reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy - wczesne

Liilijka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2019
Postów
23
Miasto
Toruń
Hej dziewczyny, może któraś z Was będzie w stanie mi choć trochę pomóc. Może któraś miała poprostu podobnie.
Sobota owulacja potwierdzona 4 testami. Przytulanki i w sobote i w niedzielę po kilka razy.
Od środy delikatne mrowienie w podbrzuszu, strasznie tłusta cera.. nigdy takiej nie miałam, potliwość z nieprzyjemnym zapachem, piersi mnie nie bolą, ale.. nigdy nie odczuwałam przyjemności z pieszczoty piersi, a od środy każdy dotyk wprawia mnie wręcz o dreszcze. Coś bardzo dziwnego i ogromna zmiana u mnie. Dodatkowo dzisiaj silny, kłujący, trochę.. bulgoczący ból jajnika prawego. Nie moglam się nawet wysmarkać. Dodatkowo popołudniu zaczął mnie tępo pobolewac jajnik lewy. Termin miesiączki. 7.10.. czy któraś z was czuła po prostu, że to ciąża? 3 cykle starań i żadnych wcześniejszych objawów, jestem na nie wyczulona i potrafię je odgadnąć subiektywnie. Buziaki dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Moje pierwsze objawy w 25 dc to ogromne zmęczenie wieczorem, woda, która zawsze piję przestała mi nagle smakować, czułam jej metaliczny posmak. Brzuch mnie nie bolał jak zwykle na 2 dni przed @, czasami tylko zakłuło. 27 dc rano zrobiłam test i ujrzałam 2 kreski. Co prawda ta druga była blada. Po kilku dniach zaczęły się mdłości, mniejszy apetyt, ból piersi. Aktualnie jestem w 13 tygodniu :) a w pierwszej ciąży z kolei w dzień spodziewanej miesiączki potrawy mi dziwnie śmierdziały, nie ma wszystko miałam apetyt.
Szczerze mówiąc, bo dreszcze i poty mogą być objawem nawet zwykłego przeziębienia - szczególnie o tej porze roku, więc raczej nie przywiązywałabym do tego wagi...
Wiem, że to się łatwo mówi, ale myślę, że powinnaś wrzucić troszkę na luz i przestać wsłuchiwać się w siebie.. i tak będzie co ma być.. a Twoje nerwy i myślenie w kółko o tym nie pomoże. Uzbrój się w cierpliwość i rób test w czasie spodziewanej @.
Czasem lepiej się wyluzować , niż się nakręcać i potem rozczarować.
 
Szczerze mówiąc, bo dreszcze i poty mogą być objawem nawet zwykłego przeziębienia - szczególnie o tej porze roku, więc raczej nie przywiązywałabym do tego wagi...
Wiem, że to się łatwo mówi, ale myślę, że powinnaś wrzucić troszkę na luz i przestać wsłuchiwać się w siebie.. i tak będzie co ma być.. a Twoje nerwy i myślenie w kółko o tym nie pomoże. Uzbrój się w cierpliwość i rób test w czasie spodziewanej @.
Czasem lepiej się wyluzować , niż się nakręcać i potem rozczarować.


Dreszcze są spowodowane przyjemnością, nie przeziębieniem. Tkliwośc moich piersi wzrosła naprawdę mocno, wcześniej przy ich dotyku nie czułam nic. Co do potliwości.. oczywiście, jet to objaw, który udało mi się zaobserwować, więc o nim także wspomniałam. Jestem wyluzowana, Kochana. Doskonale wiem jak wyglądają starania, wiem, że nasz czas starań jest wyjątkowo krótki. Oczywiście z testem poczekam i dziękuję za odpowiedź. Buziaki!
 
Tak, tak ja wiem... myślałąm może o implantacji z tym bólem jajników, ale ślicznie dziękuję za odpowiedź.
Jeśli chodzi o implantację to ja jestem prawie pewna, ze ja czułam. U mnie to było bardzo niespotykane uczucie, tak jakby coś mnie szczypało w ściankę macicy.
Ja podeszłam do tego na luzie, nie myślałam o tym. Potem była miła niespodzianka. Jak teraz będziesz za dużo rozmyślać to będzie bardziej bolec, jeśli się jednak okaże, ze to nie to.
 
reklama
Jeśli chodzi o implantację to ja jestem prawie pewna, ze ja czułam. U mnie to było bardzo niespotykane uczucie, tak jakby coś mnie szczypało w ściankę macicy.
Ja podeszłam do tego na luzie, nie myślałam o tym. Potem była miła niespodzianka. Jak teraz będziesz za dużo rozmyślać to będzie bardziej bolec, jeśli się jednak okaże, ze to nie to.


No ja też mam takie przeczucie.. nie boli cały czas i łapię sięwtedy kiedy o tym nie myślę. Boli naprawdę czasami, dziś rano był to ból trudny do opisania, jakby mi coś bulgotało w prawym jajniki i ostre kłucie, utrzymywało się z 10 minut. Przychodziło jak takie skórcze. Ja się nie nastawiam, Kochana. Z każdym testem jestem na nie, nigdy we wcześniejszych cyklach nie zauważyłam u siebie nic, nawet gdy okres spóźniał się 10 dni, ja po prostu czułam, że @ nadejdzie niedługo. Teraz wszystkie te dziwne objawy. Mam wrażenie, że mój organizm oczyszcza się z toksyn.Pocenie się jest bardzo dziwne, nigdy nie miałam czegoś takiego, cały czas mam wrażenie że ode mnie śmierdzi i nie wiązałam tego nawet trochę z ciążą, Ląduję4 razy dziennie pod prysznicem. i tłusta skóra z wypryskami, bardzo, bardzo tłusta. Z normalnej, zdrowej cery coś takiego. Bądź co bądź, ja naprawdę nie wariuję.. staram się obserwować swój organizm, na spokojnie. Będzie co ma być i doskonale o tym wiem.
 
reklama
No ja też mam takie przeczucie.. nie boli cały czas i łapię sięwtedy kiedy o tym nie myślę. Boli naprawdę czasami, dziś rano był to ból trudny do opisania, jakby mi coś bulgotało w prawym jajniki i ostre kłucie, utrzymywało się z 10 minut. Przychodziło jak takie skórcze. Ja się nie nastawiam, Kochana. Z każdym testem jestem na nie, nigdy we wcześniejszych cyklach nie zauważyłam u siebie nic, nawet gdy okres spóźniał się 10 dni, ja po prostu czułam, że @ nadejdzie niedługo. Teraz wszystkie te dziwne objawy. Mam wrażenie, że mój organizm oczyszcza się z toksyn.Pocenie się jest bardzo dziwne, nigdy nie miałam czegoś takiego, cały czas mam wrażenie że ode mnie śmierdzi i nie wiązałam tego nawet trochę z ciążą, Ląduję4 razy dziennie pod prysznicem. i tłusta skóra z wypryskami, bardzo, bardzo tłusta. Z normalnej, zdrowej cery coś takiego. Bądź co bądź, ja naprawdę nie wariuję.. staram się obserwować swój organizm, na spokojnie. Będzie co ma być i doskonale o tym wiem.
Oczywiście trzymam kciuki, żeby to była ciąża :). Daj znać jak zrobisz test i nie rób przed spodziewana miesiączka. Wiele dziewczyn tak robi, wychodzą negatywne i jeszcze więcej myśli w głowie, doszukiwanie się kreski, której nie ma itd :)
 
Do góry