reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Mi lekarz odradził w 1 trymestrze ale nie dam rady czekać chociaż na szczęście to już końcówka. Muszę się jakoś ogarnąć bo jestem zdania ze kobieta w ciąży powinna pięknie wyglądać nawet jeśli rośnie w sile:) dzięki za info dziewczyny dziś po wizycie ogarnę farbę i sprowadzę do siebie kuzynkę:)

Powiem Ci, że ja też długo zwlekałam bo się bałam. Przeczytałam całą masę artykułów i wniosek jaki wyciągnęłam z tego był taki, że głównie chodziło o zapach amoniaku który wdychasz, a nie o to co masz na głowie bo te składniki nie przenikają do krwiooboegu.

Na stronie producenta Biokap jest napisane że kobiety w ciąży mogą jej używać, stad była moja decyzja.
 
reklama
Czesc dziewczyny [emoji8] wszystkiego dobrego na kolejnych wizytach. Ja jade dzisiaj do ksiegowej zawiesc L4 i podpytam o ten nieszczesny zus bo nic mi kasa nie przychodzi. Po jakim czasie od zwolnienia wam cos przyszlo? [emoji4]

@Dmalw czy nie chcesz byc nasza moderatorka? [emoji16]tak ladnie pilnujesz porzadku na grupie i jestes od samego poczatku, ze chcialabym zebys Ty nia byla jak @MB91 juz nie bedzie miec czasu [emoji12]nominacja [emoji16][emoji16][emoji8][emoji8]

Dzis bedzie ciezki dzien,wczoraj zjadlam 1 Raz od 2 miesiecy "cos"od tesciowej i mnie tak wymiotowalo wieczorem ze ledwo przezylam. I powiecie mi ze to nie bylo" zatrute "hehehehe [emoji23][emoji23][emoji23]

Milego dnia dla Was [emoji8] [emoji8] [emoji8]

Czym zalazłaś za skórę teściowej?? Hahha
 
[GROUP=]

Szczerze to jak zrobię będę czekać na wynik i jakieś nerwy będą, jak nie zrobię też beda. Będę myśleć czy dobrze zrobiłam odpuszczajac to badanie. Bez powodu mi tego skierowania lekarz nie dał. Jeszcze mi nie pomógł bo powiedział że USG to tylko 74% pewności, a po PAPA 94% i według niego kazda kobieta powinna zrobić to badanie, tak jak każda powinna być pod opieką lekarza ginekologa w ciąży. Że pełne badanie genetyczne to USG i to badanie. Ale żebyśmy zdecydowali sami, on obowiązkowo zaleca po 30 życia. I weź tu kobieto zdecyduj.
To teraz pozostawiam to już tylko Waszej decyzji.
 
Ja niestety przed 18 zobaczyłam u siebie 1siwy włos.. Dziś mam. 34lata, siwy co drugi kłak hahah
Farbuje na ciemny brąz, więc odrost widać po 3 tygodniach :/
U mnie to różnica bo ja blond :p nawet jak wyjdą siwe to nie będzie widać haha :p chociaż teraz odrosty mam dość ciemne :D Ale mi do siwych to chyba jeszcze parę lat brakuje :p za to mój partner (32 lata) też ma co drugi siwy, a jest szatynem. Śmiesznie wygląda z takimi białymi nitkami na brodzie i długich włosach ;p
 
Myślałam, ze tylko ja mam takie okrutne wypadnie. Być może nosimy pod serduszkiem dziewczynki i one potrzebują pięknych włosów[emoji7]

O możliwe! Chociaż ja jak i moja partner mamy wrażenie, że to będzie chłopak. Gdybym miała wierzyć w te wszystkie zabobony, to objawy czy tam zachcianki też miałam na chłopaka. Na usg niestety nie udało się naszej kluski rozgryźć pod tym względem :D zobaczymy z czasem! Może przeczucia nas mylą :D
 
Czesc dziewczyny [emoji8] wszystkiego dobrego na kolejnych wizytach. Ja jade dzisiaj do ksiegowej zawiesc L4 i podpytam o ten nieszczesny zus bo nic mi kasa nie przychodzi. Po jakim czasie od zwolnienia wam cos przyszlo? [emoji4]

@Dmalw czy nie chcesz byc nasza moderatorka? [emoji16]tak ladnie pilnujesz porzadku na grupie i jestes od samego poczatku, ze chcialabym zebys Ty nia byla jak @MB91 juz nie bedzie miec czasu [emoji12]nominacja [emoji16][emoji16][emoji8][emoji8]

Dzis bedzie ciezki dzien,wczoraj zjadlam 1 Raz od 2 miesiecy "cos"od tesciowej i mnie tak wymiotowalo wieczorem ze ledwo przezylam. I powiecie mi ze to nie bylo" zatrute "hehehehe [emoji23][emoji23][emoji23]

Milego dnia dla Was [emoji8] [emoji8] [emoji8]
Ja w tym miesiącu pierwszy raz dostanę więc mam nadzieję, że przyjdzie jak wypłata normalnie do 10.11. Bo poprzedni miesiąc miałam normalnie, ale pierwszy miesiąc jeszcze pracodawca płaci. Musze zwierzakom żarcie kupić więc lepiej żeby przyszły te pieniądze :o
 
Ja niestety przed 18 zobaczyłam u siebie 1siwy włos.. Dziś mam. 34lata, siwy co drugi kłak hahah
Farbuje na ciemny brąz, więc odrost widać po 3 tygodniach :/
O to mnie identyczna historia czeka. W liceum pierwsze siwe włosy i z roku na rok coraz więcej. Teraz 26 lat i siwe kępy na środku głowy. I dobrze ze tylko na środku głowy, bo przy kucyku lub koku nie są one mocno widoczne, a jest ich naprawdę sporo. [emoji1]
 
Powiem Ci, że ja też długo zwlekałam bo się bałam. Przeczytałam całą masę artykułów i wniosek jaki wyciągnęłam z tego był taki, że głównie chodziło o zapach amoniaku który wdychasz, a nie o to co masz na głowie bo te składniki nie przenikają do krwiooboegu.

Na stronie producenta Biokap jest napisane że kobiety w ciąży mogą jej używać, stad była moja decyzja.
No dlatego pójdę i kupię farbę. Ginekolog moj to facet:) co on tam wie o farbach:) zreszta wspominał o pierwszym trymestrze dlatego czuje ze juz mogę. Na basen pozwolił a ile tam chemii w wodzie:/ nie dajmy się zwiariowac:)
 
reklama
O to mnie identyczna historia czeka. W liceum pierwsze siwe włosy i z roku na rok coraz więcej. Teraz 26 lat i siwe kępy na środku głowy. Dobrze ze raczej tylko na środku głowy, bo przy kucyku lub koku nie są one mocno widoczne, a jest ich naprawdę sporo. [emoji1]
Cieszę się, że jestem blondynką z natury haha :D
 
Do góry