reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy cykl z testami owulacyjnymi .Pomocy

Dołączył(a)
16 Styczeń 2017
Postów
1
W tym cyklu postanowiłam użyć testów owulacyjnych , taka pewna swojego ciała , zaczęłam testować kiedy zobaczyłam śluz płodny tak więc:
12dc śluz płodny a test jedna kreska -negatywny
13 dc brak śluzu na tescie pokazuje się leciutka kreska druga-negatywny
14dc znowu sluz druga kreseczka jeszcze ciemniejsza wg instrukcji nadal test negatywny
no i teraz... 15dc brak śluzu i jedna kreska-negatywny
Czyli to jest cykl bez owulacji mimo że śluz był, jajnik bolał...
Czy mam już sobie odpuścić czy nadal sprawdzać? A może testy wadliwe kupowałam je na allegro:)?
Bardzo proszę o pomoc bo stracha mam ;P
 
reklama
Też kupowałam testy owulacyjne na Allegro, robiłam bodajże od 10 dnia cyklu i jak tylko pojawiała się blada druga kreska - zaczynaliśmy działać, ale nie robiłam testów codziennie, tylko do momentu, aż się pojawiała druga kreska (nawet blada).
 
Do góry