reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Weszlam sobie właśnie na strony szpitali i czytam o porodówkach :)
Uśmiałam się trochę bo na jednej stronie wspomnieli o muzykoterapi by złagodzić stres.. Od razu przypomniała mi się noc z 24na25.grudnia, też miałam muzykę relaksacyjna na sali poporodowej.. Cały czas leciały kolędy w radiu hahah [emoji1787][emoji1787]

Też Wam się tak smaki zmieniły?? Nic mi nie smakuje, nic mi nie podchodzi :/
Ja rodzilam przy radiu enegry późnym wieczorem i o tej porze najczęściej lecą live z Wiedenskich dyskotek haha bylo śmiesznie tamczylam z mężem na piłce, a dziecko mimo ze przy takiej nucie się urodzilo to jakby słoń na ich o nadepnal, nic się nie rusza pupa do tańca...
 
reklama
reklama
Do góry