reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Dziewczyny żeby rozruszać wątek może napiszecie, którą metodę stosujecie przy planowaniu płci?
Każda z Was trzyma się diety?
No właśnie trochę bardziej optymistycznie :laugh2:
Może jednak te działania cis dają, ale tego się nie dowiemy z takich historii :tak:
Ja stawiam na zakwaszanie zwłaszcza w okolicy dni plodnych dieta i maść.. odstepu duzego nie moge robić , teraz chyba sprobuje 12 godz przed i 12 po..i zobaczymy
 
A możliwe jest to, że zawsze mam niskie PH? Robię te testy codziennie i za każdym razem wychodzi mi max 4.7 ..
Sprawdzałam też wodę bo myślałam, że może nie działają ;) Ale wyniki są różne więc chyba ok.
A może źle mierzę?
I teraz wiem, że ostatnim zakwaszaniem pozabijałam wszystko buahahahahaha bo testy przyszły po 1 cyklu ;)
 
Sylwunia a Ty tak bardziej w chłopaka celujesz?
Bo jeśli o córkę chodzi to próbowałabym bez tego 12 przed ;) Niby jest taka metoda O+12 i nawet kusząca ale ja chyba nie mam tyle czasu w celowanie 12 godz po owulce ;)
 
A możliwe jest to, że zawsze mam niskie PH? Robię te testy codziennie i za każdym razem wychodzi mi max 4.7 ..
Sprawdzałam też wodę bo myślałam, że może nie działają ;) Ale wyniki są różne więc chyba ok.
A może źle mierzę?
I teraz wiem, że ostatnim zakwaszaniem pozabijałam wszystko buahahahahaha bo testy przyszły po 1 cyklu ;)
Chyba możliwe..ja pochwy tez mam 4.0.. kiedys miezylam przez caly dzien kiedy mialo byc owu i w pewnym momencie bylo znacznue wyzej cos ko 6.5..moczu jest zmienne i to wlasnie zalezy od tego co zjem. I mslisz ze ph moczu odzwierciedla ph organizmu czy drog rodnych?
 
Sylwunia a Ty tak bardziej w chłopaka celujesz?
Bo jeśli o córkę chodzi to próbowałabym bez tego 12 przed ;) Niby jest taka metoda O+12 i nawet kusząca ale ja chyba nie mam tyle czasu w celowanie 12 godz po owulce ;)
Nie no w córkę :laugh2: ale u mnie odstep sie nie sprawdza..A tak duży jak jest zalecany na dziewczynkę to nie zachodzą wcale..
Czytałam tu o tej metodzie 12 po ..I tam chodzi głównie o to, ze zmienia się już ph i przez krótszy czas jesteśmy wstanie je utrzymywać
A no i biorę suplementy jak lukrecja
 
Sylwunia mysle, ze przy planowaniu plci nie ma zadnego znaczenia PH moczu. Chyba, ze ktorys z żołnierzy przez cewkę znajdzie droge hahaha
 
reklama
Do góry