reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam jestem tu nowa :)
Chciałam się zapytać o swoją betę bo trochę mnie nie pokoi lekarz skomentował ze jest piękna i umówił wizytę dopiero na 25 października jak już będzie serduszko widać ... beta 13 dni po transferze wynosiła 1130,75mlu po 3 dniach w poniedziałek wynosiła już prawie 3000 a po 10 dniach od transferu wyssedl sikaniec bardzo wyraźny
Dodam ze zarodek był jeden 5 dniowy.
Moje pytanie brzmi czy nie za wysoka ta beta ? I czy to nie ciąża mnoga ? Bo do pierwszego usg chyba nie wyrzymam. Powiedziedzcie co myślicie ?
 
Czy sa na forum dziewczyny , ktore działają e Holandii ??? Proszę odezwijcie się , bo ja chyba tutaj zwariuje ... to co czytam jak wyglada cała procedura w Polsce , a jak tutaj ... przepaść ... żadnych leków wspomagających , żadnych testów prolaktyny i innych badań .. tylko stymulacja hormonalna i tyle - będzie to będzie , nie to nie.. proszę dajcie znać jakie macie doświadczenia .
 
Witam jestem tu nowa :)
Chciałam się zapytać o swoją betę bo trochę mnie nie pokoi lekarz skomentował ze jest piękna i umówił wizytę dopiero na 25 października jak już będzie serduszko widać ... beta 13 dni po transferze wynosiła 1130,75mlu po 3 dniach w poniedziałek wynosiła już prawie 3000 a po 10 dniach od transferu wyssedl sikaniec bardzo wyraźny
Dodam ze zarodek był jeden 5 dniowy.
Moje pytanie brzmi czy nie za wysoka ta beta ? I czy to nie ciąża mnoga ? Bo do pierwszego usg chyba nie wyrzymam. Powiedziedzcie co myślicie ?
Gratulacje ! Oby ciaza pieknie sie rozwijala. Beta na pewno nie jest za wysoka. Ja mialam 880 w 13 dpt 3dniowego zarodka a dwa dni pozniej 2005. Teraz czekam na 23 pazdziernika na wizyte serduszkowa. Glowa do gory !
 
Czy sa na forum dziewczyny , ktore działają e Holandii ??? Proszę odezwijcie się , bo ja chyba tutaj zwariuje ... to co czytam jak wyglada cała procedura w Polsce , a jak tutaj ... przepaść ... żadnych leków wspomagających , żadnych testów prolaktyny i innych badań .. tylko stymulacja hormonalna i tyle - będzie to będzie , nie to nie.. proszę dajcie znać jakie macie doświadczenia .
Ja lecze sie w Hiszpanii. Tez nikt przynajmniej u mnie nie badal progesteronu. Jedyny lek jaki dostalam to progesteron. Poki co 2 procedury za mna i 2 transfery i ob udane, wiwc ufam, ze wiedza co robia.
 
reklama
Też właśnie tak myślę.. Jedynie nie rozumiem dlaczego Invicta tak upiera się przy badaniu estradiolu przy każdej weryfikacji.. Nigdy nic mi lekarz nie mówił żeby był za nisko albo za wysoki.. Po co im to co 3 dni sprawdzać.. Zmieniają niby dawkę estrofemu ale mi przynajmniej nigdy jej po wyniku nie korygowal.. Za równo po stymulacji jak i na sztucznym zawsze miałam wysoko
Mi zmniejszają dawkę jak estradiol zbliża się do 3000.Juz że 2 razy tak było. Ale nie ma co się czarować, głównie zmiana dawkowania leków przy tych weryfikacjach dotyczy progesteronu (i to zazwyczaj jest to zwiększenie dawki, żaden z lekarzy przy żadnej weryfikacji ani razu nie powiedział mi że mam za wysoki progesteron nawet jak miałam ponad 50) .
 
Do góry