reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Ja mam dziś jeden z lepszych dni. Do tego stopnia, ze rano zabrałam synka na spacer i na zakupy ( spożywcze of kors )
Ostatnio to jakakolwiek aktywność przychodziła do mnie około 16-17 a tak byłam jak zombi a dziś tak odmiana :) aż zaczynam myśleć pozytywnie i mniej depresyjnie :)
 
Dziewczyny ja osiwieje do czwartku i to jeszcze do godziny 19 [emoji53][emoji85] jestem dzisiaj w 8+1d i strasznie mnie martwi ustąpienie mdłości jakoś od 4 dni... Oczywiście już się naczytałam. Eh musi być dobrze i chce w to wierzyć ale mam straszne obawy [emoji3525][emoji3525][emoji3525]
Wiem co przezywasz mnie od zeszłego czwartku nie męczą mdłości, piersi przestały bolec, a wizyta dopiero 5 listopada. Od dwóch dni zaczęłam wymiotować i dużo lepiej mi z tym. Podobno u niektórych zanikają objawy jak hormony się ustabilizuje, ale niestety pozostaje czekać w nerwach ty do czwartku a ja do przyszłego wtorku i to o 18-stej. Będzie dobrze, musi byc
 
Dziewczyny, a jaki macie plan wizyt u ginekologa? Mój mówi, że będziemy się spotykać co 4 tygodnie. Chodzę prywatnie. To teraz taka norma? 12 lat temu to miałam co 2-3 tygodnie.
 
Dziewczyny, a jaki macie plan wizyt u ginekologa? Mój mówi, że będziemy się spotykać co 4 tygodnie. Chodzę prywatnie. To teraz taka norma? 12 lat temu to miałam co 2-3 tygodnie.
Ja jeszcze nie byłam, pierwszą wizytę mam za 1,5 tygodnia, będę wtedy w 8 tc, ale już wiem, że wizyty na pewno co miesiąc. Tak też chodziłam w poprzedniej ciąży.
 
reklama
Do góry