reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
U mnie beta ujemna... 27.09. miałam IUI, wczoraj dostałam @, lekarka kazała jeszcze zrobić betę i ujemna.
Nie wiem czy podchodzić do kolejnej czy od razu podchodzić do procedury IVF. czy warto kolejne IUI i tracić czas.
 
reklama
są tu dziewczyny z Wrocławia? w jakiej klinice się leczycie? ja chodzę do dr Waleśkiewicz- Ogórek - Invicta. Któraś się u niej leczyła? Wcześniej byłam u innego lekarza w tej klinice, ale nie wzbudził mojej sympatii swoją osobą
 
Witam, jestem nowa. Z mezem staramy sie o drugie dziecko prawie 2 lata( 1 wpadka :D ) Wszystkie wyniki mamy w porzadku. Iui bede miala prawdopodobnie w tym miesiacu. Zastanawia mnie jednak to ze to 1 iui i od razu stymulowane. Jak to wygladalo u was ?
 
Witam, jestem nowa. Z mezem staramy sie o drugie dziecko prawie 2 lata( 1 wpadka :D ) Wszystkie wyniki mamy w porzadku. Iui bede miala prawdopodobnie w tym miesiacu. Zastanawia mnie jednak to ze to 1 iui i od razu stymulowane. Jak to wygladalo u was ?
Ja tez od pierwszej iui byłam stymulowana? Chyba chodzi o to by mieć pewność ze będą porządne pecherzyki i ze pękną. Generalnie rzadko stosuje się iui na cyklu naturalnym z tego co słyszałam.
 
Witam, jestem nowa. Z mezem staramy sie o drugie dziecko prawie 2 lata( 1 wpadka :D ) Wszystkie wyniki mamy w porzadku. Iui bede miala prawdopodobnie w tym miesiacu. Zastanawia mnie jednak to ze to 1 iui i od razu stymulowane. Jak to wygladalo u was ?

Poza tym przy stymulacji jest ok 2-3 a prY naturalnym 1 prcherzyk zazwyczaj.
 
reklama
Poza tym przy stymulacji jest ok 2-3 a prY naturalnym 1 prcherzyk zazwyczaj.
Dziekuje za odpowiedz. Na poczatku moja gin mowila ze 3 pierwsze beda na naturalnym cyklu a teraz chyba zmienila zdanie. No wlasnie, jak beda 3 to ja podejmuje decyzje czy podchodzimy a powyzej przekladamy na nastepny cykl z mniejsza dawka ovaleap
 
Do góry