reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Dzień dobry dziewczyny :)

Nadrobię Was później, gdy tylko będę miała chwilę wolna, bo na razie od rana na wysokich obrotach (a miałam odpoczywać[emoji85]).
Na 13 jadę do prawnika, wiec proszę trzymajcie kciuki[emoji16]

Miłego dnia!
 
reklama
Dziewczyny ja tylko krótko napisze że nie mam czasu na nic.
Mało tego że od 9dc robię testy owu dziś 12dc i 2 kreska ledwo widoczna. Ten cykl chyba będzie bezowulacyjny... Jestem załamana więc nie chce się za bardzo udzielać. Po co Wam tu smecic:(
Hej, hej, trzeba Cię tu ochrzanić za to pesymistyczne myślenie [emoji6] jak się czegoś bardzo pragnie i się nie udaje to wiadomo, że targają czlowiekiem emocje, ale masz nas i zawsze możesz się wyżalić [emoji6] rób dalej te testy, owulacja może być na dniach. Mi też różne rzeczy testy pokazywały, ale ostatecznie owulacja była i była też wyraźna druga krecha na teście [emoji6] więc głowa do góry, trzymam kciuki za pozytywne myślenie i działajcie, bo owu zbliża się wielkimi krokami [emoji8]
Może będziesz miała mały brzuszek i szybciutko po porodzie wrócisz do formy [emoji4] Ty chyba chciałaś dziewczynkę? Fantastycznie [emoji7]
Tak, to było moje największe marzenie, więc cudownie jakby się spełniło [emoji3059]
Dziękuję [emoji7] jak sobie pomyślę, że on tak szybko się zmienia, rośnie i czas mi tak zasuwa i zanim się obejrzę, to będzie już duży chłopak, który już wtedy nie koniecznie będzie chciał się do mamy przytulać, to momentami jest mi przykro, chyba mi jeszcze hormony buzują [emoji2368][emoji23] ale mając taką wizję w głowie, to korzystam teraz z tego czasu jak najwięcej [emoji16]

Widziałam na insta Twoje zdjęcia, przepięknie wyglądasz w tej ciąży [emoji4][emoji8]


Aa, a co do wagi, to już 18kg zrzuciłam [emoji123] mam już 11 mniej niż przed ciążą, ale tak ładnie teraz spada, że postawiłam sobie cel jeszcze te 15 zjechać. Obym motywacji nie zgubiła za szybko po drodze [emoji16]
Moja znajoma miała taki czas, że siedziała i płakała nad dzieckiem. Dziecko zdrowe, super się rozwijało, a ona w histerii. Jak mąż jej się spytał co się dzieje to ona, że mały jest taki jej śliczny, malutki, cudowny, ale tak szybko rośnie i za chwilę będzie duży chłopak [emoji6] tak więc rozumiem doskonale o czym mówisz, niestety czas ucieka, więc trzeba korzystać i jak najwięcej czasu spędzać z maleństwem [emoji4]
Witam , jest to moja pierwsza ciąża byłam u lekarki i powiedziała że powinnien być to 6 tydz. Ale na usg nic nie widać. Zaleciła mi badanie hcg wynosiło 440 , wczoraj 550 ale na usg nic nie widać , dziś beta ma 598 , czy mam się czegoś obawiać , mam plamienia ale lekarze nic a ten temat nie mówią czy to normalne ?
Hej, gratulacje! Zrób sobie najlepiej przyrost tej bety po 48 godzinach [emoji6] ja bety nie robiłam, więc się za bardzo na tym nie znam, ale gdzieś mi się obiło, że na usg widać od bety ok 1000. Ale nie wiem, niech potwierdzą to dziewczyny, które robiły betę [emoji6]
@paola425 używasz tych kosmetyków z palmersa? Bo pamietam, że tez je kupowalas [emoji3]
Od jakiegoś tygodnia, czy dwóch jak mnie cycki zaczęły swędzieć to zaczęłam smarować cycki i brzuch. Krem na cycki jest boski, zakochałam się [emoji16] pięknie pachnie i szybko wsiąka. Ten balsam do brzucha nie wchłania się tak szybko. W ogóle efekty ciężko mi ocenić skoro brzuch mi nie rośnie [emoji23] ale podświadomie wierzę w działanie tych specyfików [emoji848]
 
Hmm, nigdy nie miałam takiej sytuacji a korzystam za każdym razem z tych wyników online w diagnostyce. Może faktycznie na niektóre wyniki trzeba dłużej poczekać?

