reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Ja mam taką dziurę w głowie że nie pamiętam czy się odzywalam po wizycie [emoji23] nasza mała już całkiem duża wyrosła i czuję już ruchy choć to bardzo wcześnie :D ale są w miarę regularnei bardzo delikatne także wiem że to to.
Dostałam aspargin na te moje Skurcze i mam dużo leżeć. Ale wszystko jest okej, mam nadzieję że nic jej już nie wyrośnie między nogami bo wszystko mamy różowe i mnóstwo sukienek.

Paola tak się cieszę że jest szansa na tą waszą dziewczynkę bo wiem że bardzo tego chciałaś [emoji3590]
Rosegold współczuję wam naprawdę tych perypetii samochodowych bo ja to bym chyba usiadła i zaczęła płakać, będziesz się jeszcze musiała przez ich debilizm męczyć po sądach.
Marta a ty z całą pewnością dasz radę! Taka silna babka ogarnie bardzo wiele i podziwiam cie za to.

Olineekg a co u was? I jak dziewczyny u was z tymi ruchami? Ja już się zastanawiałam czy to nie za wcześnie ale podobno tak może być :D

Detektora już nie używam bo jest o kant d... rozbić i łapie mi tętno małej na 2-3 sekundy! Musze go sprzedać.

No i muszę częściej tu bywać ale te dni mi tak szybko lecą, pytałam lekarza o poród ale kazał mi się skupić na ten moment na tym żebyśmy nie urodzili za wcześnie i powiedział że jakoś damy radę [emoji16] zobaczymy. Ciekawe czy mój wzrost nie jest wskazaniem do cc.. Muszę poczytać.
IMG_20191105_220109.jpeg
 
reklama
Aaa i dziewczyny na stronie nexta fajne promocje, nie wiem jak dla chłopców ale dla dziewczynek piękne sukienki po 20 zł! Rozmiarów mało ale na coś się można załapać
 
Podrzucę wam może później co już kupiliśmy z ubrań bo strasznie mnie to rozczula :D jak macie jakieś super fanty dla dziewczynek to też wyślijcie foty bo już nie wiem gdzie szukać :)
 
Ja mam taką dziurę w głowie że nie pamiętam czy się odzywalam po wizycie [emoji23] nasza mała już całkiem duża wyrosła i czuję już ruchy choć to bardzo wcześnie :D ale są w miarę regularnei bardzo delikatne także wiem że to to.
Dostałam aspargin na te moje Skurcze i mam dużo leżeć. Ale wszystko jest okej, mam nadzieję że nic jej już nie wyrośnie między nogami bo wszystko mamy różowe i mnóstwo sukienek.

Paola tak się cieszę że jest szansa na tą waszą dziewczynkę bo wiem że bardzo tego chciałaś [emoji3590]
Rosegold współczuję wam naprawdę tych perypetii samochodowych bo ja to bym chyba usiadła i zaczęła płakać, będziesz się jeszcze musiała przez ich debilizm męczyć po sądach.
Marta a ty z całą pewnością dasz radę! Taka silna babka ogarnie bardzo wiele i podziwiam cie za to.

Olineekg a co u was? I jak dziewczyny u was z tymi ruchami? Ja już się zastanawiałam czy to nie za wcześnie ale podobno tak może być :D

Detektora już nie używam bo jest o kant d... rozbić i łapie mi tętno małej na 2-3 sekundy! Musze go sprzedać.

No i muszę częściej tu bywać ale te dni mi tak szybko lecą, pytałam lekarza o poród ale kazał mi się skupić na ten moment na tym żebyśmy nie urodzili za wcześnie i powiedział że jakoś damy radę [emoji16] zobaczymy. Ciekawe czy mój wzrost nie jest wskazaniem do cc.. Muszę poczytać. Zobacz załącznik 1042253
Dobrze, że się odzywasz, bo już się zastanawiałam co u Ciebie. Który masz tydzień? Ja póki co nic nie czuję, myślałam, że czuję, ale to jednak chyba jelita [emoji16] na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że mam łożysko z przodu, więc trochę później poczuję.
Zazdroszczę Ci tych sukienek, że już tyle kupujesz, ja w zawieszeniu [emoji23] ale umówiłam się na 18.11 do medicover, bo miesiąc do kolejnej wizyty u mojego gina nie wytrzymam to się okaże, czy na pewno dziewczynka [emoji4]
Pokaż koniecznie co już nakupowałaś! [emoji6]
 
A ja byłam rano na kontroli u gina i nie jest tak źle z tą raną, leci już co raz mniej choć wciąż sprawdzam spodnie czy mi się plama nie pojawia na brzuchu. Wyniki spoko, jak będę miała już posiew to mam podskoczyć tylko żeby mi powiedział co z lekami. Okazało się że po cc miałam łyżeczkowanie (fajnie wiedzieć), dlatego mogę szybko skończyć krwawienie, no i ch*jowo mnie zszyli, teraz wiem co to za zgrubienie mam na brzuchu, na szczęście to nie żaden ropień którego się bałam a właśnie szycie. Wg gina to stara szkoła i już się tak nie szyje, a mnie operowało dwóch młodzików... Szkoda że wciąż tak ich uczą. Jutro mam szaleństwo, ale chcę jak najwięcej załatwić póki mam opiekę dla synka
 
