reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
U nas wie tylko moja Siostra. Chcieliśmy poczekać z nowiną do pierwszego USG, ale z drugiej strony w weekend będzie coroczne listopadowe spotkanie rodzinne więc taka fajna okazja do powiadomienia najbliższych. Jeszcze nie zdecydowaliśmy, a trochę kusi, żeby powiedzieć :)
 
Dziewczyny moge dolaczyc?
Wczoram mialam dostac miesiaczke, ale test zrobilam juz w poniedzialek i wyszly dwie kreski. Termin wypadalby na 8lipca
Nadal nie moge w to uwierzyc, bo to nasz 1szy cykl staran. Mamy juz w domu dwulatka.
Do lekarza jeszcze sie nie zapisalam, ale to dopiero za jakies 3 tyg bo chcialabym uslyszec serduszko zeby sie nie stresowac tak jak w pierwszej ciazy
Trzymam za Nas wszystkie kciuki :*
 
Dziewczyny moge dolaczyc?
Wczoram mialam dostac miesiaczke, ale test zrobilam juz w poniedzialek i wyszly dwie kreski. Termin wypadalby na 8lipca
Nadal nie moge w to uwierzyc, bo to nasz 1szy cykl staran. Mamy juz w domu dwulatka.
Do lekarza jeszcze sie nie zapisalam, ale to dopiero za jakies 3 tyg bo chcialabym uslyszec serduszko zeby sie nie stresowac tak jak w pierwszej ciazy
Trzymam za Nas wszystkie kciuki :*
Gratulacje
 
Dziewczyny moge dolaczyc?
Wczoram mialam dostac miesiaczke, ale test zrobilam juz w poniedzialek i wyszly dwie kreski. Termin wypadalby na 8lipca
Nadal nie moge w to uwierzyc, bo to nasz 1szy cykl staran. Mamy juz w domu dwulatka.
Do lekarza jeszcze sie nie zapisalam, ale to dopiero za jakies 3 tyg bo chcialabym uslyszec serduszko zeby sie nie stresowac tak jak w pierwszej ciazy
Trzymam za Nas wszystkie kciuki :*
Gratulacje :)
 
A wy ja dlugo sie staralyscie?
Ja oczywiscie jestem pelna obaw, tak latwo przyszlo a bylam przygotowana na dlugie miesiace staran
Do lekarza ide dopiero 2 grudnia
 
reklama
O mojego pierworodnego staralismy sie ok 5 lat przeszlam 2 inseminacje a udalo sie naturalnie, potem juz nawet nie marzylismy o 2 cud w tam tym roku bylo nie powodzenie, w tym roku mam nadzieje ze sie uda. Mam 1 jajowód niedrozny widoczne teraz zaczol sie odzywać ten zdrowy bo cos sie dzieje.
 
Do góry