersi i biodra ;)
Boję się że druga ciąża i mój bardziej sflaczały brzuch juz tak ładnie nie uniknie naznaczenia.... :no2: :cool2: Nie te lata, nie ta jędrność :rofl::oo:
 
Hej dziewczynki.
Ja po urlopie wróciłam do pracy na ten tydzień, potem idę na L4, bo mdłości nie dają mi żyć. Ale dzis w pracy nie było najgorzej, przezylam za to w nocy do 1 wymiotowalam i ledwo wstałam o 6 do pracy.
 
Zapomnialam o tej Twojej torbieli :( to faktycznie, idz, idź [emoji8]

A o firmę dokładną mi nie chciało, a raczej o zakres działania, tylko się może niezbyt precyzyjnie wyslowilam, mam duzy problem z tym ostatnio :D
Z jakiej dziedziny chemii - spożywcza, kosmetyki, medyczne coś.... ;)
Spożywka. Pójdę i mam nadzieję, że jest mniejsza. Oby nie rosła [emoji849]
W ogóle cały czas mi siedzi w głowie to, że skoro te torbiele to najczęściej od niepękniętego pęcherzyka to czy ja się czasami przed bliźniakami nie uchroniłam [emoji23] w sensie, że były dwa pęcherzyki, ale tylko jeden pękł i jest jedna fasolka, a z drugiego torbiel [emoji848]
 
Jakie bierzecie zestawy witamin?
I moze macie juz jakies rozeznanie jakie kremy na rozstępy są aktualnie najlepsze? Obiła mi się o uszy marka Palmers. Na pewno kosmetyki tej firmy maja piękny zapach i bardzo dobry skład.
Całą 1wszą ciążę smarowałam się balsamem i nie mam zadnych rozstępów. Także zamierzam tym razem rówież wcierac mazidła w kazda czesc ciała a w szczególności brzuch, piersi i biodra ;)
Boję się że druga ciąża i mój bardziej sflaczały brzuch juz tak ładnie nie uniknie naznaczenia.... :no2: :cool2: Nie te lata, nie ta jędrność :rofl::oo:
Ja biorę teraz prenatal uno [emoji6] a co do kosmetyków to ostatnio kupiłam w rossmanie w promocji cały zestaw z palmersa z nadzieją, że zdziała cuda [emoji16]
 
reklama
Dziewczynki wgl czym się zajmujecie? [emoji108]

Może bliżej byśmy się poznały. Lepiej mi będzie zapamiętać wtedy Nicki. Powtórzcie ile macie lat i takie podstawowe informacje. Oczywiście wszystko względem skrajnej prywatności [emoji846]
Mam 26 lat :) to moja pierwsza, planowana ciąża. Od dwóch lat jestem mężatką. Od ponad roku pracuję w administracji szpitala jako referent ds płac. Wszystkiego uczę się od nowa, bo nie jest to praca z wykształcenia.
 
Do góry