reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej!! Nieśmiało chciałabym się przywitać. W środę dowiedziałam się że będę miała bliźniaki. Jestem w 6 tc i jestem przerażona. Mam już 2 dzieci (9 i 7lat) i po 3 latach rozważań postanowiliśmy z mężem postarać się o jeszcze jedno, ostatnie dziecko. Życie nas zaskoczyło, ale chyba pomału układamy to sobie w głowie :) mam natomiast kilka pytań. Czy któraś z Was rodziła naturalnie?? I który wózek lepszy-ten jeden za drugim czy ten gdzie gondole są obok siebie? Takim wielkim wózkiem da się wjechać do sklepu???
Pozdrawiam :)
 
reklama
Hej!! Nieśmiało chciałabym się przywitać. W środę dowiedziałam się że będę miała bliźniaki. Jestem w 6 tc i jestem przerażona. Mam już 2 dzieci (9 i 7lat) i po 3 latach rozważań postanowiliśmy z mężem postarać się o jeszcze jedno, ostatnie dziecko. Życie nas zaskoczyło, ale chyba pomału układamy to sobie w głowie :) mam natomiast kilka pytań. Czy któraś z Was rodziła naturalnie?? I który wózek lepszy-ten jeden za drugim czy ten gdzie gondole są obok siebie? Takim wielkim wózkiem da się wjechać do sklepu???
Pozdrawiam :)
Gratulacje! Spokojnego przebiegu ciazy!

Ja mialam pierwszy wozek jeden obok drugiego i spacerowke tez taka kupilam. Wjezdzam do lidla, biedronki, pepco, carefoura, wszystkich aptek, rossmanow, autobusow miejskich itd. Tyle ze wybieralismy wozki ktore sa waskie. Na rynku sa dostepne tez szerokie kolumbryny i nimi to chyba tylko do parku mozna pojechac, bo nawet w drzwiach do mieszkania by sie nie zmiescily. Mieszkamy w wiezowcu z winda, ale na parter trzeba wozek wciagnac i nie wyobrażam sobie wciagac wozka jeden za drugim, mam wrażenie ze zlamalby sie.
 
Część kobietki :-) dziś dowiedziałam się że będę miała cesarkę (tak jak chciałam) bo dziewczynki są miednicowo, ale lekarz chce dopiero zrobić cesarkę w 38+4d :-\ to jest za cztery i pół tygodnia, a ja już nie daje rady, dziewczyny są bardzo duże, brzuch zaraz eksploduje, zgagę mam taką że nic nie mogę jeść i ostatnio schudłam kilo. Mam pytanie na kiedy wy miałyście lub macie terminy cesarek?
To dlugo chca Cie przetrzymac. Moj lekarz planowal robić cc w skonczonym 37tc, ale wcześniej trafilam do szpitala i zrobili w 36+4.
 
Gratulacje! Spokojnego przebiegu ciazy!

Ja mialam pierwszy wozek jeden obok drugiego i spacerowke tez taka kupilam. Wjezdzam do lidla, biedronki, pepco, carefoura, wszystkich aptek, rossmanow, autobusow miejskich itd. Tyle ze wybieralismy wozki ktore sa waskie. Na rynku sa dostepne tez szerokie kolumbryny i nimi to chyba tylko do parku mozna pojechac, bo nawet w drzwiach do mieszkania by sie nie zmiescily. Mieszkamy w wiezowcu z winda, ale na parter trzeba wozek wciagnac i nie wyobrażam sobie wciagac wozka jeden za drugim, mam wrażenie ze zlamalby sie.
Ja mam identycznie, wieżowiec z windą, dlatego się zastanawiam nad tym wózkiem. A jaki masz model??
 
Cześć dziewczyny.
Dołączam się do Was. U mnie 13t3d.
Ciąża 2o2k. Mam już córki 11 i 7 lat.

Na ten moment wszystko wygląda prawidłowo także bardzo się cieszę.

I mam od razu do Was pytanie : kiedy poczułyście pierwsze ruchy?
 
Cześć dziewczyny.
Dołączam się do Was. U mnie 13t3d.
Ciąża 2o2k. Mam już córki 11 i 7 lat.

Na ten moment wszystko wygląda prawidłowo także bardzo się cieszę.

I mam od razu do Was pytanie : kiedy poczułyście pierwsze ruchy?
Gratuluję! Corki juz wiedza?

Ruchy czulam bardzo wczesnie. Jednego synka w 14tc, drugiego 16. Tak juz zostalo ze jednego wszedzie pelno, a drugi spokojny.
 
Dziękuję. Córki wiedzą i się bardzo cieszą [emoji4][emoji4][emoji106]

Pytam o te ruchy bo właśnie wydaje mi się że coś czuję zwłaszcza bliżej prawej stronie gdzie leży ten bardziej ruchliwy dzieciaczek wg usg. Drugi po drugiej stronie i o wiele spokojniejszy zawsze na usg.
 
reklama
Dziękuję. Córki wiedzą i się bardzo cieszą [emoji4][emoji4][emoji106]

Pytam o te ruchy bo właśnie wydaje mi się że coś czuję zwłaszcza bliżej prawej stronie gdzie leży ten bardziej ruchliwy dzieciaczek wg usg. Drugi po drugiej stronie i o wiele spokojniejszy zawsze na usg.
Super, takie duze dziewczyny to juz i pobujaja i pobawia sie z maluchami :) pewnie to co czujesz to wlasnie ruchy, niedlugo nabierzesz pewnosci :)
 
Do góry