reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Hej laski. Nie jestem w stanie nadrobić wiadomości.
U mnie źle..tragicznie.
Nie będę tutaj pisała i się zalila, czekam więc na zamknięty.
Cudownego weekendu.
 
reklama
Weszlam sobie właśnie na strony szpitali i czytam o porodówkach :)
Uśmiałam się trochę bo na jednej stronie wspomnieli o muzykoterapi by złagodzić stres.. Od razu przypomniała mi się noc z 24na25.grudnia, też miałam muzykę relaksacyjna na sali poporodowej.. (Edit w sali porodowej!)
Cały czas leciały kolędy w radiu hahah [emoji1787][emoji1787]

Też Wam się tak smaki zmieniły?? Nic mi nie smakuje, nic mi nie podchodzi :/
 
Ostatnia edycja:
Hello, ja po prenatalnych, wszystko super. Wskaźniki idealnie, na miejscu wszystko ci trzeba. Nic ci zarzucenia. Czekam tylko na Pappa.
O płci nie chce jeszcze wiedzieć bo wg mnie to jeszcze za duża ruletka-początek 13tydz.

Mam rosnący brzuch ale chyba jeszcze nie wierzyłam że to jest to. A to druga ciąża! Chyba teraz dochodzi do mnie. Bo zobaczyłam i rączkę, główkę i ruszył się....
A potem poszliśmy na gruzińska wyżerkę [emoji6][emoji502][emoji492]
IMG_20191108_213319-1536x2048.jpeg
 
Weszlam sobie właśnie na strony szpitali i czytam o porodówkach :)
Uśmiałam się trochę bo na jednej stronie wspomnieli o muzykoterapi by złagodzić stres.. Od razu przypomniała mi się noc z 24na25.grudnia, też miałam muzykę relaksacyjna na sali poporodowej.. Cały czas leciały kolędy w radiu hahah [emoji1787][emoji1787]

Też Wam się tak smaki zmieniły?? Nic mi nie smakuje, nic mi nie podchodzi :/
mam to samo! Tak mi się gust zmienił ze szok :p wczesniej uwielbiałam jeść rożnego rodzaju makarony a teraz jak je widze to od razu mi niedobrze ;p
 
Hello, ja po prenatalnych, wszystko super. Wskaźniki idealnie, na miejscu wszystko ci trzeba. Nic ci zarzucenia. Czekam tylko na Pappa.
O płci nie chce jeszcze wiedzieć bo wg mnie to jeszcze za duża ruletka-początek 13tydz.

Mam rosnący brzuch ale chyba jeszcze nie wierzyłam że to jest to. A to druga ciąża! Chyba teraz dochodzi do mnie. Bo zobaczyłam i rączkę, główkę i ruszył się....
A potem poszliśmy na gruzińska wyżerkę [emoji6][emoji502][emoji492]Zobacz załącznik 1043130
Super że wszystko dobrze. A gruzińskie bym zjadła, już dawno nie byłam na tym zarelku. Trzeba będzie nadrobić 😳
 
reklama
A co dokładnie cię wkurza? Mnie w pierwszej ciąży wkurzało, że ja nie mogę sobie wyjść albo nie mam z kim i że mnie zostawia. Taka zwykła zazdrość.
Ale no warto myśleć nad przyczyną nerwów z tego powodu bo może być dużo różnych powodów ;)
Ja mam to szczęście, że mój to domator, woli żeby to do nas ktoś przyszedł jestem z nim 10 lat i nigdy beze mnie nie wyszedł z domu :D twkze mnie to wkurza bo nawet nie mam za co na niego byc zla haha
 
Do góry