reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Ty to masz pecha z tymi testami [emoji55]
Wiecie co nie mam odniesienia jakby normalne testy wyszły, te elektroniczne to jedno wielkie "G"! Szkoda pieniędzy, dobrze, że ja je wygrałam ale teraz zobaczcie gdybym je kupiła i wyszły nieadekwatnie pozytywne i chciałabym je zareklamować to bym musiała mieć dowód zakupu, zdjęcia z momentu odczytywania wyniku, opakowania, no wszystko żeby im przesłać bo pisałam maila do Domowego Laboratorium. Nie chcę od nich żadnego zwrotu czy coś tylko żeby coś zrobili z tymi testami.
 
Hej dziewczyny . W ten okropnie zimny dzień. Jeszcze w niedzielę się opalałam a dzisiaj leżę pod kołdrą czuje się beznadziejnie. Wszystko mnie boli. Chyba mam do tego jakiegoś emocjonalnego doła. :( Powiedzcie mi bo przetrzasnelam cały internet i nie znalazłam odpowiedzi. Czy pić ten inofolic czy nie. Ja nie mam pcos. Nie mam też długich cykli po dwa miesiące. Ale zdarzają mi się bezowulacyjne. Np. poprzedni. W tym cyklu miałam dwa pęcherzyki. Wczoraj USG i z jednego zrobił się torbiel a drugi rośnie ale powoli.wczoraj miał niecałe 17 mm. Jutro znowu monitoring. Czy mam pić te saszetki? ..... Czy one nie zatrzymają wzrostu lh i zablokują mi owu? One obniżają poziom Lh, który steruje jajnikami. Więc ja tego nie rozumiem za bardzo już ....
 
A tu mój rudy pulpet, 28 sierpnia skończyła 13 miesięcy. Pierwszy 'pozytywny' test na naszym forum. Zaczęliśmy starania o trzecie i ostatnie i ogarnął mnie stres jak to będzie przy takiej małej różnicy wieku [emoji85]
W końcu Aleks miał 4 lata jak Majka się urodziła, a tu będą +/- 2 lata... Zależy jak się uda szybko w ciąże zajść... A na dodatek Majka bardzo mamowa i cycowa.
IMG_20190817_175736_300.jpeg
 
Hej dziewczyny . W ten okropnie zimny dzień. Jeszcze w niedzielę się opalałam a dzisiaj leżę pod kołdrą czuje się beznadziejnie. Wszystko mnie boli. Chyba mam do tego jakiegoś emocjonalnego doła. :( Powiedzcie mi bo przetrzasnelam cały internet i nie znalazłam odpowiedzi. Czy pić ten inofolic czy nie. Ja nie mam pcos. Nie mam też długich cykli po dwa miesiące. Ale zdarzają mi się bezowulacyjne. Np. poprzedni. W tym cyklu miałam dwa pęcherzyki. Wczoraj USG i z jednego zrobił się torbiel a drugi rośnie ale powoli.wczoraj miał niecałe 17 mm. Jutro znowu monitoring. Czy mam pić te saszetki? ..... Czy one nie zatrzymają wzrostu lh i zablokują mi owu? One obniżają poziom Lh, który steruje jajnikami. Więc ja tego nie rozumiem za bardzo już ....
Pić pić, to nie jest lek na PCOS, to mio inozytol, jest bardzo wskazany przy staraniach. :) Wręcz przeciwnie,wszystko będzie lepiej pracowało, tylko potrzeba chwili czasu aż zacznie to fajnie działaś. Midwóch ginekologów powiedziało, żeby tego nie odrzucać.
 
Niby jestem taka silna a dzisiaj normalnie wyć mi się chce... Ciągle jakieś przeciwności.
Czasami warto sobie trochę popłakać, wylać to wszystko z siebie. Jestes silna, po tym co przeszłaś - dalej walczysz ❤️ Wierze, ze jeszcze wszystko się ułoży i będziecie z mężem najszczęśliwsi na świecie ❤️
 
A tu mój rudy pulpet, 28 sierpnia skończyła 13 miesięcy. Pierwszy 'pozytywny' test na naszym forum. Zaczęliśmy starania o trzecie i ostatnie i ogarnął mnie stres jak to będzie przy takiej małej różnicy wieku [emoji85]
W końcu Aleks miał 4 lata jak Majka się urodziła, a tu będą +/- 2 lata... Zależy jak się uda szybko w ciąże zajść... A na dodatek Majka bardzo mamowa i cycowa. Zobacz załącznik 1018039
Słodka❤️ Na pewno sobie poradzisz ❤️
 
Pić pić, to nie jest lek na PCOS, to mio inozytol, jest bardzo wskazany przy staraniach. :) Wręcz przeciwnie,wszystko będzie lepiej pracowało, tylko potrzeba chwili czasu aż zacznie to fajnie działaś. Midwóch ginekologów powiedziało, żeby tego nie odrzucać.
Àle Czy on obniża Lh? Ja w 2 dniu cyklu miałam lh 0,6 .... To bardzo bardzo malo
 
Pić pić, to nie jest lek na PCOS, to mio inozytol, jest bardzo wskazany przy staraniach. :) Wręcz przeciwnie,wszystko będzie lepiej pracowało, tylko potrzeba chwili czasu aż zacznie to fajnie działaś. Midwóch ginekologów powiedziało, żeby tego nie odrzucać.
Rety... Dopiero cofnelam się bo nie czytałam wszystkiego wczoraj i dziś... Bardzo mi przykro że to jednak nie to :( .... Eh.... Ale z drugiej strony rozumiem twoje rozdarcie, że się tak martwilas.... Ale mimo wszystko mi przykro.
 
reklama
Do góry