reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

W sensie biochemie? Bo na wynik chwile czekasz wiec jesli zrobisz krew w dniu usg to lekarz nie zrobi Ci na wizycie tych wyliczen tylko pozniej. Przynajmniej tak tlumaczyl mi moj

Trzeci dzien mam katar, gardlo moze troche mniej drapie i nie mam goraczki, ale boli mnie glowa i czuje sie troche oslabiona. Martwie sie zeby to nie wplynelo na dziecko. Faszeruje sie czosnkiem i miodem, robie inhalacje z soli fizjologicznej. Niestety za oknem pogoda paskunda, a ja musze dzis wyjsc :-( Oby chorobsko szybko przeszlo
No podejrzewam, ze po wynik będę miała przyjechać w inny dzien
 
reklama
Chciałabym tu do Was przyjść rano i powiedzieć jak super się czuję, posprzątać dom zrobić obiad czy coś a tu jakoś brak poprawy mimo że dni uplywaja... Wszyscy mówią musisz przetrzymac ale nikt nie mówi ile jeszcze :(
 
@paola425, wspaniałe wieści :) cieszę się, że wszystko jest okej i zazdroszczę przeżyć z poruszaniem się maluszka.

Mój lekarz umowil mnie na prenatalne i pappa, zrozumiałam, że w jednym czasie. Piszecie, że robi się je wcześniej aby mieć wyniki na prenatalne. Teraz zastanawiam się czy czegoś nie zrozumiałam podczas umawiania się i może lepiej zadzwonić wcześniej i dopytać kiedy dokładnie je zrobić.

Poza tym samopoczucie okej. Wczoraj od 17 do nocy lezalam w sypialni, bo pół dnia bolały mnie ledzwia i brzuch i ten kaszel nie pomagał. 4 tydzien kaszlu. Cholera.
Bo to chyba zależy od lekarza. Mój mnie wysłał tydzień wcześniej żebym na prenatalne miała już wynik [emoji6]
Dziewczyny, jak chodzicie do lekarza prywatnie ale skierowanie chcecie od takiego na NFZ to z góry mówicie że wy tylko po przepisanie badań czy liczycie że wam da na to samo co ten prywatny? :D
Ja liczyłam, że da to samo i się udało. W razie jakby nie dał to bym zrobiła prywatnie [emoji6]
 
Dziewczyny ale mi zimno ;( leżę pod kołdrą zasłonięte po szyję. Nawet śniadania mi się nie chce iść robić. Dobrze że córeczka jeszcze śpi;)
Też leżę pod kołdrą, jeszcze nie wstałam.. A w dzień to chodzę w grubej bluzie, nie wiem co zimą na siebie założę [emoji16] Ogólnie obudziłam się z bólem gardła i zawalonym nosem, mam nadzieję, że to tylko z rana [emoji849]
 
Dziewczyny tylko ja się zastanawiam, co potem... a jak wynik będzie wskazywał na prawdopodobieństwo wad, których może nie być... i ten stres... ja się boję. Może lepiej nie wiedzieć.
No właśnie, ja mam takie same myśli i chyba wolę nie wiedzieć. Chyba że mój lekarz się uprze, że są konieczne, ale jeśli nie to nic takiego nie robię. Poprzednio nawet nie wiedziałam że takie badania istnieją. Nie chcę martwić się cała ciążę, a możliwe że dziecko zdrowe. Podaruje sobie a Wam życzę samych dobrych wyników badań!!! ❤
Dziś znów czuję to uczucie jakby robaczek się ruszył. Właśnie rano to czuję, w dzien nie. W tamtej ciazy szybko czułam ruchy bo już w 14tyg i wielu mi nie wierzyło ale czułam to od 14 tyg i potem stale, codziennie i wiem że to było to. Takie muśniecie jakby skrzydełek motyla. Niesamowicie delikatne. Teraz też to czuję ale jest 11+5 i wypieram to bo to musi być przecież za wcześnie.
Dziewczyny powiem Wam że podoba mi się atmosfera tu na forum. Każda z nas jest inna, jedna przeżywa wszystko druga nie, ja jestem z tych mniej bojaźliwych ale rozumiem że każdy jest inny każdy przeszedł co innego w życiu i nie wolno krytykować, można wyrazić swoje zdanie ale by nie ranić drugiej osoby i wspierać ja, pocieszyć. Nie na każdym forum jest tak przyjemnie, byłam kilka lat temu na innym i dzień do nocy. Więc oby tak dalej kobietki!!!!! Miłego dzionka wszystkim i udanych wizyt.

P. S dziś weszłam na forum na tablecie a nie na telefonie i widać mój suwaczek hihi ♥
 
Też leżę pod kołdrą, jeszcze nie wstałam.. A w dzień to chodzę w grubej bluzie, nie wiem co zimą na siebie założę [emoji16] Ogólnie obudziłam się z bólem gardła i zawalonym nosem, mam nadzieję, że to tylko z rana [emoji849]
na mnie wczoraj tata patrzyl jak na jakas chora bo nie wie, że jestem w ciąży a ja w grubej bluzie, kocyk, kolderka i siedze na krzesle :D
 
reklama
A ja jestem dziś mega niewyspana. Wczoraj moja córka była chyba na jakiejś diecie bo przez cały dzień jadła jak ptaszek. Kolacji też nie zjadła i w nocy się co chwilę budziła że chce mięsko. O 5 rano już całkowicie zrobiła mi pobudkę że chce jeść i chyba nigdy jeszcze tak wcześnie nie robiłam naleśników
 
Do góry