Dziewczyny ja tylko krótko napisze że nie mam czasu na nic.
Mało tego że od 9dc robię testy owu dziś 12dc i 2 kreska ledwo widoczna. Ten cykl chyba będzie bezowulacyjny... Jestem załamana więc nie chce się za bardzo udzielać. Po co Wam tu smecic:(
 
Dobrze, że się odzywasz, bo już się zastanawiałam co u Ciebie. Który masz tydzień? Ja póki co nic nie czuję, myślałam, że czuję, ale to jednak chyba jelita [emoji16] na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że mam łożysko z przodu, więc trochę później poczuję.
Zazdroszczę Ci tych sukienek, że już tyle kupujesz, ja w zawieszeniu [emoji23] ale umówiłam się na 18.11 do medicover, bo miesiąc do kolejnej wizyty u mojego gina nie wytrzymam to się okaże, czy na pewno dziewczynka [emoji4]
Pokaż koniecznie co już nakupowałaś! [emoji6]
Wrzucę jutro po południu chociaż część bo mam po całym domu naukładane [emoji23]
Dziewczyny ja tylko krótko napisze że nie mam czasu na nic.
Mało tego że od 9dc robię testy owu dziś 12dc i 2 kreska ledwo widoczna. Ten cykl chyba będzie bezowulacyjny... Jestem załamana więc nie chce się za bardzo udzielać. Po co Wam tu smecic:(
Przestań, ja też cały czas się żale po to jest forum żeby się wygadać i rozumiem twoje wkurzenie bo człowiek o czymś marzy a dostaje pstryczka w nos od losu.. Ja jednak cały czas trzymam za Ciebie kciuki, pisz i żal się śmiało my też tak robiłyśmy nim się udało [emoji8] zobaczysz że jesteście już bardzo blisko swojego celu [emoji3590] mam nadzieję że będziesz miała jeszcze na gwiazdkę prezent kochana
 
Hejka dziewczyny , która z was robi badania w diagnostyce i korzysta z wyników online ? Miałam kilka badań robionych i jak wejdę w wyniki to są ale jak PDF to tylko mam 3 i niema tam wyników reszty . Niewiem co jest grane . Już od paru dni mi pokazuje tak
 
Cześć dziewczyny [emoji6] ale się dziś wyspałam, tylko oczywiście jakieś chore sny miałam [emoji849] dziś nic nie robię, leżę i odpoczywam, bo muszę dojść do siebie po weekendzie [emoji16]
@RoseGold nawet nie wiem co powiedzieć i o czym... Jak się wali to wszystko na raz [emoji53] trzymam kciuki żebyś się ze wszystkim szybko uporała. W szoku jestem, że są takie różnice w terminach w obrębie jednego miasta. Zdrówka dla córci, a z samochodem to brak słów... Ja bym ich wszystkich tam za jaja powiesiła [emoji16]
@nast95 Marcel jest przecudny [emoji7] malutki przystojniak [emoji3590] nic dziwnego, że przepadłaś i świata poza nim nie widzisz [emoji6] z nowości u mnie to nadal nie rośniemy, jeszcze przed ciążą po wielkim obiedzie bardziej wyglądałam jak w ciąży niż teraz [emoji23] i chyba będzie dziewczynka [emoji3590]
@MartaSx oczywiście, że dasz radę, kobiety są silne i im więcej biorą na głowę tym bardziej potrafią się zorganizować [emoji6] dobrze, że się zapisujesz [emoji4]
Może będziesz miała mały brzuszek i szybciutko po porodzie wrócisz do formy [emoji4] Ty chyba chciałaś dziewczynkę? Fantastycznie [emoji7]
 
reklama
Jak patrzę na to Twoje cudo to jeszcze bardziej nie mogę doczekać sie mojego synusia [emoji7][emoji7][emoji7] korzystajcie z tego czasu razem jak najwiecej! To musi być piękny czas [emoji5] No i życzę powodzenia w zrzucaniu wagi! Trzymam kciuki [emoji9]
Dziękuję [emoji7] jak sobie pomyślę, że on tak szybko się zmienia, rośnie i czas mi tak zasuwa i zanim się obejrzę, to będzie już duży chłopak, który już wtedy nie koniecznie będzie chciał się do mamy przytulać, to momentami jest mi przykro, chyba mi jeszcze hormony buzują [emoji2368][emoji23] ale mając taką wizję w głowie, to korzystam teraz z tego czasu jak najwięcej [emoji16]

Widziałam na insta Twoje zdjęcia, przepięknie wyglądasz w tej ciąży [emoji4][emoji8]


Aa, a co do wagi, to już 18kg zrzuciłam [emoji123] mam już 11 mniej niż przed ciążą, ale tak ładnie teraz spada, że postawiłam sobie cel jeszcze te 15 zjechać. Obym motywacji nie zgubiła za szybko po drodze [emoji16]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry