reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

A właśnie, zapomniałabym. Pytałam co z dha, czy juz brać czy od 2 trymestru i mówił, że już mogę brać. Więc która bierze też to powiedzcie proszę, czy dokupujecie osobno, czy bierzecie już coś co zawiera wszystko w jednym? [emoji6]

Ja kopiuje osobno. Generalnie jestem za osobnym braniem suplementów-by nie jesc wszystkiego na raz.
 
reklama
Ja niedawno dopiero wróciłam, jeszcze byliśmy u znajomych.
Z maluszkiem wszystko ok, rusza się i to jest najpiękniejsze, co w życiu widziałam [emoji7] już taki mały człowieczek, ma rączki, nóżki, no wszystko żeby wyglądać jak człowiek [emoji16] serduszko 178, lekarz mówił, że ok. No i ma już 2,8 cm [emoji3590] na zdjęciu tak korzystnie nie wypadło, ale na usg na żywo to jest boskie [emoji3059]
Następna wizyta 08.10, to będą prenatalne. Mam zrobić tydzień wcześniej pappa [emoji6]
No i na usg już tylko 2 dni różnicy z om, więc będę posługiwać się om. Jutro zaczynam 11 tydzień [emoji3590]Zobacz załącznik 1023577
@paola425, wspaniałe wieści :) cieszę się, że wszystko jest okej i zazdroszczę przeżyć z poruszaniem się maluszka.

Mój lekarz umowil mnie na prenatalne i pappa, zrozumiałam, że w jednym czasie. Piszecie, że robi się je wcześniej aby mieć wyniki na prenatalne. Teraz zastanawiam się czy czegoś nie zrozumiałam podczas umawiania się i może lepiej zadzwonić wcześniej i dopytać kiedy dokładnie je zrobić.

Poza tym samopoczucie okej. Wczoraj od 17 do nocy lezalam w sypialni, bo pół dnia bolały mnie ledzwia i brzuch i ten kaszel nie pomagał. 4 tydzien kaszlu. Cholera.
 
@paola425, wspaniałe wieści :) cieszę się, że wszystko jest okej i zazdroszczę przeżyć z poruszaniem się maluszka.

Mój lekarz umowil mnie na prenatalne i pappa, zrozumiałam, że w jednym czasie. Piszecie, że robi się je wcześniej aby mieć wyniki na prenatalne. Teraz zastanawiam się czy czegoś nie zrozumiałam podczas umawiania się i może lepiej zadzwonić wcześniej i dopytać kiedy dokładnie je zrobić.

Poza tym samopoczucie okej. Wczoraj od 17 do nocy lezalam w sypialni, bo pół dnia bolały mnie ledzwia i brzuch i ten kaszel nie pomagał. 4 tydzien kaszlu. Cholera.
Ja prenatalne mam w 11+5 A z krwi pappe zrobię w 11+1 ;)
 
@paola425, wspaniałe wieści :) cieszę się, że wszystko jest okej i zazdroszczę przeżyć z poruszaniem się maluszka.

Mój lekarz umowil mnie na prenatalne i pappa, zrozumiałam, że w jednym czasie. Piszecie, że robi się je wcześniej aby mieć wyniki na prenatalne. Teraz zastanawiam się czy czegoś nie zrozumiałam podczas umawiania się i może lepiej zadzwonić wcześniej i dopytać kiedy dokładnie je zrobić.

Poza tym samopoczucie okej. Wczoraj od 17 do nocy lezalam w sypialni, bo pół dnia bolały mnie ledzwia i brzuch i ten kaszel nie pomagał. 4 tydzien kaszlu. Cholera.
Też mam usg i Pappe w jeden dzien
 
Taka mam nadzieję . A łączy nas więcej, bo ja też niemłoda 39 lat i do prenatalnych będę siedzieć jak na szpilkach...

Dziewczyny tylko ja się zastanawiam, co potem... a jak wynik będzie wskazywał na prawdopodobieństwo wad, których może nie być... i ten stres... ja się boję. Może lepiej nie wiedzieć.
 
Dziewczyny ale mi zimno ;( leżę pod kołdrą zasłonięte po szyję. Nawet śniadania mi się nie chce iść robić. Dobrze że córeczka jeszcze śpi;)
 
Też mam usg i Pappe w jeden dzien
W sensie biochemie? Bo na wynik chwile czekasz wiec jesli zrobisz krew w dniu usg to lekarz nie zrobi Ci na wizycie tych wyliczen tylko pozniej. Przynajmniej tak tlumaczyl mi moj

Trzeci dzien mam katar, gardlo moze troche mniej drapie i nie mam goraczki, ale boli mnie glowa i czuje sie troche oslabiona. Martwie sie zeby to nie wplynelo na dziecko. Faszeruje sie czosnkiem i miodem, robie inhalacje z soli fizjologicznej. Niestety za oknem pogoda paskunda, a ja musze dzis wyjsc :-( Oby chorobsko szybko przeszlo
 
Dziewczyny, jak chodzicie do lekarza prywatnie ale skierowanie chcecie od takiego na NFZ to z góry mówicie że wy tylko po przepisanie badań czy liczycie że wam da na to samo co ten prywatny? :D
 
reklama
Za mną kolejna bezsenna noc, znowu od 3 nie śpię, powiem Wam że już jestem fizycznie i psychicznie wymeczona a gdzie tam do końca ciąży. Wczorajszych kanapek z pasztetem i pomidorem pół nocy żalowalam jak wisiałam nad kibelkiem. Nigdy więcej :) dziś grzecznie wróciłam do chleba z masłem.
 
Do góry