reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze objawy - wczesne

Liilijka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Wrzesień 2019
Postów
23
Miasto
Toruń
Hej dziewczyny, może któraś z Was będzie w stanie mi choć trochę pomóc. Może któraś miała poprostu podobnie.
Sobota owulacja potwierdzona 4 testami. Przytulanki i w sobote i w niedzielę po kilka razy.
Od środy delikatne mrowienie w podbrzuszu, strasznie tłusta cera.. nigdy takiej nie miałam, potliwość z nieprzyjemnym zapachem, piersi mnie nie bolą, ale.. nigdy nie odczuwałam przyjemności z pieszczoty piersi, a od środy każdy dotyk wprawia mnie wręcz o dreszcze. Coś bardzo dziwnego i ogromna zmiana u mnie. Dodatkowo dzisiaj silny, kłujący, trochę.. bulgoczący ból jajnika prawego. Nie moglam się nawet wysmarkać. Dodatkowo popołudniu zaczął mnie tępo pobolewac jajnik lewy. Termin miesiączki. 7.10.. czy któraś z was czuła po prostu, że to ciąża? 3 cykle starań i żadnych wcześniejszych objawów, jestem na nie wyczulona i potrafię je odgadnąć subiektywnie. Buziaki dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Moje pierwsze objawy w 25 dc to ogromne zmęczenie wieczorem, woda, która zawsze piję przestała mi nagle smakować, czułam jej metaliczny posmak. Brzuch mnie nie bolał jak zwykle na 2 dni przed @, czasami tylko zakłuło. 27 dc rano zrobiłam test i ujrzałam 2 kreski. Co prawda ta druga była blada. Po kilku dniach zaczęły się mdłości, mniejszy apetyt, ból piersi. Aktualnie jestem w 13 tygodniu :) a w pierwszej ciąży z kolei w dzień spodziewanej miesiączki potrawy mi dziwnie śmierdziały, nie ma wszystko miałam apetyt.
Ja w swojej pierwszej ciąży czułam od razu, że coś jest na rzeczy. Już kilka dni po owulacji było mi dziwnie, miałam takie jakby dreszcze. Sama nie umiem tego określić. Dodatkowo bolały mnie piersi po bokach, a piersi nigdy mnie przed okresem nie bolały. Niestety w 6 tygodniu straciłam ciążę. W drugiej ciąży historia się powtórzyła. W 10 dniu po owulacji znowu pojawiło się to dziwne uczucie, dreszcze. Bolał mnie brzuch jak na okres ale zdecydowanie za wcześnie i oczywiście ból piersi po bokach. Badanie bety zrobiłam dla pewności ale po tych objawach już podejrzewałam ciążę. Dzisiaj córcia ma prawie 5 miesięcy Dlatego jeśli ktoś mówi, że nie ma szans na objawy ciąży w 10 dniu po owulacji to muszę się nie zgodzić.
 
reklama
Ja w swojej pierwszej ciąży czułam od razu, że coś jest na rzeczy. Już kilka dni po owulacji było mi dziwnie, miałam takie jakby dreszcze. Sama nie umiem tego określić. Dodatkowo bolały mnie piersi po bokach, a piersi nigdy mnie przed okresem nie bolały. Niestety w 6 tygodniu straciłam ciążę. W drugiej ciąży historia się powtórzyła. W 10 dniu po owulacji znowu pojawiło się to dziwne uczucie, dreszcze. Bolał mnie brzuch jak na okres ale zdecydowanie za wcześnie i oczywiście ból piersi po bokach. Badanie bety zrobiłam dla pewności ale po tych objawach już podejrzewałam ciążę. Dzisiaj córcia ma prawie 5 miesięcy Dlatego jeśli ktoś mówi, że nie ma szans na objawy ciąży w 10 dniu po owulacji to muszę się nie zgodzić.
Bardzo, ale to bardzo dziękuję z aten komentarz. Kurde, każda zarzuca mi, że sobie wymyślam, że za bardzo chcę.. rzecz w tym, że ja naprawdę po 3 cyklach mam bardzo zdrową głowę. Nie myślę 24h o ciąży, przez 3 miesiące starań, wykonałam jeden, jedyny test, gdy okres spóźnił mi się 10 dni, a i tak czułam, że w ciąży nie jestem. Te objawy które mi towarzyszą, to nie jest coś co mi się wydaję.. ja wiem i czuję i znam swój organizm.
 
@Liilijka Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że się udało. Oczywiście nie neguje tego, co piszą dziewczyny, bo sama wiem, że psychika może dużo namieszać. Kobiety z wielkiego pragnienia posiadania dziecka potrafią wywołać objawy ciąży. Sama doszukiwałam się objawów, a najwięcej ich miałam jak w ciąży nie byłam. ;)Napisałam tylko o tych odczuciach, które towarzyszyły mi na samym początku ciąży i powtórzyły się przypadku obu ciąż. Później doszły bardziej charakterystyczne objawy np. ciągła senność. Musiałam robić drzemki co 2 godziny bo nie mogłam myśleć ze zmęczenia. Życzę Ci powodzenia, jeśli nie teraz, to następnym razem. :)
 
@Liilijka Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że się udało. Oczywiście nie neguje tego, co piszą dziewczyny, bo sama wiem, że psychika może dużo namieszać. Kobiety z wielkiego pragnienia posiadania dziecka potrafią wywołać objawy ciąży. Sama doszukiwałam się objawów, a najwięcej ich miałam jak w ciąży nie byłam. ;)Napisałam tylko o tych odczuciach, które towarzyszyły mi na samym początku ciąży i powtórzyły się przypadku obu ciąż. Później doszły bardziej charakterystyczne objawy np. ciągła senność. Musiałam robić drzemki co 2 godziny bo nie mogłam myśleć ze zmęczenia. Życzę Ci powodzenia, jeśli nie teraz, to następnym razem. :)


U mnie to przede wszystkim ogromna wrażliwośc piersi..są wrażliwe na najmniejszy dotyk w ogromnym stopniu. Dla mnie, dla której pieszczoty piersi nigdy nie sprawiały żadnej przyjemności, nagle zupełnie przypadkowo odkrywam, że halo, coś jest nie tak. No i wczoraj doszedł lekki ból sutków. Non stop jest mi strasznie gorąco, ludzie na dworze poubierani, a j w krótkim rękawku i się duszę No i ból jajnika, codziennie prawego.Kłucie, szczypanie.. takie pieczenie czasami. Przechodzi czasami na lewy jajnik. Dziś całą noc miałam biegunkę. Zobaczymy, nie nakręcam się, niczego nie jestem pewna, a więc zakładam, że nie, ale swój organizm po prostustaram się obserwować i słuchać. :)
 
Moje pierwsze objawy w 25 dc to ogromne zmęczenie wieczorem, woda, która zawsze piję przestała mi nagle smakować, czułam jej metaliczny posmak. Brzuch mnie nie bolał jak zwykle na 2 dni przed @, czasami tylko zakłuło. 27 dc rano zrobiłam test i ujrzałam 2 kreski. Co prawda ta druga była blada. Po kilku dniach zaczęły się mdłości, mniejszy apetyt, ból piersi. Aktualnie jestem w 13 tygodniu :) a w pierwszej ciąży z kolei w dzień spodziewanej miesiączki potrawy mi dziwnie śmierdziały, nie ma wszystko miałam apetyt.
 
Rozwiązanie
Do góry