reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

To i ja się pochwalę, do porodu szłam z wagą startową, 2,5 tyg po porodzie i 11,5 mniej.. fajnie byłoby to utrzymać, jeszcze lepiej zgubić chociaż z 6 a rewelacyjnie to drugie tyle.
 
reklama
Witam się z rana
U mnie dziś dziwny dzień, dziwny cykl, nie mam czasu analizować, myslec. Dziewczyny chore jedna zapalenie oskrzeli i krtani drugą krtan,noce zarwane, dziś 11 dzień po owulacji niby mogę dziś już robić bete ale jakoś wcale mi się nie spieszy? Nie mam ani parcia na test ani na wiedze.
Boli mnie brzuch, mam dziwnie sucho mokro,mlecznie, pobiera mnie grypa ,zaczyna boleć gardło eehhh A okres za dwa dni...
 
Hej. Dzięki dziewczyny ze we mnie wierzycie [emoji7] choć ja w siebie nie bardzo [emoji23]

Ja noc znów nie przespana bolą mnie plecy między łopatkami i to tak bardzo że ryczec mi się chce. Nie mogę leżeć, spac, przewraca się. Boli jak oddycham. Jutro idę do rodzinnej niech mi da jakieś skierowanie do kogoś bo oszaleje. Nie wiem co jest grane. M zrobił mi masaż ale było jeszcze gorzej [emoji24]

Ja korzystam z diagnostyki. Jak wchodzisz na pdf to powinnaś mieć wszystko w jednym pliku jak zjedziesz na dół. W sensie w jednym pliku kilka stron. No chyba że robiłaś coś na co czeka się dłużej to może tak być. Bo ja robiłam teraz 4 badania i dwa miałam a na dwa musiałam czekać jeszcze.
 
Ja mam taką dziurę w głowie że nie pamiętam czy się odzywalam po wizycie [emoji23] nasza mała już całkiem duża wyrosła i czuję już ruchy choć to bardzo wcześnie :D ale są w miarę regularnei bardzo delikatne także wiem że to to.
Dostałam aspargin na te moje Skurcze i mam dużo leżeć. Ale wszystko jest okej, mam nadzieję że nic jej już nie wyrośnie między nogami bo wszystko mamy różowe i mnóstwo sukienek.

Paola tak się cieszę że jest szansa na tą waszą dziewczynkę bo wiem że bardzo tego chciałaś [emoji3590]
Rosegold współczuję wam naprawdę tych perypetii samochodowych bo ja to bym chyba usiadła i zaczęła płakać, będziesz się jeszcze musiała przez ich debilizm męczyć po sądach.
Marta a ty z całą pewnością dasz radę! Taka silna babka ogarnie bardzo wiele i podziwiam cie za to.

Olineekg a co u was? I jak dziewczyny u was z tymi ruchami? Ja już się zastanawiałam czy to nie za wcześnie ale podobno tak może być :D

Detektora już nie używam bo jest o kant d... rozbić i łapie mi tętno małej na 2-3 sekundy! Musze go sprzedać.

No i muszę częściej tu bywać ale te dni mi tak szybko lecą, pytałam lekarza o poród ale kazał mi się skupić na ten moment na tym żebyśmy nie urodzili za wcześnie i powiedział że jakoś damy radę [emoji16] zobaczymy. Ciekawe czy mój wzrost nie jest wskazaniem do cc.. Muszę poczytać. Zobacz załącznik 1042253

