reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pierwsze objawy - wczesne

Liilijka

Początkująca w BB
Miasto
Toruń
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, może któraś z Was będzie w stanie mi choć trochę pomóc. Może któraś miała poprostu podobnie.
Sobota owulacja potwierdzona 4 testami. Przytulanki i w sobote i w niedzielę po kilka razy.
Od środy delikatne mrowienie w podbrzuszu, strasznie tłusta cera.. nigdy takiej nie miałam, potliwość z nieprzyjemnym zapachem, piersi mnie nie bolą, ale.. nigdy nie odczuwałam przyjemności z pieszczoty piersi, a od środy każdy dotyk wprawia mnie wręcz o dreszcze. Coś bardzo dziwnego i ogromna zmiana u mnie. Dodatkowo dzisiaj silny, kłujący, trochę.. bulgoczący ból jajnika prawego. Nie moglam się nawet wysmarkać. Dodatkowo popołudniu zaczął mnie tępo pobolewac jajnik lewy. Termin miesiączki. 7.10.. czy któraś z was czuła po prostu, że to ciąża? 3 cykle starań i żadnych wcześniejszych objawów, jestem na nie wyczulona i potrafię je odgadnąć subiektywnie. Buziaki dziewczynki

Ostatnia edycja:
reklama

Liilijka

Początkująca w BB
Miasto
Toruń
Rozwiązania
0
Oczywiście trzymam kciuki, żeby to była ciąża :). Daj znać jak zrobisz test i nie rób przed spodziewana miesiączka. Wiele dziewczyn tak robi, wychodzą negatywne i jeszcze więcej myśli w głowie, doszukiwanie się kreski, której nie ma itd :)

Nie no gdzie.. łącznie przez 3 miesiące starań, zrobiłam 1 test! Więc nie jest ze mną źle. :) akurat w dzień planowanej miesiączki obchodze swoje 24 urodziny, a nóż widelec będzie prezent! Dam znać i dziękuję za rozmowę
;*

boska.ka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Szczerze mówiąc, bo dreszcze i poty mogą być objawem nawet zwykłego przeziębienia - szczególnie o tej porze roku, więc raczej nie przywiązywałabym do tego wagi...
Wiem, że to się łatwo mówi, ale myślę, że powinnaś wrzucić troszkę na luz i przestać wsłuchiwać się w siebie.. i tak będzie co ma być.. a Twoje nerwy i myślenie w kółko o tym nie pomoże. Uzbrój się w cierpliwość i rób test w czasie spodziewanej @.
Czasem lepiej się wyluzować , niż się nakręcać i potem rozczarować.

Liilijka

Początkująca w BB
Miasto
Toruń
Rozwiązania
0
Szczerze mówiąc, bo dreszcze i poty mogą być objawem nawet zwykłego przeziębienia - szczególnie o tej porze roku, więc raczej nie przywiązywałabym do tego wagi...
Wiem, że to się łatwo mówi, ale myślę, że powinnaś wrzucić troszkę na luz i przestać wsłuchiwać się w siebie.. i tak będzie co ma być.. a Twoje nerwy i myślenie w kółko o tym nie pomoże. Uzbrój się w cierpliwość i rób test w czasie spodziewanej @.
Czasem lepiej się wyluzować , niż się nakręcać i potem rozczarować.

Dreszcze są spowodowane przyjemnością, nie przeziębieniem. Tkliwośc moich piersi wzrosła naprawdę mocno, wcześniej przy ich dotyku nie czułam nic. Co do potliwości.. oczywiście, jet to objaw, który udało mi się zaobserwować, więc o nim także wspomniałam. Jestem wyluzowana, Kochana. Doskonale wiem jak wyglądają starania, wiem, że nasz czas starań jest wyjątkowo krótki. Oczywiście z testem poczekam i dziękuję za odpowiedź. Buziaki!

