reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Fionka91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
66
Cześć,
Czy ktoś mógłby pomoc mi w interpretacji testów owulacyjnych ? Jak na moje oko to 12dc była owulka wg testów ale nie jestem pewna. Ostatnio mam bardzo rozregulowany @ (ostatnio 50dc.... przed ostatnio 40 ....) Od 11 dc biorę obecnie progesteron, dostałam go na 3 miesiące (11dc-23dc).
 

Załączniki

  • 2C0B390E-3D16-412D-A6BC-FFD25C0CF2C7.jpeg
    2C0B390E-3D16-412D-A6BC-FFD25C0CF2C7.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 492
  • 3FA0423A-C08A-4EE9-AEF6-CE1D82703AEF.jpeg
    3FA0423A-C08A-4EE9-AEF6-CE1D82703AEF.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 3 824
reklama
Rozwiązanie
Przynajblizszej okazji zapytam, ale w SMS wczoraj tez potwierdził mi ze mam brać od 11dc znowu jeśli teraz to się okaże ze to @ a nie plamienie. A biorę mała dawkę bo jedna tabletkę czyli to jest chyba 10 mg
Test z 12dc pozytywny, później widać, że poziom LH spadł, więc dobrze je interpretujesz. Ale jeśli robiłaś test w 12dc, a 11dc brałaś progesteron to testy są nieważne.
 
Jeżeli była owulacja faktycznie tego 12dc to czy jest możliwe ze 19dc jest plamienie implementacyjne ? Bo właśnie mam jakieś plamienie i zastanawiam się czy to od duphastonu czy może jednak światełko w tunelu i się udało ....
 
Jeżeli była owulacja faktycznie tego 12dc to czy jest możliwe ze 19dc jest plamienie implementacyjne ? Bo właśnie mam jakieś plamienie i zastanawiam się czy to od duphastonu czy może jednak światełko w tunelu i się udało ....

Jeśli brałaś progesteron w jakiejkolwiek formie to Twoje testy owulacyjne są nieważne, nie są zwyczajnie wiarygodne... jeśli nawet miałaś wtedy owulację to TAK, możliwe jest, iż to plamienie implantacyjne. Jeśli tak to możesz już zrobić test i się dowiesz.
 
Jeśli brałaś progesteron w jakiejkolwiek formie to Twoje testy owulacyjne są nieważne, nie są zwyczajnie wiarygodne... jeśli nawet miałaś wtedy owulację to TAK, możliwe jest, iż to plamienie implantacyjne. Jeśli tak to możesz już zrobić test i się dowiesz.
Właśnie brałam od 11dc i tak się zastanawiam teraz nad wszystkim ... bo to plamienie mnie dość mocno zaskoczyło, szczególnie ze w teorii jest 7 dpo ... wiec by się zgadzało ale znając życie wmawiam sobie ze się udało a będzie rozczarowanie :(
 
reklama
Najlepiej zrob test i powinien rozwiać Twoje wątpliwości. Trzymam kciuki!
Jednak @ ... niby mniej niż zwykle krwi ale ba plamienie to wydaje mi się za dużo ... ale ciekawe bo nic mnie nie boli i nie było żadnego znaku ze organizm soe szykuje do @. Przerywam leki na 11 w takim razie bo wczoraj pisałam wieczorem z moim lekarzem i zalecił odstawić jak to @... ech jak nie 40 dc czy 50 dc to 20 dc .... i jak tu cokolwiek zaplanować ? Jak starać się o dziecko ? :( :( :( :(
 
reklama
Progesteron zaburza owulację, nie można go brać przed tylko po - gdy potwierdzi się, że do niej już na 100% doszło. U mnie przy owu w 13 dc, od 19 dc zgodnie z zaleceniami brałam progesteron (po usg na którym widać było ciałko żółte).
 
Do góry