reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Witam.
Jestem nowa na forum. Termin rozwiązania mam na 21.04.:)byłam na usg w 5 tygodniu i pęcherzyk był widoczny. Czekam na kolejne z potwierdzeniem czy serce bije.
Witaj, wg aplikacji ja też :) ale wg usg pewnie wyjdzie inaczej.
Trzymam kciuki za pozytywna kolejna wizytę.

Z imion dla chłopca Adaś, Jaś, Staś Franek się podobał ale już ich za dużo.
Dla dziewczynki nie było problemu : Marysia ewentualnie Zosia.
Najbardziej mi się podobała wizja posiadania Kazia, Kazika, Kaziulka [emoji173] a w razie złości krzyczaczalabym Kazimierz, dosyć telewizji! [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Witaj, wg aplikacji ja też :) ale wg usg pewnie wyjdzie inaczej.
Trzymam kciuki za pozytywna kolejna wizytę.

Z imion dla chłopca Adaś, Jaś, Franek się podobał ale już ich za dużo.
Dla dziewczynki nie było problemu : Marysia ewentualnie Zosia.
Najbardziej mi się podobała wizja posiadania Kazia, Kazika, Kaziulka [emoji173] a w razie złości krzyczaczalabym Kazimierz, dosyć telewizji! [emoji23][emoji23][emoji23]

Kazik jest ekstra[emoji41]
 
Dziewczyny, dopada mnie suchy kaszel i coś w płucach jak oddycham. Boję się, aby nie rozchorowac się bo ciężko przechodzę choroby. Takie kaszlenie chyba może źle wpływać ?
Pije na razie lipe z miodem.
 
My mamy wybraną Krysię albo Stasia, lubimy stare, klasyczne polskie imiona :)

Czy któraś z Was czuje lekko już okrągły wzgórek łonowy? Ja czuję, że faktycznie już mam taki nabity.

Mi się podoba Oliwia dla dziewczynki. Dla chłopca jeszcze nie wiem:) co do brzuszka to wcześniej też trochę wystawiał więc chyba jeszcze nie widać.
 
reklama
Do góry