reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecia ciąża i ta jest inna czy to na chłopaka ?

Dołączył(a)
10 Wrzesień 2019
Postów
10
Witam,jestem w trzeciej ciąży. Mam dwie córeczki, w ciąży z córeczkami to początki ciąży były straszne. Do 12 tygodnia ciągle leżałem , było mi słabo, miałam wymioty , całe dwie ciążę aż do końca miałam straszną ochotę na słodkie, nie nawiedziłam zapachu sera, twarogu i innych produktów mlecznych .
Teraz jestem w 7 tygodniu i ta ciąża jest inna. Jestem pełna energi, nie wymiotuje, teraz mam straszną ochotę na jajka, frytki, twaróg i owoce.

W porównaniu ta ciąża a dwie pierwsze to ta jest inna , i w samopoczuciu i na to co mam ochotę jeść :)

Czy to znaczy że teraz mogę mieć chłopca?
 
reklama
Czekaj, rozsypiemy fusy :)
Szansę są jakby 50/50 :)
Chłopca możesz mieć zawsze ale to chyba już Matka Natura nad tym czuwa.
To podobne gdybanie jak to czy jak jest zgaga to będzie dziecko miało dużo włosów, do fryzjera nie chodź w ciąży itp... :)
Fakt że koleżanka cała ciążę czuła się inaczej a niby miała być 3 dziewczynka i do porodu tak na usg się obracala że dopiero po porodzie wyszło że chłopak...
Ale chyba mimo postępu w XXI wieku nadal to loteryjka ;]
Życzę zdrówka dla brzuszka i mamusi :)
 
Mi tam podoba się to rozumowanie koleżanki [emoji16] też chciałabym chłopczyka [emoji16] Czuje się podobnie i wszystkie wymienione dania jem że smakiem, tylko i wyłącznie. Oby się sprawdziło [emoji106][emoji4]
 
No cóż... W pierwszej ciąży miałam zachcianki na chłopca, urodziła się córka. A każdy, kto mnie widział, od razu wróżył syna, bo to, bo tamto, bo siamto. Możesz mieć cichą nadzieję, ale nie nastawiaj się ;)
 
No mam cichą nadzieję że to synek :)
Ale uważam żeby dzidzia urodziła się zdrowa.

Moje dwie koleżanki z pracy przy trzeciej ciąży też miały wszystko jak u mnie i miały synków :)

A mój mąż uparł się na Syna i mówi że jak znowu będzie córka to mogę czuć się już e ciąży czwarty raz :)
Hahaha czyli aż do skutku? [emoji16] W jakim wieku jesteś? Bo ja nie wiem czy będę miała jeszcze czas gdybym decydowała się na kolejne.
A który jesteś tydzień?
Ja 8 tydzien. Oczywiście marzenia marzeniami ale jak to się mówi, oby zdrowe.
 
reklama
To chyba tak nie działa :D Ja czułam się raczej na dziewczynkę (słaby pierwszy trymestr, straszne zachcianki na slodkie, długo odpychalo mnie od normalnego jedzenia) a jednak chłopiec :D moja mama z kolei mówi, że ciąża ze mną była zupełnie inna niż z moja starsza siostra i też była pewna, że chłopiec a jednak wyszłam ja :p często tak wszystko sobie tłumaczymy, żeby przekonać samych siebie, że będzie toak jak chcemy - ja sobie tak wmawialam dziewczynkę xD
 
Do góry