U

użytkownik 191

Gość
Tak, tak ja wiem... myślałąm może o implantacji z tym bólem jajników, ale ślicznie dziękuję za odpowiedź.
Jeśli chodzi o implantację to ja jestem prawie pewna, ze ja czułam. U mnie to było bardzo niespotykane uczucie, tak jakby coś mnie szczypało w ściankę macicy.
Ja podeszłam do tego na luzie, nie myślałam o tym. Potem była miła niespodzianka. Jak teraz będziesz za dużo rozmyślać to będzie bardziej bolec, jeśli się jednak okaże, ze to nie to.

Liilijka

Początkująca w BB
Miasto
Toruń
Rozwiązania
0
Jeśli chodzi o implantację to ja jestem prawie pewna, ze ja czułam. U mnie to było bardzo niespotykane uczucie, tak jakby coś mnie szczypało w ściankę macicy.
Ja podeszłam do tego na luzie, nie myślałam o tym. Potem była miła niespodzianka. Jak teraz będziesz za dużo rozmyślać to będzie bardziej bolec, jeśli się jednak okaże, ze to nie to.

No ja też mam takie przeczucie.. nie boli cały czas i łapię sięwtedy kiedy o tym nie myślę. Boli naprawdę czasami, dziś rano był to ból trudny do opisania, jakby mi coś bulgotało w prawym jajniki i ostre kłucie, utrzymywało się z 10 minut. Przychodziło jak takie skórcze. Ja się nie nastawiam, Kochana. Z każdym testem jestem na nie, nigdy we wcześniejszych cyklach nie zauważyłam u siebie nic, nawet gdy okres spóźniał się 10 dni, ja po prostu czułam, że @ nadejdzie niedługo. Teraz wszystkie te dziwne objawy. Mam wrażenie, że mój organizm oczyszcza się z toksyn.Pocenie się jest bardzo dziwne, nigdy nie miałam czegoś takiego, cały czas mam wrażenie że ode mnie śmierdzi i nie wiązałam tego nawet trochę z ciążą, Ląduję4 razy dziennie pod prysznicem. i tłusta skóra z wypryskami, bardzo, bardzo tłusta. Z normalnej, zdrowej cery coś takiego. Bądź co bądź, ja naprawdę nie wariuję.. staram się obserwować swój organizm, na spokojnie. Będzie co ma być i doskonale o tym wiem.