Już tam dzwoniłam i babka powiedziała ze zapomniała zrobić PDF [emoji23] no kurde felek. Zrobiła odrazu i mogłam pobrać wszystkie pliki .
 
Witam , jest to moja pierwsza ciąża byłam u lekarki i powiedziała że powinnien być to 6 tydz. Ale na usg nic nie widać. Zaleciła mi badanie hcg wynosiło 440 , wczoraj 550 ale na usg nic nie widać , dziś beta ma 598 , czy mam się czegoś obawiać , mam plamienia ale lekarze nic a ten temat nie mówią czy to normalne ?

Ciąże widać jak beta jest powyżej tysiąca . Przyrosty nie są rokujące ;(
 
Już tam dzwoniłam i babka powiedziała ze zapomniała zrobić PDF [emoji23] no kurde felek. Zrobiła odrazu i mogłam pobrać wszystkie pliki .

Haha no to nieźle Cię zrobili [emoji23] tego się nie spodziewałam [emoji3] No widzisz czasem lepiej faktycznie zapytać niż się zastanawiać pare dni, dobrze że zadzwoniłaś [emoji3] wyniki w porządku? [emoji5]
 
Hej, hej, trzeba Cię tu ochrzanić za to pesymistyczne myślenie [emoji6] jak się czegoś bardzo pragnie i się nie udaje to wiadomo, że targają czlowiekiem emocje, ale masz nas i zawsze możesz się wyżalić [emoji6] rób dalej te testy, owulacja może być na dniach. Mi też różne rzeczy testy pokazywały, ale ostatecznie owulacja była i była też wyraźna druga krecha na teście [emoji6] więc głowa do góry, trzymam kciuki za pozytywne myślenie i działajcie, bo owu zbliża się wielkimi krokami [emoji8]Tak, to było moje największe marzenie, więc cudownie jakby się spełniło [emoji3059]Moja znajoma miała taki czas, że siedziała i płakała nad dzieckiem. Dziecko zdrowe, super się rozwijało, a ona w histerii. Jak mąż jej się spytał co się dzieje to ona, że mały jest taki jej śliczny, malutki, cudowny, ale tak szybko rośnie i za chwilę będzie duży chłopak [emoji6] tak więc rozumiem doskonale o czym mówisz, niestety czas ucieka, więc trzeba korzystać i jak najwięcej czasu spędzać z maleństwem [emoji4]Hej, gratulacje! Zrób sobie najlepiej przyrost tej bety po 48 godzinach [emoji6] ja bety nie robiłam, więc się za bardzo na tym nie znam, ale gdzieś mi się obiło, że na usg widać od bety ok 1000. Ale nie wiem, niech potwierdzą to dziewczyny, które robiły betę [emoji6]Od jakiegoś tygodnia, czy dwóch jak mnie cycki zaczęły swędzieć to zaczęłam smarować cycki i brzuch. Krem na cycki jest boski, zakochałam się [emoji16] pięknie pachnie i szybko wsiąka. Ten balsam do brzucha nie wchłania się tak szybko. W ogóle efekty ciężko mi ocenić skoro brzuch mi nie rośnie [emoji23] ale podświadomie wierzę w działanie tych specyfików [emoji848]

