reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Paula super.

Orzeszkowamamusia jestem w szoku!;( bardzo mi przykro;( moja corka bardzo przezyla strate w lipcu dlatego teraz jeszcze o dzidziusiu nie wie.. musisz dzieciom po prostu wytlumaczyc ze czasem tak jest ze dzidzius jest slaby albo chory. Ja mojej wytlumaczylam ze byl chory jakos myslalam ze latwiej bedzie jej to zrozumiec. Przytulam;(
 
Miałam wieczorem leciutkie plamienie. Nie dawało mi spokoju i pojechałam na IP. Okazało się, że dzidziuś zatrzymał się 2 tygodnie temu. Nie wiem, jak to moje dzieci przeżyją!
Boże... Tak mi przykro [emoji29] Kochanie, ale ja na Twoim miejscu mimo wszystko poszłabym jeszcze do swojego ginekologa, dla pewności... Różne historie już słyszałam...
 
Tak ja tez słyszałam różne rzeczy, kobieta miala miec zabieg ale dla pewności przed zrobili usg a tam bijące serduszko było i zabieg sie nie odbył
Boże... Tak mi przykro [emoji29] Kochanie, ale ja na Twoim miejscu mimo wszystko poszłabym jeszcze do swojego ginekologa, dla pewności... Różne historie już słyszałam...
 
No żartujesz? I takie opóźnienia? Za raka cenę to jeszcze lekarz powinien czekać a obsługiwać jak królewnę [emoji85][emoji85][emoji85] strasznie drogo...

U mnie konsultacja 120zl, a z USG 250zl. I to w nowoczesnej przychodni, z bardzo dobrym sprzętem i u bardzo dobrego lekarza...

Czemu akurat tam chodzisz? Ufasz temu lekarzowi? Wiem że ciąża aby szczęśliwie dotrwać nie zna granic ale przecież to fortuna przez 9 miesięcy [emoji85]
To jest profesor, która typowo zajmuje się ciążami po stratach. Jako pierwsza wśród lekarzy przeprowadzała operacje na dziecku(jeszcze w brzuchu mamy). Przepisała mi żelazny zestaw i modlę się żeby doprowadziła ta ciąże do szczęśliwego rozwiązania i oby dzieciątko było zdrowe. Jest drogo i to bardzo, ale nie chce potem sobie płuc w twarz że mogłam do niej dalej chodzić, a przetrwalam. Tam przychodzą różne przypadki. Niektóre bardzo pilne i przez to takie opóźnienia. Strasznie się dzisiaj denerwuje. Nie wiem dlaczego. Byłam spokojna przez cały ten czas, ale teraz zaczynam się bać, że coś jest nie tak
 
Ja również słyszałam historie, że stwierdzono śmierć płodu... Kobieta poszła do innego specjalisty i był oburzony!!! Z ciążą wszystko było ok.
 
Rozumiem. Oczywiście najważniejszy Twój spokój i poczucie że robisz wszystko. Myślałam że to może jakiś zwykły lekarz. I wyjaśnia to też opóźnienia. Wszystko będzie dobrze, wierzę w to. A na którą masz wizytę? Mocno trzymam kciuki [emoji110]
To jest profesor, która typowo zajmuje się ciążami po stratach. Jako pierwsza wśród lekarzy przeprowadzała operacje na dziecku(jeszcze w brzuchu mamy). Przepisała mi żelazny zestaw i modlę się żeby doprowadziła ta ciąże do szczęśliwego rozwiązania i oby dzieciątko było zdrowe. Jest drogo i to bardzo, ale nie chce potem sobie płuc w twarz że mogłam do niej dalej chodzić, a przetrwalam. Tam przychodzą różne przypadki. Niektóre bardzo pilne i przez to takie opóźnienia. Strasznie się dzisiaj denerwuje. Nie wiem dlaczego. Byłam spokojna przez cały ten czas, ale teraz zaczynam się bać, że coś jest nie tak
 
reklama
Do góry