reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Zgodzili się przysunąć termin wizyty USG prenatalnego. Już w ten czwartek będę miała temat mam nadzieję wyjaśniony albo będzie dobrze albo ruszy się procedura... Amniopunkcja i szpital.... Trzymajcie kciuki.

Kochana będzie dobrze ja będąc na tych badaniach z papa wyszło ZD dziewczyny nie które pamiętają co przeżyłam ja odradzam amniopunkcję ale to jest moje zdanie, jeśli masz pieniążki zrób te płatne badania jeśli macie klinikę Invikta tam są najtańsze stosunkowo do reszty
Nie stresuj się na pewno wszystko będzie dobrze.
 
Kochana będzie dobrze ja będąc na tych badaniach z papa wyszło ZD dziewczyny nie które pamiętają co przeżyłam ja odradzam amniopunkcję ale to jest moje zdanie, jeśli masz pieniążki zrób te płatne badania jeśli macie klinikę Invikta tam są najtańsze stosunkowo do reszty
Nie stresuj się na pewno wszystko będzie dobrze.
Niestety pamiętam co przeżywałaś, bo czytałam wiele stron...
Płatnych nie mam jak zrobić. W razie W i tak musiałabym robić amnio żeby dostać skierowanie do szpitala.
Ja nie robiłam pappa. Lekarz podejrzewa zd z usg. W czwartek mam prenatalne, zrobię pappa, chyba że cudem teraz usg wyjdzie dobrze. Mam mętlik w głowie. Co chwilę płaczę. Miałam cierpliwie czekać bez nerwów, ale nie potrafię.
 
Niestety pamiętam co przeżywałaś, bo czytałam wiele stron...
Płatnych nie mam jak zrobić. W razie W i tak musiałabym robić amnio żeby dostać skierowanie do szpitala.
Ja nie robiłam pappa. Lekarz podejrzewa zd z usg. W czwartek mam prenatalne, zrobię pappa, chyba że cudem teraz usg wyjdzie dobrze. Mam mętlik w głowie. Co chwilę płaczę. Miałam cierpliwie czekać bez nerwów, ale nie potrafię.

Żeby papa wyszedł dobrze musisz być absolutnie spokojna bez żadnej infekcji czy przeziębienie pocieszę się ze u mnie na usg był problem z sercem i tez podejrzenie jakiegoś zespołu po kilku dniach tętno było dobre każdy nas stres tylko nie sprzyja dziecku ja wiem ze to trudne dla ciebie ja wiem ze myśli teraz Twoje są ciagle w tym samym miejscu i płacze się ciagle.., ale wierz mi ze gdybym mogła cofnąć czas ten stres bym starała się czym odgonić, oglądaj filmy komedie kabarety nawet jak ich nie lubisz rozmawiaj z kimś rozmowy są potrzebne.. ja myśle ze teraz na usg będzie wszystko dobrze. Pisz tu ile chcesz każda z będzie cie wspierać. Tule cie mocno i bądź silna i miej tylko same dobre myśli [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Żeby papa wyszedł dobrze musisz być absolutnie spokojna bez żadnej infekcji czy przeziębienie pocieszę się ze u mnie na usg był problem z sercem i tez podejrzenie jakiegoś zespołu po kilku dniach tętno było dobre każdy nas stres tylko nie sprzyja dziecku ja wiem ze to trudne dla ciebie ja wiem ze myśli teraz Twoje są ciagle w tym samym miejscu i płacze się ciagle.., ale wierz mi ze gdybym mogła cofnąć czas ten stres bym starała się czym odgonić, oglądaj filmy komedie kabarety nawet jak ich nie lubisz rozmawiaj z kimś rozmowy są potrzebne.. ja myśle ze teraz na usg będzie wszystko dobrze. Pisz tu ile chcesz każda z będzie cie wspierać. Tule cie mocno i bądź silna i miej tylko same dobre myśli [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Dziękuję.
 
Anet79 ja nie znam sie na tym i nie wiem za bardzo jak cie pocieszyc ale mocno trzymam kciuki zeby wsxystko bylo dobrze i wierze w to ze tak bedzie.
 
Dziewczyny a ile lat maja wasi partnerzy mezowie bo moj 45 i marywie sie ile potrwaja jeszcze te starania.

Mój ma 38 jest młodszy ale ponoć facet jest dłużej płodny możesz mu kupić witaminki dla panów na lepsze plemniki lub wyślij go na badania moj zrobił bo myślałam ze może coś mu się popsuło ale jest wszystko ok. To ja mam coś nie tak.
 
reklama
Mój ma 38 jest młodszy ale ponoć facet jest dłużej płodny możesz mu kupić witaminki dla panów na lepsze plemniki lub wyślij go na badania moj zrobił bo myślałam ze może coś mu się popsuło ale jest wszystko ok. To ja mam coś nie tak.
Robil badanie nasienia i wyszlo bardzo dobrze tylko martwi mnie to ze jak gadam z nim o staraniach to zmienia temat moze mu sie juz odechcialo.Nie mam odwagi go nawet o to zapytac bo wiem ze na tym ucierpi nasz zwiazek bo ja chcialam juz duzo wczesniej miec z nim dziecko a teraz widze takie samo zachowanie jak wczesniej.
 
Do góry