O to akurat tego cuda na cycki nie mam [emoji3] wczoraj pierwszy raz użyłam masła i jest rewelacyjne.. wstałam dziś i mam taki super brzuszek po nim [emoji3] a oliwka mnie uczuliła i miałam wysypkę po niej [emoji23]
 
Hej, hej, trzeba Cię tu ochrzanić za to pesymistyczne myślenie [emoji6] jak się czegoś bardzo pragnie i się nie udaje to wiadomo, że targają czlowiekiem emocje, ale masz nas i zawsze możesz się wyżalić [emoji6] rób dalej te testy, owulacja może być na dniach. Mi też różne rzeczy testy pokazywały, ale ostatecznie owulacja była i była też wyraźna druga krecha na teście [emoji6] więc głowa do góry, trzymam kciuki za pozytywne myślenie i działajcie, bo owu zbliża się wielkimi krokami [emoji8]Tak, to było moje największe marzenie, więc cudownie jakby się spełniło [emoji3059]Moja znajoma miała taki czas, że siedziała i płakała nad dzieckiem. Dziecko zdrowe, super się rozwijało, a ona w histerii. Jak mąż jej się spytał co się dzieje to ona, że mały jest taki jej śliczny, malutki, cudowny, ale tak szybko rośnie i za chwilę będzie duży chłopak [emoji6] tak więc rozumiem doskonale o czym mówisz, niestety czas ucieka, więc trzeba korzystać i jak najwięcej czasu spędzać z maleństwem [emoji4]Hej, gratulacje! Zrób sobie najlepiej przyrost tej bety po 48 godzinach [emoji6] ja bety nie robiłam, więc się za bardzo na tym nie znam, ale gdzieś mi się obiło, że na usg widać od bety ok 1000. Ale nie wiem, niech potwierdzą to dziewczyny, które robiły betę [emoji6]Od jakiegoś tygodnia, czy dwóch jak mnie cycki zaczęły swędzieć to zaczęłam smarować cycki i brzuch. Krem na cycki jest boski, zakochałam się [emoji16] pięknie pachnie i szybko wsiąka. Ten balsam do brzucha nie wchłania się tak szybko. W ogóle efekty ciężko mi ocenić skoro brzuch mi nie rośnie [emoji23] ale podświadomie wierzę w działanie tych specyfików [emoji848]
Właśnie jestem w szpitalu 3 dzień , a bete mam robioną codziennie. Lekarz mowil ze powinna zwrastać dwukrotnie co dwa dni
 
Haha no to nieźle Cię zrobili [emoji23] tego się nie spodziewałam [emoji3] No widzisz czasem lepiej faktycznie zapytać niż się zastanawiać pare dni, dobrze że zadzwoniłaś [emoji3] wyniki w porządku? [emoji5]

Tak wyniki ok . Ale komórki nk mam 13 % a powinny być jakoś do 10. Ale to już lekarz oceni
 
O to akurat tego cuda na cycki nie mam [emoji3] wczoraj pierwszy raz użyłam masła i jest rewelacyjne.. wstałam dziś i mam taki super brzuszek po nim [emoji3] a oliwka mnie uczuliła i miałam wysypkę po niej [emoji23]
Oliwki jeszcze nie próbowałam, pewnie jak mi sie balsam skończy to ją otworzę [emoji16] ape skoro mówisz, że Cie uczula to u mnie może być to samo, ciężko mi dobrać kosmetyki [emoji53]
Właśnie jestem w szpitalu 3 dzień , a bete mam robioną codziennie. Lekarz mowil ze powinna zwrastać dwukrotnie co dwa dni
No właśnie doczytałam... Trzymam kciuki żeby jednak wszystko było w porządku [emoji110]
 
reklama
Trzymajcie mnie dziewczyny bo oszaleje . Teraz w radiu mówili ze znaleźli noworodka w Warszawie na działkach , golutkie w reklamówce ;( , dziecko żyje na całe szczęście . Dziewczynka urodzona pare godzin temu , wyziębiona . Jakim trzeba być potworem ??????
 
Do góry