reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja już mam mdłości. Pracuje od 18 do 24. Cały tydzień chodzę jakaś taka zmęczona, ale daje rade. Tutaj na macierzyński się idzie na 4 tyg przed porodem jak wszystko jest w porządku więc dluuga droga przede mną.
 
Witam się z rana ja się chyba wykoncze przed 21 spanie a pobudka 3.30 noszzz ... już nie wspomnę o snach
U mnie termin przypada na 12-13.lipiec chyba któraś też ma podobnie :-)
 
Witam się z rana ja się chyba wykoncze przed 21 spanie a pobudka 3.30 noszzz ... już nie wspomnę o snach
U mnie termin przypada na 12-13.lipiec chyba któraś też ma podobnie :-)
Ja tak mam ze spaniem jak Ty, termin wg aplikacji na 11 lipca. Wizytę mam 20.11 i mam nadzieję usłyszeć serduszko 😍 U mnie poza problemem ze snem : mdłości zwłaszcza od zapachów które wcześniej uwielbiałam, nudności często i gęsto, obolałe i powiększone piersi, ból w dole pleców i ciągnięcie w pachwinach tak, że nie jestem w stanie leżeć na płasko z wyciągniętymi nogami 🤦
 
Dzień dobry :)
Limonka ja budzę się codziennie równo 4:40. I już po spaniu... wieczorem tez padam ale za dnia tez mam zejścia ;) ale w pierwszej ciąży było gorzej.

Powiedziałam wczoraj mężowi. Zatkało go. Jakby nie wiedział skąd się dzieci biorą. Ale na szczęście jego konsternacja trwała krótko, można powiedzieć, że był w szoku bo chwile później zaczął swoje wywody żebym była ostrożna, uważała co jem, zero nerwow, zakaz czytania internetu hehe No i radość ogromna ;) już imię wybiera ... Boże te chłopy to takie dzieciaki...

Ja właśnie zbieram się do wyjścia, dziś mam całodniowe szkolenie :/ trzeba będzie jakoś przeżyć :)
Miłego dnia dla Was :)
 
Dzień dobry. Ja mam dziś wolne. Ale jutro idziemy na urodziny a po urodzinach jedziemy do Zakopanego na 2 dni. Więc muszę iść na zakupy i kupić mojemu synowi buty zimowe i kurtkę.
Jeśli chodzi o objawy to ja nie mam. Tylko piersi trochę bolą.
 
Hej[emoji3]
Ja problemów z wczesnymi pobudkami akurat nie mam.
Od wczoraj jestem na L4, bo młody chory. Mnie też gardło pobolewa i mam katar. W pracy się nie ucieszyli z mojego zwolnienia. A jeszcze nie wiedzą o ciąży... Pracuje w handlu i 4 kwartał to zawsze gorący okres. Przyznam, że trochę boję się im powiedzieć i nawet nie wiem kiedy to zrobić. Wie tylko moja przyjaciółka z pracy. Musiałam się komukolwiek przyznać bo dźwiganie ciężkich przedmiotów to u nas codzienność.
We wtorek idę do gina, nie spodziewam się niczego poza pęcherzykiem, bo to będzie dopiero 5+2. Ale liczę że da mi skierowanie na badania i umówi kolejną wizytę końcem miesiąca.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Czy któraś ma doświadczenie z przyjmowaniem na stałe duphastonu? Czy jeśli w krótkim czasie od przyjęcia tabletki wystąpią wymioty albo biegunka to powinno się przyjąć dodatkową dawkę?
 
Do góry