reklama
U

użytkownik 191

Gość
No ja też mam takie przeczucie.. nie boli cały czas i łapię sięwtedy kiedy o tym nie myślę. Boli naprawdę czasami, dziś rano był to ból trudny do opisania, jakby mi coś bulgotało w prawym jajniki i ostre kłucie, utrzymywało się z 10 minut. Przychodziło jak takie skórcze. Ja się nie nastawiam, Kochana. Z każdym testem jestem na nie, nigdy we wcześniejszych cyklach nie zauważyłam u siebie nic, nawet gdy okres spóźniał się 10 dni, ja po prostu czułam, że @ nadejdzie niedługo. Teraz wszystkie te dziwne objawy. Mam wrażenie, że mój organizm oczyszcza się z toksyn.Pocenie się jest bardzo dziwne, nigdy nie miałam czegoś takiego, cały czas mam wrażenie że ode mnie śmierdzi i nie wiązałam tego nawet trochę z ciążą, Ląduję4 razy dziennie pod prysznicem. i tłusta skóra z wypryskami, bardzo, bardzo tłusta. Z normalnej, zdrowej cery coś takiego. Bądź co bądź, ja naprawdę nie wariuję.. staram się obserwować swój organizm, na spokojnie. Będzie co ma być i doskonale o tym wiem.
Oczywiście trzymam kciuki, żeby to była ciąża :). Daj znać jak zrobisz test i nie rób przed spodziewana miesiączka. Wiele dziewczyn tak robi, wychodzą negatywne i jeszcze więcej myśli w głowie, doszukiwanie się kreski, której nie ma itd :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
A wczesne objawy,te pierwsze Ciąża po poronieniu 90
M Pierwsze objawy ciąży Potrzebuję porady 10
S Objawy ciąży? Potrzebuję porady 5
K pierwsze starania, objawy Potrzebuję porady 17
A Pierwsze objawy ciazy Potrzebuję porady 7
Eveliii 25 Razem raźniej , sa tu starajace sie ? Staramy się 5
M Jakie są pierwsze objawy ciąży zaraz po zapłodnieniu? Potrzebuję porady 8
O Pierwsze objawy ciąży? Potrzebuję porady 23
K Ciąża pozamaciczna? Potrzebuję porady 29
N Pierwsze objawy po zapłodnieniu. Potrzebuję porady 95
O Pierwsze oznaki ciąży. Potrzebuję porady 22
Z Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży Potrzebuję porady 13
K Ciąża, czy może jednak jej brak.. Potrzebuję porady 28
E II kreski i pierwsze objawy ciąży; ) Staramy się 10
M Pierwsze objawy ciąży szczęśliwych przyszłych mam :) Staramy się 4
Mycha1 Pierwsze objawy ciąży i porodu Archiwum mam wrześniowych'10 49
A kiedy i jakie pierwsze objawy?? Staramy się 20970
M Pierwsze oznaki po zapłodnieniu Staramy się 8
M Pierwsze podejście do In vitro Staramy się 6
M Książka, poradnik ciąża, poród, pierwsze miesiące Potrzebuję porady 4
Aniaanka Pierwsze zabki, stanie i chodzenie Potrzebuję porady 31
R Dieta u 9 mięsiecznego dziecka Potrzebuję porady 4
S Pierwsze szczepienie Potrzebuję porady 10
D Pierwsze oznaki ciąży Ciąża, poród, połóg 54
domgro Pierwsze dziecko po 30 Staramy się 26
Dmalw Pierwsze szczepienie ... :-( Potrzebuję porady 41
Mar87 Wynagrodzenie chorobowe - pierwsze ciążowe na 28 dni Potrzebuję porady 18
Elencza Pierwsze buty (8 miesięcy) Potrzebuję porady 30
Patrycja35 Pierwsze mleko modyfikowane Potrzebuję porady 7
M Jakie pierwsze szczepienia? Skojarzone czy zwykłe? Potrzebuję porady 9
Martynaa02 Pierwsze badania w ciąży Ciąża, poród, połóg 13
Emilcia88 Pierwsze starania- testy owu Potrzebuję porady 26
Brzuszek2 Pierwsze ruchy dzidzi Ciąża, poród, połóg 9
U Pierwsze wymioty w 16tc - normalne? Potrzebuję porady 6
K pierwsze badanie prenatalne Potrzebuję porady 21
A Pierwsze pranie ubranek Potrzebuję porady 13
Verona26 Starnia o pierwsze dziecko! Staramy się 2273
KociTata Pierwsze szczepienia Potrzebuję porady 10
T Pierwsze badania prenatalne Potrzebuję porady 2
J Starania o dziecko w Katowicach Potrzebuję porady 5
O Pierwsze dni maluszka - kosmetyki Potrzebuję porady 15
I Pierwsze ruchy dziecka Potrzebuję porady 18
F Pierwsze badanie prenatalne a płeć dziecka Ciąża, poród, połóg 21
Martxx1 Pomocy. Pierwsze opakowanie anty brak okresu przy placebo Potrzebuję porady 3
S 10tc. Pierwsza ciąża. Otyłość. Dużo pytań, mało odpowiedzi. Potrzebuję porady 20
A Pierwsze buty. Potrzebuję porady 8
AgaG04 Czy to mogą być pierwsze ruchy mojego dziecka? Potrzebuję porady 5
Sara.maj Kasinkowe i 500plus na pierwsze dziecko? Potrzebuję porady 11
A Badanie prenatalne pierwsze a plec Potrzebuję porady 16
G Starania o pierwsze dziecko Staramy się 185