reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Samo AMH nie ma znaczenia. Można mieć dużo komórek nie zdolnych do zapłodnienia. A można mieć jedną z której będzie dziecko. Jakość się liczy. Nie ilość. Miałam mnóstwo komórek po stymulacji . Żadna się nie nadawała.
Tak bede miala Lamette do stymulacji :) zobacze jak to wyjdzie tylko ilość masakryczie duża bo 3tablety rano nie za duzo jak na pierwszy raz?
 
reklama
Mnie też !!! I co ? Mylili się. Bardzo.

No ale piszesz mozna miec Kilka . Obecnie na usg bez stymu mialam tylko jeden pecherzyk Kij wie czy dobry.
Dodam ze moje FSh dramatyczne bo 21 ;/
reszta w miare ok.
to co po stymulacji moze mi sie wytworzyc wiecej pecherzykow ? ogolnie to ja chce naturalnie
 
No ale piszesz mozna miec Kilka . Obecnie na usg bez stymu mialam tylko jeden pecherzyk Kij wie czy dobry.
Dodam ze moje FSh dramatyczne bo 21 ;/
reszta w miare ok.
to co po stymulacji moze mi sie wytworzyc wiecej pecherzykow ? ogolnie to ja chce naturalnie
Bez stymulacji zwykle jest jeden. Czasem dwa. To norma. Stymulacja jest właśnie po to żeby zwiększyć ilość, a tym samym szanse
 
Ach Kochane ja po tym clo mam takie bóle piersi ze dosłownie wszystko mnie uraża... oczywiscie nie bede testu robila,bo jak pisalam - raczej @ przylezie wstretna.
 
Witam Przyjmiecie mnie do Swego Grona :) Mam 41lat w tamtym roku poroniłam zaszłam w ciąże dość szybko lecz niestety poronienie w 8tyg teraz na nowo zaczelam starania porobiłam badania wyszla mi niska rezerwa jajnikowa 0,08 :( Czy są tu jakies kobietki ktorym sie udalo zajść z niska rezerwą?ogolnie jestem w totalnym dołku nie potrafie sie wykopać :(

Witam :-) w czerwcu mój gin powiedział, że szanse na zajście w ciążę równe zero, a w sierpniu dowiedziałam się że zaszłam w ciążę :-) tak więc wyniki można włożyć miedzy bajki :-) - teraz po tej pozamacicznej zmienilam gina przeszłam do lekarza który mnie operował

Obecnie w głowie chaos, nie wiem jaką podejmę decyzję w grudniu- od września do grudnia sex w prezerwatywie.
Chcę mieć z mężem dziecko - to takie moje marzenie by ktoś po nas pozostał, by nasze maleństwo było i wywoływało uśmiech na twarzy.
z drugiej strony słyszę tik tak tik tak w październiku 44 stuka mi lat :-( :( - zaczynają nachodzić myśli że już późno- nim zajdę , nim donoszę będzie 45 na liczniku 8-) nie wiem , po prostu nie wiem
Boję się ,kolejne poronienie, kolejna ciąża pozamaciczna - mój organizm radzi sobie coraz gorzej...cóż decyzję podejmę w grudniu.
 
reklama
Do góry