reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
Wiem, ze juz padlo takie pytanie, ale teraz jest nas juz wiecej. W ktorym tyg bedziecie na usg gentycznym i czy ktos ma taka wizyte w najblizyszym tygodniu? U mnie to bedzie 12+5, do wizyty zostale jeszcze az 2,5tyg (3.10)
Też będę miała w 12+5, 1.10, na ostatniej wizycie byłam 4.09 i jakoś bardzo mi się dłuży teraz
 
Czyli się nie martwić. Wkrecilam sobie bo 2 dni temu postanowiłam powiedzieć w tym tygodniu szefowej o ciąży i zapowiedziec, że domknę sprawy i idę na zwolnienie. A tu jak na złość nie czuje specjalnych objawów i zmartwilam się, że może lepiej zaczekać do wizyty która za ponad tydzień żeby zobaczyć czy wszystko gra. Od tych internetow to w głowie się poprzewracało z czytania na poczatku przykrych wiadomosci. Czemu myślę, że akurat u mnie coś pójdzie nie tak [emoji34]
Poczekaj do wizyty jak Cię to usloki i wtedy powiedz, albo weź chorobowe na ten tydzień przed wizytą . Ja wiele rzeczy widzę w czarnych kolorach, tak już mam, walczę z tym ale to trudne. I też doszukuje się najgorszego zawsze.
 
Witajcie niedzielnie, ja dopiero się obudziłam i czuję się super póki co [emoji16] w końcu może cały dzień będzie dobry
Nasza budowa trwała 2,5 roku i przetrwaliśmy bez zgrzytów mimo ciągłych dylematów, wyborów itd. W nowym domu mieszkamy od 25.06.2019 i od 02.07.2019 jestem w ciąży, tak na nowy dom QUOTE]

Piękny prezent na nowy dom [emoji7]
A powiedz dlatego psom gotujecie? Bo moja też na gotowanym już od roku, bo dostała wtedy ostrego zapalenia żołądka i od wtedy żołądek nic nie trawi poza gotowanym [emoji53]

Wiem, ze juz padlo takie pytanie, ale teraz jest nas juz wiecej. W ktorym tyg bedziecie na usg gentycznym i czy ktos ma taka wizyte w najblizyszym tygodniu? U mnie to bedzie 12+5, do wizyty zostale jeszcze az 2,5tyg (3.10)

Ja w ogóle jeszcze nie jestem umówiona, dopiero we wtorek będę rozmawiać o tym z lekarzem [emoji6]
 
reklama
Poczekaj do wizyty jak Cię to usloki i wtedy powiedz, albo weź chorobowe na ten tydzień przed wizytą . Ja wiele rzeczy widzę w czarnych kolorach, tak już mam, walczę z tym ale to trudne. I też doszukuje się najgorszego zawsze.
Teraz miałam tydzień wolnego więc nie mogę znów wziąć. Strasznie nie chce iść do pracy, bo kula stresu i wszyscy mnie ganiaja ja nawet o ciąży powiedzieć nie mogę bo nie wiem czy to już.
Zobaczę jak się będę czuła w tym tygodniu w pracy, jak okej to zaczekam do wizyty.

Ja prenatalne będę miała jakiś w 13 tc bo dopiero wtedy mój lekarz wraca, sam mówiła że trochę późno ale się wyrobimy jeszcze.
Dlaczego właściwie prenatalne musi być do 13 czy 14 tc A w 15 czy 16 to już problem?
 
Do góry