Jejku strasznie się cieszę, że wszystko w porządku u Was [emoji7] i fajnie wiedzieć, że czujesz ruchy bo my na podobnym etapie jesteśmy jeśli o tygodnie chodzi [emoji3] ja przez dwa dni ostatnio wieczorkiem czułam pierwszy raz ruchy [emoji3] wcześniej wydawało mi się dużo razy, że coś jakby mi tam bulkało albo przepłynęło a tym razem to było tylko takie puknięcie w brzuch od środka kilka razy.. jestem pewna, że to dzidziuś bo to było takie inne aż dziwne [emoji85][emoji7] No ale jak narazie się nie powtórzyło. Tez mi się wydaje, że wcześnie ale w końcu to będzie piłkarz wiec od teraz nieźle kopie haha [emoji173]️A ty jak to czujesz?w segregatorze mamy ginekolog jest miejsce na opisanie ruchów od 16tygodnia wiec wydaje mi się, że faktycznie [emoji5] Tak poza tym to ja w ogole w końcu mogę się cieszyć tą ciążą(chociaż momentami nadal w nią nie wierze [emoji23]) w końcu czuje się dobrze, serio.. mogę góry przenosić gdyby nie to, że muszę siedzieć ciagle w domu haha, wszystkie dolegliwości mi minęły.. fajny czas ogólnie teraz [emoji3]
Nie mów o żadnych promocjach na ubranka bo ja mam już wszystkiego za dużo!!!![emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dziewczyny ja tylko krótko napisze że nie mam czasu na nic.
Mało tego że od 9dc robię testy owu dziś 12dc i 2 kreska ledwo widoczna. Ten cykl chyba będzie bezowulacyjny... Jestem załamana więc nie chce się za bardzo udzielać. Po co Wam tu smecic:(

Nie ma co się załamywać! Jednego dnia na testach w ogole nie wiadac kreski a drugiego może być pozytywny! Jeszcze jest przecież szansa na owulacje..okaże się pewnie, że niepotrzebnie się smuciłaś! Poza tym owulacja może Ci się przesunąć, rób testy nadal i nie załamuj się bo to na pewno nie pomoga! Główka do góry! [emoji9]
 
Hejka dziewczyny , która z was robi badania w diagnostyce i korzysta z wyników online ? Miałam kilka badań robionych i jak wejdę w wyniki to są ale jak PDF to tylko mam 3 i niema tam wyników reszty . Niewiem co jest grane . Już od paru dni mi pokazuje tak

Hmm, nigdy nie miałam takiej sytuacji a korzystam za każdym razem z tych wyników online w diagnostyce. Może faktycznie na niektóre wyniki trzeba dłużej poczekać?
 
Witam , jest to moja pierwsza ciąża byłam u lekarki i powiedziała że powinnien być to 6 tydz. Ale na usg nic nie widać. Zaleciła mi badanie hcg wynosiło 440 , wczoraj 550 ale na usg nic nie widać , dziś beta ma 598 , czy mam się czegoś obawiać , mam plamienia ale lekarze nic a ten temat nie mówią czy to normalne ?
 
Dziękuję [emoji7] jak sobie pomyślę, że on tak szybko się zmienia, rośnie i czas mi tak zasuwa i zanim się obejrzę, to będzie już duży chłopak, który już wtedy nie koniecznie będzie chciał się do mamy przytulać, to momentami jest mi przykro, chyba mi jeszcze hormony buzują [emoji2368][emoji23] ale mając taką wizję w głowie, to korzystam teraz z tego czasu jak najwięcej [emoji16]

Widziałam na insta Twoje zdjęcia, przepięknie wyglądasz w tej ciąży [emoji4][emoji8]


Aa, a co do wagi, to już 18kg zrzuciłam [emoji123] mam już 11 mniej niż przed ciążą, ale tak ładnie teraz spada, że postawiłam sobie cel jeszcze te 15 zjechać. Obym motywacji nie zgubiła za szybko po drodze [emoji16]

Wiesz co? Właśnie miałam pisać, że strasznie urósł i zmienił się.. teraz to już taki bobasek z niego a nie noworodek [emoji7]
Dziękuje za komplement, u Ciebie pewnie tez mega zmiana skoro tyle kilogramów zrzuciłaś [emoji3] fajnie.. nie można zaniedbać siebie, myśle, że to ważne po porodzie żeby powalczyć o te kilogramy [emoji5] jestem z Ciebie dumna! U mnie pewnie też będzie dużo do zrzucenia bo na tym etapie mam już +4kg, ale co zrobić jak ciagle jestem głodna[emoji23]
 
reklama
Do góry