reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Przykre to ale niestety prawdziwe. Coraz więcej takich zdarzeń jest. Coraz więcej patoli, coraz więcej chorób psychicznych i dopalaczy. Dostęp do internetu i patostron. Brak kontroli i pomocy. System wadliwy na każdej płaszczyźnie. Lepiej nie będzie niestety. Ale szlag człowieka trafia jak czyta o takich rzeczach.
 
reklama
Dziewczyny już czas żebym brała witaminy w ciąży (dha itd.), jakieś polecacie? Ostatnio brałam preg.na plus ale ginekolog uczulił mnie, że pisze np 1000 jednostek danego składnika, a obok *z informacją że zalecana dzienna dawka. Czyli jak on to ujął - oszustwo w biały dzień .

Prenatal duo - mam napisane ilość składnika + % dziennego zapotrzebowania.

15731545085302058864065010036208.jpg
Przepraszam jeśli do góry nogami przez przeglądarkę w tel dodaję.

Ostanio dużo się czyta, że wysraczy kwas foliowy A reszta jest zbędna, ani nie pomorze ani nie zaszkodzi. U nas sie nie zaleca. Ale jak nie zaszkodzi to ja biorę. Femibion :D

Niedobory i nadmiar witamin może szkodzić nie koniecznie teraz ale np po ciąży i nikt nie powiąże tego z ciążą i witaminami w ciąży.

Ja biorę ten zestaw, czuje się dobrze, wyniki krwi też mam dobre
A jak skład? Nie pokrywa się?
 
Nie, Vita-miner to zestaw witamin, a omegamed to tylko dha z alg [emoji4]
Prenatal duo - mam napisane ilość składnika + % dziennego zapotrzebowania.

Zobacz załącznik 1042656
Przepraszam jeśli do góry nogami przez przeglądarkę w tel dodaję.



Niedobory i nadmiar witamin może szkodzić nie koniecznie teraz ale np po ciąży i nikt nie powiąże tego z ciążą i witaminami w ciąży.


A jak skład? Nie pokrywa się?
 
Prenatal duo - mam napisane ilość składnika + % dziennego zapotrzebowania.

Zobacz załącznik 1042656
Przepraszam jeśli do góry nogami przez przeglądarkę w tel dodaję.



Niedobory i nadmiar witamin może szkodzić nie koniecznie teraz ale np po ciąży i nikt nie powiąże tego z ciążą i witaminami w ciąży.


A jak skład? Nie pokrywa się?
Tutaj zrobiłam zdjęcie składu
IMG_20191107_203636.jpeg
IMG_20191107_203618.jpeg
 
Dziewczyny już czas żebym brała witaminy w ciąży (dha itd.), jakieś polecacie? Ostatnio brałam preg.na plus ale ginekolog uczulił mnie, że pisze np 1000 jednostek danego składnika, a obok *z informacją że zalecana dzienna dawka. Czyli jak on to ujął - oszustwo w biały dzień .
Wejdz na Pana tabletkę. On zrobil zastawienie
Najlepiej chyba wypada omegamed optima forte. Ja te biorę
 
Ostanio dużo się czyta, że wysraczy kwas foliowy A reszta jest zbędna, ani nie pomorze ani nie zaszkodzi. U nas sie nie zaleca. Ale jak nie zaszkodzi to ja biorę. Femibion :D
Mi tak gin mowil w pierwszej ciąży . Najlepiej kwas foliowy+d3+jod
Plus zdrowa dieta oczywiście.
W tej ciąży "zaleca" jedne witaminy, pewnie ma z nimi umowe. Ale sklad mają niezły
 
Matko słyszałyście o tym, że znowu noworodka znaleziono na działkach w reklamówce? ... masakra !!! Na szczęście dziewczynka żyje. Ja nie rozumiem jak można tak zrobić, w głowie mi się to nie mieści i nóż mi się w kieszeni otwiera!!!! Kobiety nie mogą zajść w ciąże, ronią, maja chore dzieci a taka ****** zostawi swoje dziecko! No ja pie****... !! :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Byc może depresja poporodowa [emoji26]
 
reklama
Do góry