reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obumarcie zarodka. Wierzyć w to?

Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
11
Hej dziewczyny. Mam pytanie odnośnie tytułu tematu. 15.10 byłam na 1 wizycie u gina i powiedział że jak na 6 tydzień to jest małe. Już mnie zmartwilo to wtedy ale na wczorajszej nie poprawił mi humoru. Z usg wyszło 6tc1d i padły słowa 'coś jest nie tak, możliwa ciąża obumarla' ale za to beta wyszła ponad 19tys. Jutro idę na kolejną. Poradzcie coś bo wariuje i martwię się :( ktoś miał podobnie
 
reklama
reklama
Daj prosze znac jak to ostatecznie wyszlo u ciebie !! Bo mam watpliwosci co do diagnozy mojego lekarza odnosnie obumarlej ciazy.. bo mi nie kazal juz robic zadnych badan bety czy przyjsc za pare dni, tylko od razu stwierdzil obumarcie i do szpitala wyslal.. oczywiscie poszlam nieswiadoma ze moze warto bylo poczekac jeszcze z tydzien lub ze moze warto bylo skonsultowac to z innym ginekologiem. Dlatego jestem ciekawa jak to wyszlo u cibie ??
Beta spadła, zarodek nadal pokazuje że 6tc1d więc zatrzymało się maleństwo na tym etapie i nie urośnie już. W czwartek dowiem się czy dostanę skierowanie na zabieg. No cóż
 
Nie kolejną parę razy poroniłam jedna ciążę szczęśliwie donosilam i teraz poroniłam. Wychodząc ze szpitala powiedzieli mi żebym zrobiła badania na tromofilie .
To tez juz troche przeszlas. Fajnie ze chociaz jedna ciaza donoszona, zauwazylas jakies inne objawy miedzy ciaza donoszona a tymi poronieniami? Np jakies plamienia, bole, oslabienie?
 
To tez juz troche przeszlas. Fajnie ze chociaz jedna ciaza donoszona, zauwazylas jakies inne objawy miedzy ciaza donoszona a tymi poronieniami? Np jakies plamienia, bole, oslabienie?
Tak niestety w każdej ciąży jakieś plamienia oprócz tej donoszonej nic mi nie było wszystko idealnie. Tylko poprzednie poronienia musieli mi wywoływać farmakologicznie a teraz dostałam plamien a potem krwawilam pojechałam do szpitala i było poronienie w toku
 
reklama
Do góry